Barnängen

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

A nemes virágokkal borított svéd mocsaras területekről származó vadrózsa-olajat és 7%-nyi védő Cold Cream-et tartalmazó formula feltölti a kiszáradt bőrt és hosszantartó hidratálást nyújt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tartalmaz szilikont.

browniee

2021. február 28.

Nagyon szépek az összetevői. Nekem tetszik, hogy nem tartalmaz szilikont, így tényleg a valódi hidratáltságot érezzük és nincs az a szilikonos csúszóssága a bőrön. Finom illat, mint a tusinál és jó minőség jellemzi. Nagyon száraz bőrre lehet, hogy kevés, de megelőzésre és bőrnyugtatásra szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

LiiL

2021. február 24.

Nagyon jó áron jutottam hozzá, és mivel már sokat hallottam róla- alig vártam, hogy kipróbáljam. Az illata kellemes, gazdagon tápláló krém, hamar eltűnik a bőrfelszínről. A csomagolása kritikán aluli. Az utolsó 100 ml-t már nem hozza ki a pumpa- gyanítom azért, mert tényleg vaskos krémről van szó -de akkor is...egy drágább terméknél azért már elvárható, hogy normális pumpát rakjanak bele. Nem fogok újravenni, átnyargaltam a Neutrogénára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Ancsyka2021

2021. február 22.

Nagy kedvenc, minden más testápolót "kiütött". Tökéletesen hidratál, kellemes az illata. Hamar beszívódik, nincs ragacsos utóérzet. Többször újravásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 22.

Volver

2021. február 4.

Nagyon jó és tartós illata van, megfelelően hidratál. Napközben kézkrémnek is használom, mert egyáltalán nem zsíros és hamar beszívódik. Azért az árát így is picit indokolatlannak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

csemezb

2021. január 30.

Fél áron vettem a tusfürdővel együtt csomagban.
Azt hittem ilyen nagyon olajos, krémes lesz. De ez egyáltalán nem az.
Engem az illata amúgy nem zavar, egész jól hidratál, de ha nagyon száraz bőrre keresnék testápolót keresnék, nem ezt venném.

"Féláron" teljesen megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

Fél áron vettem a tusfürdővel együtt csomagban.
Azt hittem ilyen nagyon olajos, krémes lesz. De ez egyáltalán nem az.

"Féláron" teljesen megérte.

Barbara2021

2021. január 17.

Imádom ezt a Barnangen illatot. Ez a kedvencem. A tusfurdot és a testkremet is használom. A testkrem a csúcsok csúcsa. Ahhoz képest a testapolo gyengébb, mert ez egy könnyedebb lotion. Ez nyáron, a testkrem télen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

mmartina97

2021. január 17.

A tusfürdővel vettem a leértékelésen. Az első testápolóm a márkától. Az illatával nincs bajom,mert a tusfürdőnek is hasonló az illata,viszont ragadok tőle. Mintha valami cukros cucc lenne...Sajnos nekem nagyon nem jött be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

tee

2021. január 4.

Nem rossz krém, de borzasztó szaga van, volt már jobb testápolóm nála. Szerintem vannak ennél jobb testápolók is, kellemesebb illattal, kedvezőbb áron. Nem újravevős nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Lena07

2021. január 1.

Kiárusításban jutottam hozzá szerencsére, így nem akkora csalódás, mint amennyire akkor lenne, ha teljes áron vettem volna csak azért, hogy kipróbáljam. Száraz bőröm van, ekcémára hajlamos, így folyton keresgélek és tesztelek, de ez valahogy nem hozza azt, amit vártam volna. A tusfürdője nagyon nagyon jó, ezt vártam ettől is, de messze nem hozza azt, amit szerintem kellene ezért a pénzért. Egy mixa vagy lactovit simán veri és árban is kedvezőbb! Biztosan nem vásárolom újra, viszont a tusfürdőjét bátran ajánlom, mert az szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

aquana

2020. november 21.

Hát, kicsit többet vártam ettől a márkától. Messze nem hidratál annyira, mint amit egy "oil intense" néven marketingelt terméktől várnék, és a szaga... hát, nem tudom, mi ez a parfüm, de ennél még az is jobb lett volna, ha egyáltalán nem raknak bele semmi illatanyagot. Nagyiszaga van. Nem újravevős, feleennyiért kapok ennél jobbat DM sajátmárkából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)