Barnängen

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

A nemes virágokkal borított svéd mocsaras területekről származó vadrózsa-olajat és 7%-nyi védő Cold Cream-et tartalmazó formula feltölti a kiszáradt bőrt és hosszantartó hidratálást nyújt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tartalmaz szilikont.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

tbanett

2024. május 27.

Mindent elmondtak előttem, szóval csak annyit tudok hozzátenni, hogy én is imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 27.

Sapkalapka

2024. május 24.

Első darab belőle, de nem az utolsó!

Nagyon finom illata van, ami sokáig megmarad az ember bőrén. Virágos, de nem tolakodó.

Aránylag lágy, folyékony állaga van, nekem nagyon tetszik, hogy halvány rózsaszín, kicsit feldobja az esti testápolózást. :)

Könnyen felszívódik és nekem jó sokáig kitartott, de biztosan újraveszem.

A pumpás kiszerelés rendkívül praktikus, én az utóbbi időben kifejezetten csak ilyen kozmetikumokat veszek, mert sokkal kevésbé pazarlok vele.

A bőröm imádja, semmi viszketés, semmi szárazság és hihetetlenül puha lesz tőle. :)

Szerintem ár érték arányban nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 24.

Első darab belőle, de nem az utolsó!

Könnyen felszívódik és nekem jó sokáig kitartott, de biztosan újraveszem.

Szerintem ár érték arányban nagyon megéri!

Somogyiszilvia1981

2024. március 6.

Egy álom ez a testápoló! Fantasztikus az illata és selymes lesz a bőröm tőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 6.

Egy álom ez a testápoló! Fantasztikus az illata és selymes lesz a bőröm tőle!

Effi

2023. december 2.

Mindig is nagyon puha volt a bőröm, nem igazán igényelt sosem testápolót. 30 fölött viszont nincs mese, muszáj kezdenem valamit vele, mert egyre többször kiszárad, viszket, főleg hidegebb időben. Mindenképp pumpásat akartam, mert azt tartom a legkényelmesebbnek. A Barnängennel tusfürdő szinten van már jó tapasztalatom, úgyhogy egy rövid szaglászás után erre esett a választásom. Hát nem bántam meg, nagyon könnyű az állaga, pikkpakk beszívódik és durván luxy illata van. Heti pár alkalommal használom, ezért úgy voltam vele, hogy nem sajnálom rá a pénzt, pedig elég drága. Parfümöt biztos nem fújnék rá, önmagában is illatoztatja a bőrt hosszú ideig. A tusfürdőjét is megvettem, remélem, nem lesz too much a kettő együtt.

Update: de, abszolút too much. :)
Testápolóságával továbbra sincs bajom, de az orrom iszonyúan besokallt az illatától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 2.

Update: de, abszolút too much. :)

dandelion97

2023. november 23.

Nagyon szeretem! Pumpás adagolójáért odáig vagyok, a bőrömet szépen rendbe teszi. Egész nagy kiszerelés, nekem hónapokig elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 23.

vvv

2023. október 20.

Eléggé drága, de mivel kuponnal olcsóbban hozzájutottam a tusfürdő verziójához és azt imádom, gondoltam, kipróbálom.
Aggódtam, hátha nem pontosan ugyanolyan illata lesz, mint annak.
De UGYANOLYAN CSODÁLATOS illata van!
Eddig imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 20.

Aggódtam, hátha nem pontosan ugyanolyan illata lesz, mint annak.
De UGYANOLYAN CSODÁLATOS illata van!
Eddig imádom!

Kyiera

2023. szeptember 7.

Először meglepődtem, hogy kissé hígabb az állaga, megijedtem, hogy túl sokáig maradt a fiókomban (januárban szereztem be, még csak most nyáron próbáltam ki). Megnyugodtam ahogy lentebb is írták, ez egy lágyabb állagú krém; a Dove testápolói például ennél masszívabbak. Ez a kellemes illat ismerős, a kézkrémét (ami eddig a favorit) és a tustfürdőjét is használtam már. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Szépen hidratál, viszont alapból nem száraz a bőröm, így sajnos nem tudom megmondani, hogy extrémen száraz bőrnek elég-e. Általában borotválkozás után szoktam bekenni a vádlimat vele, isteni puhaságot hagy maga mögött. Piros pontot érdemel a pumpás kiszerelés miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. szeptember 7.

Mesi90

2023. július 7.

Imádom az illatát, a pumpás kiszerelés sokkal könnyebbé teszi az adagolását, kevés is elég belőle, mert nagyon jól kenhető, hamar beszívódik,nem ragacsos, és a bőrt is ápolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 7.

berkesboglarka

2023. április 21.

Száraz bőrömet puhava varazsolta. Imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 21.

Száraz bőrömet puhava varazsolta. Imadom!

Melda

2023. február 8.

Ebben a hideg időben remekül hidratálja a bőröm, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos réteget, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyacetophenone

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.