Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vadrózsa olajjal gazdagított krémtusfürdő, amely ak tisztítja de táplálja is a száraz bőrt.

Barbara2021

2021. január 17.

Kedvenc Barnangen illatom.keves is elég belőle, nem szarit, kár, hogy ennyire drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2021. január 17.

nagyon szeretem mióta megismertem nincs benne ártó anyag annyi.....az illata isteni a testápolóval fennséges, picit szárít ha magában használom de sokkal kevésbé mint az előzőekben használt bármi! ajánlom mindenkinek !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 17.

mmartina97

2021. január 17.

Leértékelve jutottam hozzá,teljes áron biztosan nem vettem volna meg,nagyon drága. Az illatát nagyon szeretem és fürdés után is érezni. Egyetlen negatívum,hogy sajnos szárítja a bőröm :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

JErzsi

2021. január 16.

Nem csoda, hogy ilyen szép nagy rajongó tábora van a tusfürdőnek, mert tényleg nagyon nagyon jó. Kellemes, krémes állaga van, kellően habzik, jól kenhető. Az illata mesés, ami törülközés után sem veszít intezitásából. Kellően hidratál, nálam is a lábszár a kritikus, de ez mellett nem kell minden nap hidratálni. Az összetevők is szépek, az SLS ilyen formában nem ördögtől való. Tényleg az egyetlen negatívum az ára és tényleg nagyon jó, de én még mindig sajnálok ennyit kiadni egy tusfürdőért. :( Akciósa, héba-hóba azért még biztosan landolni fog a fürdőmben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

encshhy

2021. január 2.

Valamiért mindig pénzkidobásnak tartottam a drágább tusfürdőket, egészen addig, míg meg nem jelentek a lábszáramon apró, viszkető kiütések. Tudni kell, hogy télen brutál száraz a bőröm, de testápolóval és Dove tusfürdővel általában átvészeltem a hidegebb időket. Viszont ezzel a tusfürdővel nem csak a kiütéseim tűntek el, hanem néha még a testápoló krémeket is elfelejtem használni, olyan pihe puha a bőröm. Nem mellesleg az illata is csodás. Imádom, újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Lena07

2021. január 1.

Sokáig kizàrtnak tartottam, hogy kipróbáljam valami oknál fogva és valahol az ára miatt is, de kiárusîtáskor mégis bevállaltam és jól tettem! Meglepően jól teljesített mint tusfürdő, talán az egyik legjobb, ami hozza is, amit ígér. Az illata már csak hab a tortán, eszméletlenül tartós és még reggel is éreztem magamon. Az állagát pedig egyenesen imádom! Számomra abszolút pozitiv csalódás! A száraz bőröm is szereti. Az egyetlen ami ellene szól az továbbra is az ára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

Emma41

2020. október 31.

A legjobb tusfürdő a világon... kellemes illatú, jól hidratál, még reggel is érződik a finom illata. A testápolójával együtt használom, nem cserélném semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

sztinke

2020. október 28.

Nagyon kellemes tusfürdő. Az egyre könnyebben kiszáradó, érzékeny bőrömet elég jól karban tartja, ráadásul nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

ancsi0824

2020. október 24.

Remek illat, nagy kiszerelés, könnyű kezelhetőség. A száraz bőrömnek is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

GabriellaBodnar

2020. október 20.

Egy csoda! Először az illata a boltban amikor megszagoltam fura volt, de olyan sok jót olvastam róla itt, hogy úgy voltam vele adok neki egy esélyt. És milyen jól tettem :-) Nagyon szeretem, használat közben más az illata, mint mikor csak a flakonban megszagoljuk, legalábbis nekem. Az állaga, az illata, a tartóssága, a krémessége mind pozitív. Nem tudok negatívumot mondani. Télre tökéletesen ápoló tusfürdő, biztosan újra vásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)