Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vadrózsa olajjal gazdagított krémtusfürdő, amely ak tisztítja de táplálja is a száraz bőrt.

SpinnerCat

2020. március 27.

Tökéletes illat, finom tusfürdő. Imádom, a testápolóval együtt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Tökéletes illat, finom tusfürdő. Imádom, a testápolóval együtt!

Tothxheni

2020. március 24.

Csoda termék. Szuperül hidratál, és az illata is fantasztikus, ráadásul még a parfümömmel is nagyon jól kijönnek. Hatalmas kiszerelés, és nem is kell belőle sokat használni, nekem hónapokig elég egy flakon. El bírnám viselni ha feleennyibe kerülne :D akciósan szerzem be az utánpótlásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

szivecske

2020. március 24.

Nagyon jó ez a tusfürdő, tartós és kellemes illata van, rajtam kissé virágos púderes, szépen hidratál, kevés is elég belőle. Én mindent ami ilyen nagy kiszerelés hamar megunok, bármilyen jó is, de biztos vagyok benne, hogy újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

CeCeDrake

2020. február 14.

Nálunk már csak ez meg az áfonyás van egy ideje 😅
Kicsit nehezen jön ki a flakonból, de ezt már megszoktam a márka nem átlátszó tusfürdőinél.
Nagyon kellemes, púderes tisztaság illata van, nem szárít és jól tisztít.
1000-1400 Ft közötti áron szoktam vásárolni a márka tusfürdőit, a mennyiséget tekintve ez az ár elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Nálunk már csak ez meg az áfonyás van egy ideje 😅
Nagyon kellemes, púderes tisztaság illata van, nem szárít és jól tisztít.

Luna1024

2020. február 7.

Már több hónapja csak Barnangen tusfürdőket használok. A sárga kivételével kipróbáltam az összeset, de mind közül ez az abszolút kedvenc, ennél horgonyoztam le. :) Nagyon sűrű, fehér színű tusi, a flakonból kinyomva szinte hidratálókrémnek hat. Könnyű eloszlatni a testen. Kíméletes: vízzel érintkezve nem, vagy csak nagyon minimálisan habzik. Kevés is elég belőle, a flakon óriási, és bár pumpás verziónak jobban örülnék, ez a "billenőkupakos" megoldás is szuper: könnyű vele az adagolás, és utazás-kompatibilis.
Az ára miatt kicsit szívtam a fogam, viszont tényleg nagy mennyiség, kevés kell belőle, így sokáig elég.
Selymes a bőröm a használata után, egyáltalán nem szárít (ezt eddig SEMELYIK eddigi tusfürdőmről nem tudtam elmondani), bár testápolózok is utána, így érhetem el a legjobban a kívánt komfortérzetet.
Az illata szolid, tiszta krém-illat, nagyon visszafogott, picit talán gyümölcsös (?). Törölközés után már nem nagyon érzem magamon.

Összességében elégedett vagyok, aktuális kedvenc tusfürdőm: ha jól számolom, jelenleg a negyedig flakonnál járok, és tervezem még újravenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

generalnagy

2020. február 6.

Fantasztikus az illata, nagyon szeretem. Sokáig elég egy flakonnal, így ár-érték arányban is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Evelin0606

2020. február 3.

Gondoltam keresek először valami olajos tusfürdőt érzékeny bőrömre, erre esett a választásom mert pont akciós volt. Elhasználtam egy dobozzal végérvényében tetszett, hidratáltabb és nem annyira száraz lett a bőröm. Az illata is nagyon tetszett szerintem nem tolakodó. Majd váltottam...mondván kipróbálom egy másik, sokkal jobban dícsért márka olajos tusfürdőjét, nem vált be! Ez sokkal jobban hidratált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

gyongyikeolasz

2020. február 1.

Télen mindig táplálóbb tusfürőket szoktam használni mert nagyon kiszárad a bőröm, most ezt használom és egyszerűen imádom. Jól hidratálja a bőrömet és az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

mermaidsRreal

2020. január 19.

3-4 hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Rettenetesen száraz és érzékeny a bőröm, ezért a legtöbb tusfürdőtől elviselhetetlen csípő viszketés szokott gyötörni, ami csak egyre rosszabb lesz, ha hozzáérek. Édesanyám is küzd ilyen tünetekkel időnként, de nála sokkal ritkábban jelentkeznek a "rohamok". A bőrgyógyászok is tanácstalanok. Olvastam róla, hogy az SLS tartalmú tusfürdők esetleg okozhatják, többek között a Yamunának vannak SLS mentes termékei, be is szerztem hát egyet. Na csak attól viszkettem igazán.. Szinte kivétel nélkül minden egyes használat után. Tovább kellett keresgélnem. Rátaláltam először az Amway nourish tusfürdőjére, ami egyébként hasonlóan jó, mint ez a Barnangen termék, de mivel régóta szemeztem ezzel, Glamour napok alkalmával megvásároltam. Örülök neki, hogy így tettem, én mondjuk nem bánnám, ha kicsit erősebb vagy tartósabb lenne az illata, ami egyébként isteni, de ha nem viszket tőle a bőröm, már akkor megéri beszerezni. Ja és ahogy azt már sokan írták, nagyon sűrű és szerintem jó sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Bett

2020. január 13.

Én először Ausztriában leltem rá..kiprobáltam mivel nagyon száraz a bőröm az itteni hidegtől...és semi nem használ...ugy gondoltam a tusfürdőm is legyen egy kicsit tápláló,ne csak a testápolom....a legjobb tusfürdő..az illata fantasztikus...kicsit olyan puderes...és még a párom is szereti használni néha ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)