Barnängen

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szilvia.bano, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vadrózsa olajjal gazdagított krémtusfürdő, amely ak tisztítja de táplálja is a száraz bőrt.

Barnängen Oil Intense tusfürdő + testápoló

alexa12

Tavasztunder

2022. április 30.

Tömény szulfát ):
A második összetevője SLS. Csak kiszárítja a bőrt. Olyan átverésnek érzem az ilyen összetételű termekeknél a reklámszöveget, hogy majd hidratál.. Aki nem nézi a hatóanyagokat, megveszi és tönkrevágja a védőrétegét.
Nekem nincs extrán száraz bőröm a testem legnagyobb részén, de ez a tusfürdő nem esett jól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 30.

Tömény szulfát ):

domkatalin

2022. április 25.

Nagyon száraz bőrrel a mindennapi zuhanyzás is szenvedés, de ezzel egy picit könnyíthetünk rajta, minden sorstársnak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

ljohanna

2022. április 19.

Nagyon érzékeny és száraz bőröm van, ezért illatmentes, babáknak készült termékeket használok alapvetően, de ha tudom, hogy úgyis tetőtől talpig testápolós napom van, akkor szeretem ezt a tusfürdőt használni, mert néha azért szükségem van egy kis illatra. Kicsit szárít, de nem allergizál, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

Indira

2022. március 25.

Nekem ez zéró sajnos. Olyan brutálisan szárít, hogy számomra elviselhetetlen, még folyékony szappannak sem tudom elhasználni, kikészül a kezem tőle! Hiába a krémes állag, semmit de semmit nem hidratál, a flakonból is alig jön ki. Az illata kellemes, de nekem az is túl erős. Biztos, hogy nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 25.

balkri

2022. március 14.

PIXIBOX tesztelés keretében nyertem a termékcsalád testápolóját, amit ezúton is köszönök, így megvettem hozzá a tusfürdőt is.
A termék egy sűrű illatos rózsaszín tusfürdő, aminek intenzív púderes illata van. Teszteltem kádfürdő és tusolás közben is, egy leheletnyi elegendő, Gazdaságos, igaz én a pumpás kiszerelést jobban preferálom, hisz amikor már a 2/3 termék elfogy, nehéz ki nyomni a flakonból, csak hígítva jön ki.
Illatos, gazdaságos, semmiféle irritációt nem okozott, akinek érzékeny bőre van is használhatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 14.

Teo

2022. március 12.

Számomra ez egy átlagos tusfürdő, semmi extra. Nehéz kinyomni a tubusból, és ápolónak sem mondanám, ugyanúgy kell ez után is testápolóznom, ahogy a legolcsóbb drogériás tusfürdők után. Az illata nem rossz, a krémes állag tetszik ezért adok neki két csillagot, de valójában nem tesz hozzá többet a fürdés élményéhez. Ár érték arányban abszolút nem éri meg szerintem. Biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Letticsek

2022. március 9.

Nekem nagyon tetszik az illata és a krémes állaga, az igaz hogy nehezen jön ki a flakonból de engem nem zavar h fejjel lefelé tartva tároljam ha már a felénél tartok a tubusnak. Jó kis tusfürdő, örülök hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

hdori23

2022. március 8.

Túlárazott a minőségèhez képest. Sokkal többet vártam tőle a márka neve és visszajelzései alapján. Az adagoló érdekes alig jön ki belőle. A kiszerelése nagy sokáig elég, nagyon krémes a termék. Annak ellenére hogy száraz bőrre ajánlott a normál bőrömet teljesen szétszárította ami nekem nagy csalódás. Az illata jó de nem kárpótol. Nem hiszem hogy újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 8.

Dhewilgirl

2022. január 31.

Nem szárít, jól habzik, de ez egy férfi-illatú tusfürdő... Nyomát se érzem a rózsának, csak egy visszafogott "pasiszagot" érzek benne. Pár használat után lepasszoltam a páromnak, neki viszont túlságosan nőies, szóval felesben, nem nagy kedvvel elhasználgatjuk, de nálam ez egy nagyon félrement termék illatszempontból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

sildi

2022. január 21.

Ez a tusfürdő annyira jó lenne.. Jó az illata, van egy kis hidratáló hatása, jól habzik.. de annyira rémes ez a csomagolás :D Még alig fogyott belőle, de már most úgy kell kikönyörögni a dobozból, ha pumpás lenne vagy nagyobb lenne a kiöntője, talán.. de így lehet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Glyceryl Laurate, Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sunflower Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters, Glyceryl Laurate, Xanthan Gum, Glycol Distearate, Laureth-4
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Xanthan Gum, Laureth-4, Disodium Laureth Sulfosuccinate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate

Sorbitol h 1 1

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)