Barnängen

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Testbalzsam, mely vadrózsa-olajat és 7%-nyi védő Cold Cream-et tartalmaz, feltölti és gyönyörűvé varázsolja az extra száraz bőrt.

Nixa

2020. március 30.

Úristen ez egy csoda!!💖 Ez a testápoló egy hihetetlenül finom illatú, nagyon sűrű, rendkívül gyorsan beszívódó testápoló és hihetetlenül hidratálja az ember bőrét, engem az illatával már megfogott úgyhogy innentől kezdve azt hiszem hogy a Dove testápolót biztos hogy le fogom cserélni erre a márkára, sőt következőre a tusfürdőjét is ki fogom próbálni! Megy az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Karmazsin13

2019. szeptember 21.

Egyszerűen imádom! Nagyon jól hidratál és az illata is finom. Egy gazdag, sűrű krém, amit ennek ellenére könnyű eloszlatni a bőrön, igaz, én esténként használom, így nem zavar, hogy kicsit hosszabb ideig szívódik fel.
Már nem kellene minden tusolás után krémeznem magam, mert nagyon szépen rendberakta a száraz, húzódó bőrőm, de a csodás illata miatt nem nagyon tudok neki ellenálni. :)
Én megtaláltam a legjobb őszi, téli testápolómat. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Én megtaláltam a legjobb őszi, téli testápolómat. :)

Leander

2019. augusztus 12.

Ugyanazt tudja, mint a Barnangen All Over Rescue testbalzsam - se többet se kevesebbet. Ennek megfelelően ez is egy nagyon jó, hosszan tartó hidratáltságot eredményező testápoló, különösen a téli időszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

atram

2019. május 28.

Az eddigi legjobb testápoló, amit használtam. Nagyon jó az illata. gyorsan beszívódik és táplóló. Mindenkinek csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

szeliger

2019. május 18.

Az első termékem a márkától, drága Pöti véleménye győzött meg arról, hogy ki kell próbálnom. Nem is csalódtam, tartalmas, jó testápoló. A színén elsőre meglepődtem, nem számítottam erre a halvány lilás színre, nincs vele semmi baj, végülis megjelenik a tégelyen is. A fedél alatt fólia óvja a krémet az illetéktelen próbálkozásoktól, ennek kimondottan örültem. Az illat valóban magával ragadó, diszkrét és krémes. Nagyon jól hidratál, a tartalmassága miatt kicsit nehezebben szívódik be, pár perc várakozás szükséges, mielőtt ruhába bújna az ember. Inkább télen lesz mindennapos, mostanság csupán két-három naponta kerül bevetésre. Egyértelműen ötcsillagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 18.

Zenda

2019. május 16.

Nagyon szuper illata van, mélyen hidratál, csodás az illata. Nagylányom kipróbálta, azt kérdezte, anya mi lehet ebben, hogy ennyire jó. Feljöttem ide, és megnéztem :) Kért belőle, és azóta is használja velem együtt, újra fogom venni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 16.

Pöti

2019. május 11.

Az Oil Intense vonalból odáig vagyok a tusfürdőért és a testàpolóért (amit odaadtam tesómnak, mert egy próba után láthatóan megtetszett neki), így nem volt kérdés, hogy vettem egy ilyet is (pótlásként az elajándékozott helyére). Megveszek ezért az illatért. Nekem tetszik az állaga is, hamar beszívódik. Az utóbbi években a Mixa mellett nekem ez a márka a befutó, eddig egyetlen terméke se okozott csalódást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)