Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A dicsőített északi bodzavirággal, és az 5%-nyi Cold Cream-mel gazdagított formula az érzékeny bőrnek rendkívül gyengéd védelmet és hosszan tartó selymes bőrérzetet biztosít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gomoripetra

2023. július 25.

Az illata nagyon finom és visszafogott, a terméket is szerette a bőröm. Elhasználtam, nem volt rossz, de újra biztosan nem vásárolnám. Nem igazán szeretek testápolózni, de szépen beszívódott, meg volt a komfortérzetem, ami fontos számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

NikolettaP

2023. május 28.

Nagyon bevált ez a krém nekem. Alapvetően zsírosabb bőröm van, ezért a masszív zsíros krémeket nem szeretem, mert csak megállnak a bőrömön. Ez a krém pillanatok alatt beszívódik, tehát közvetlenül felöltözés előtt is tudom használni, nem a ruhám fogja beszívni. Az illata is nagyon tetszik, nekem egyáltalán nem volt erős, de még órákkal később is érződött finoman.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 28.

K.Reni

2022. december 29.

Nekem tetszik az illata, de ebben az árkategóriában azért többet vártam (bár lehet, hogy csak sóher vagyok :D) Nem rossz, én kifejezetten szeretem a pumpás kiszereléseket, de semmivel nem tud többet, mint mondjuk egy 700 Ft-os baleas testápoló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 29.

h_ilke

2022. november 12.

Többet vártam tőle. Jól beszívódik, de nagyon erős illata van, ami kellemes lenne, de legalább 3-mal elosztanám az erősségét. Pumpás testápolót ezelőtt egyszer használtam (más márkát), az jól működött. Ezzel a Barnangen testápolóval viszont nagyon óvatosan kell, mert úgy kilő, hogy könnyen mehet ruhára, szőnyegre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 12.

kviki7

2022. október 10.

Nekem nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Szerintem ár-érték arányban szörnyű, még jó h viszonylag jó áron szereztem be..Szóval, először is, számomra hányingerkeltő az illata, aztán nagyon nehezen akar beszívódni és borzasztóan ragacsos érzetet hagy. Azért kapott 2 csillagot, mert hidratálni végülis hidratál valamelyest. Összességében nekem ez óriási csalódás, van ettől jóval olcsóbb és klasszisokkal jobb testápoló is , a felsőbb kategóriákkal (pl: LaRochePosay) még csak egy lapon sem merném említeni. Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 10.

cinimakeup

2022. augusztus 3.

Táplálja és hidratálja a száraz bőrömet. Este bekenem magam és reggel is érzem, hogy hidratált a bőröm. Nagyon kellemes illata van. Nem irritálja az érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

majtika32

2022. január 30.

Amennyire menő ez a márka, nem voltam a terméktől elájúlva.
Az állaga nekem túl folyós, a pumpa egyszerre túl sokat nyom ki, volt olyan, hogy nem csak a kezembe ment, hanem lőtt mindenhová.
A hatása semmi extra, de az én kis zuhanyzas utáni érzékeny bőrömnek kevés, plána az alverde testvaja után. Az illata egyebként nekem tetszik. Nem értem az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Amennyire menő ez a márka, nem voltam a terméktől elájúlva.

dunaimano

2022. január 10.

Fehér, lotion állagú testápoló tej, nekem kissé túl illatos, és a téli időszakban önmagában nem elég tápláló. Nyáron elegendő volt, de leginkább talán az átmeneti időszakokban használtam szívesen. Hatalmas kiszerelés, lassan fogy. A pumpás flakon nagyon praktikus, de a pumpába 2-3 nap után beleszárad egy kis testápoló, amit a következő pumpáláskor legalább könnyedén kilök a testápoló adaggal együtt. Az illatát nem szeretem, és szerintem érzékeny bőrre való testápolóhoz képest nagyon túlzásba vitték az illatosítást. Nem egy rossz termék, talán újra is venném, ha úgy adódna, de nem rohanok utánpótlásért, nem tudta igazán megszerettetni magát velem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

asdf27

2021. december 14.

Ezt, illetve a lila változatát próbáltam ki, nem rossz, de talán egy kicsivel tud többet, mint egy átlagos testápoló. A Neutrogena Hydro Boos szerintem jobban pótolja a vízveszteséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

Akara

2021. július 20.

Mindig szettben veszem a tusfürdőt az ugyanolyan illatú testápolóval. Mivel megtetszett az illat, megvettem ezt a szettet is (az oil intense pozitív tapasztalatai után). Ez is bevált, jól hidratál, gyorsan szívódik, nem olajos, ragacsos. Az illata is finom, bár eddig nem ez volt az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Pálmaolaj, glicerin és citromsav észtere, melyet bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Methylparaben i I ta I par 0 0