Barnängen

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A dicsőített északi bodzavirággal, és az 5%-nyi Cold Cream-mel gazdagított formula az érzékeny bőrnek rendkívül gyengéd védelmet és hosszan tartó selymes bőrérzetet biztosít.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

dundicat

2021. február 14.

Számomra ez a tökéletes testápoló. Nem túl nehéz állagra, kicsit inkább folyósabb fajta, viszonylag könnyen és gyorsan beszívja a bőröm, rendszeres használat mellett szép és puha tapintású tőle. A bőröm alapból nem annyira száraz, de nagyon szeretek hosszú ideig ázni a fürdőkádban, emiatt néha kiszáradok kicsit, ezt tökéletesen rendberakja. Alapból lehet csak 4 csillagot kapna, mert a hatására nem mondanám, hogy "csodaszer", de az illata miatt stabil ötös, annyira szeretem. Nem is tudom mire emlékeztet, valami púderes-virágos gyerekkorom illat, és amit külön imádok, hogy még a pizsimben is bennemarad. Szóval az illata miatt biztosan újra fogom venni, annak ellenére, hogy kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

Gica81

2020. december 14.

Sajnos nem lett a kedvencem. Nem hidratált eléggé. Az illata miatt kap csak 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 14.

Sajnos nem lett a kedvencem. Nem hidratált eléggé. Az illata miatt kap csak 2*

JErzsi

2020. november 9.

Hatalmas csalódás ez a termék. Egyáltalán nem hidratál, bekenem magam és rá kb. két órára ugyanolyan száraz a bőröm. Az illata nekem egy az egyben a babafürdetőre emlékeztet, nem rossz, de túl sok és túl tömény, már kellemetlen. Amennyire tetszik a márka tusfürdője, ez annyira nem. A Mixa atópiás bőrre való testápolójának a poros lábnyomába se ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

Heike

2020. június 27.

Számomra ezt a testápolót épp a gyakran kritizált különleges illata tette nagy kedvencé. Én valamiért imádom és valóban annyira intenzív, hogy ha ezt használom parfümre már nincs is szükség :) Viszonylag nehéz, nehezen felszívódó termék, szerintem inkább csak a száraz területekre érdemes használni , viszont arra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

sophialeslie

2020. június 11.

Anyukám megvette, de enyhén szólva nem tetszett az illata egyikünknek sem. Végül nem akartuk kidobni, elkezdtem használni. Könnyű állaga van, gyorsan felszívódik. A hatásától nem dobtam hátast, de szépen végzi a dolgát. Olcsóbb kategóriában is simán van ilyen minőségű testápoló szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

habostorta

2020. május 5.

Az egyetlen testápoló ami tényleg bevált. Nagyon szépen hidratál, az illatát is szeretem. Eddig gyakorlatilag az összes testápoló vagy nem hidratált, vagy kiütéseim lettek tőle, vagy mindkettő. Ez végre tud mindent amit szeretnék. Nekem megéri annak ellenére hogy nem túl olcsó. Kipróbáltam a lila verziót is, az is nagyon szuper de inkább maradok ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

tsolya

2020. március 25.

A kézkrémek után gondoltam meglepem magam egy testápolóval is. A pumpás kiszerelés hatalmas pozitívum, sokkal könnyebben lehet adagolni. Számomra az illata is kellemes, ámbár nem túl tartós, hamar elillan. Hamar beszívódik, és nem is hagy semmilyen zsíros érzetet maga után. Télen hajlamos a bőröm kicsit jobban száradni, de nem extrém vészes a helyzet, mindennapos használat mellett szépen rendben tartja a bőrömet. Alapvetően megszerettem, nem bántam meg a beszerzését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

nagyalexandi

2020. január 19.

Alig vártam, hogy elfogyjon... Szerintem büdös.
Ha vékony rétegben kentem, nem hidratált eléggé. Ha vastagabban, akkor nem szívódott be rendesen.
Biztosan nem venném meg mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Alig vártam, hogy elfogyjon... Szerintem büdös.
Biztosan nem venném meg mégegyszer.

BPetra22

2020. január 17.

Szeretem, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, szépen hidratál. Tetszik a pumpás kiszerelése, nagyon praktikus :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Arianne

2019. december 19.

Úgy gondoltam, meglepem magam végre egy igazán minőségi, szuper testápolóval.

Pozitívum a pumpás kiszerelés, az tényleg praktikus, jó dolog.
Plusz az, hogy könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Viszont számomra az illata minden, csak nem jó és kellemes, mint ahogy sokan írják. Lehet, hogy egy olyan darabot vettem, ami már régóta ücsörgött a polcon..:D Konkrétan szúrós szaga van, alig bírom elviselni magamon. Kész szerencse, hogy hamar elillan. Továbbá a bőröm sem lesz szuper hidratált, pedig nekem csak télen száraz egy picikét. Ennyit simán hoz fele, sőt harmadannyiért is egy testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Úgy gondoltam, meglepem magam végre egy igazán minőségi, szuper testápolóval.

Pozitívum a pumpás kiszerelés, az tényleg praktikus, jó dolog.
Plusz az, hogy könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.