Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 1.

Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3490 Ft

A Barry M egyik sztárterméke. Kompakt bronzosító púder az arc kontúrozásához, bronzosításához. Több sminkes javasolja ezt a terméket kontúrtermékek helyett, mert ez a bronzosító természetesebb hatást nyújt. Nagyon sokan összehasonlítják a kitűnő NARS termékekkel (mind külsőleg és mind minőségileg - joggal). A Natural Dazzle visszafogott fényű, kontúrozáshoz maximálisan kitűnően alkalmazható. Mivel természetes árnyalatú, így a világosabb, rózsásabb tónusú európai bőrön is jól alkalmazható. A narancs és a szilva színei keverednek benne.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

xixi

2012. december 22.

A túl narancsos, túl barackos bronzer csalódások után nagyon tudtam örülni ennek a vöröses-szilvás tónusú bronzernek. A pigmentáltsága éppen ideális, kevés kell belőle, de nem túl erős. Csillámok nincsenek benne, viszont van egy enyhe fénye a bőrön. Nem tudom, hogy általános jelenség-e, mindenesetre az én példányom felülete nem sokkal vásárlás után furán kifehéredett. Lekoptattam egy ecsettel a legfelső vékony réteget, és azóta nem jelent meg újra. Ajánlom bárkinek, aki tutira akar menni árnyalat ügyben, jó áron beszerezhető az ebay-ről. Ha valaki nem ragaszkodik a tükrös tartóhoz, az átlátszó fedelű tükör nélküli csomagolásban még olcsóbb, én is azt vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate