Barry M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki123, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Lelőhely:   Nailland, online

A Barry M új kontúr krémjei tökéletesek a gyönyörűen formázott és hibátlan smink elkészítéséhez. A remekül eldolgozható krémeket arra fejlesztették ki, hogy minden bőrtónushoz alkalmazkodjanak és tökéletesen formázott arcvonásokat adjanak.

Leoni

2018. április 25.

Imádom! Csak ajánlani tudom! Számomra ideális kontúrozó minden tekintetben! Semmi mellék színe nincs, teljesen matt barna. Kisebb nedves beauty blenderrel dolgozom el. Nem irritálnak az összetevői. Lágy, könnyű és hosszan tartó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

vsevelin0424

2017. január 13.

Tetszett ez a termék. Kezdő "sminkesként" vásároltam online MUP-ról , tökéletesen bevált. :) Ár-érték arányban nem rossz termék. Könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

niki123

2016. október 3.

Jobban szeretem, mint a MUR kontúr stick-jét. Szép, bronzos színe van, lehet vele finom, relatíve vékonyan kontúrozni. Olcsóbb is volt mint a MUR stickje, szerintem ez ár-érték arányban megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate