Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

kati7891

2016. november 3.

Nagyon jó kis tus, szép fekete színe van, jó az ecset kialakítása. Egyetlen hátránya, hogy kicsit körülményes a beszerzése, és az ára se olcsó. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

ponikiralylany

2015. november 29.

Az electric blue szerelem. :) Semmilyen más márkánál nem találtam ilyen igazán, vadítóan kék színt. A fekete is megvan, az is nagyon erőteljes, gyorsan szárad, egész nap tart. Az ára is jó, engem egyedül az aplikátora zavar, szerintem túl vastag, nehéz vele vékony vonalat húzni. De ez a sehol máshol nem fellelhető szín kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

LexiSmink

2012. június 2.

Nekem a matt és fényes fekete van meg. Nagyon szeretem, jól fed, nem üt át a bőr rajta. Tényleg nagyon szép tiszta színekben kapható és a fent látható királykék is gyönyörű színű. Mivel nem vízállónak van hirdetve, így én tudtam, hogy vigyázni kell a nedvességgel, de én nem szeretem a vízálló termékeket, mert évekig tart, mire esténként lemosom és agyonnyúzom ezzel a bőröm. A szempillaspirálokban sem szeretem a vízállót. Jó árban lehet kapni és nekem egy rétegben is elég felhordanom, nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

zsoficza

2012. június 2.

A képen is látható matt királykék, és egy szaténfényű méregzöld árnyalatom van belőle. A színek gyönyörűek, de sajnos nehéz őket rétegezve korrigálni, mert "letörlik" az előzőleg húzott vonalakat. Ilyenkor meg kell várni, míg teljesen megszárad az alul levő réteg, és utána szabad csak a teljesen friss festéket rávinni. A tartóssága sem tökéletes, ha picit is könnyezik a szemünk, azonnal elfolyik. De alapvetően nem drágák, és a szép színük miatt tényleg megéri velük pepecselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.