Best of Beauty 2019

Barry M

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. február 10.

Ár:   1980 Ft
Lelőhely:   Nailland, online

Finomra őrölt csillámok gazdag színválasztékban, pigmentalapban. Igazi varázspor. Használható szárazon és nedvesen. Önmagában vagy krémekhez, alapozóhoz, körömlakkba, szájfénybe, hajzselébe keverve...

Pigmentek
Ár: 1000/db , Eladó: LauraHerczeg
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, Debrecen, fizetés: --
nobosz

2016. november 2.

A narancssárgát vettem meg. Halloween-i sminket készítettem fél arc evilpumpkin másik arc félen glamourous csillámos szemet sminkeltem magamnak.
Korábban nem használtam pigmentet, most azért vettem, hogy a glamourous oldalhoz a szemhéjamon is domináljon a narancssárga. Végül a bal arcomon is használtam, hogy kicsit erősebb tartósabb színt adjak a narancssárga arcfestéknek.
Én nagyon meg voltam elégedve. Nagyon sokoldalú termék. Használtam szárazon szemhéjamra, és arcra. Nedvesen tusvonalat is húztam vele. Nagyon szép intenzív szín. Mivel két arcot festettem, két nap és még próba alkalmat is tartottam, ezért kb a fele elfogyott, de persze nem spóroltam vele.
Nekem sminkelés közben már nem porzott szanaszét, de mindenképp tesztelni kell először a használatot és pepecselős, de szerintem megéri. Biztos fogok még venni pigmentet más alkalmakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Amea

2015. december 28.

Nahát, ez egy régi darab, nem is tudom, miért nem írtam még róla. Évekkel ezelőtt a Petrol Black árnyalatba szerettem bele először, aztán követte egy Ice Pink. A kis tégely ellenére eszméletlen kiadós, sose fogom tudni elhasználni. Vibráló, erőteljes, intenzív színek, gyönyörű ragyogás, csodaszép cucc, jó minőség, kiváló ár-érték arány. Alapozás kell hozzá, önmagában nem marad a helyén, de ez teljesen rendben van, végülis por, bele kell ültetni valamibe.
Jól kombinálható más festékekkel, az Ice Pink ideális arra, hogy adjak egy kis extra csillogást egy-egy alkalmi sminknek, a Petrol meg vizesen remek tusvonalat ad - ha van hozzá türelmem.
Ha.
És ezzel el is veszített egy csillagot, mert legtöbbször túl macerás, szóródik, és általában nem bajlódok vele, hanem a praktikusabb cuccokhoz nyúlok, ez meg ott ül és szomorúan várja a fiókban, hogy elővegyem... hát így nem vettem meg az összes árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Ha.

csillag

2014. április 29.

Up. A kéket birtoklom. Gyönyörű. Ahogy lent ìrjàk, csak nyugodtan, ràérősen hasznàlni, mert hullik nagyon, baj lehet ha kapkodunk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Veronikan21

2014. február 27.

Imádom! Gyönyörű intenzív színek,és szerintem életem végéig egy-egy üveggel.....:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

szisz5

2014. január 12.

szerelem, tökéletes <3 meseszép színek, nagyon pigmentált, ízlésesen csillogó, tartós. Nem is kell más :)
Up:már régóta megvannak, de a kezdeti lelkesedés után alig nyúltam hozzájuk. Mivel nem préseltek, így eléggé körülményes a használatuk, nehéz szépen feltenni, anélkül, hogy pl. a nagy rohanásban ne az arcodon landoljon a fele. Alkalmi vagy különlegesebb sminkekre szoktam felvinni őket egy kis extra csillogásként, vagy épp sötétíteni, de semmi egyébre nem használom. Szép, jó minőségű, de nem csodaszer. -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

makeupmama

2014. január 2.

Szeretem! Egyszerűen nagyon szeretem. Mind a márkát mint ezeket a pigmenteket! Én mindig nedvesen használom őket, mert úgy még durvább a szín. És akkor utána tapogatom rá szárazon a festéket. Iszonyat tartós, és nagyon erős a szín. Kicsinek tűnik a tégelybe, de mivel pigmentről van szó alig kell belőle, mert brutális a szín. :) 10* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Petronella

2013. május 21.

Nagyon jó minőségű, nagyon pigmentált, csak alapjáraton a pigmentekkel nem vagyok kibékülve mindennapi használatra, de természetesen ez nem a terméken múlik, hanem rajtam. Azt hiszem ez a kedvenc pigmentem, bár nincs olyan eszeveszetten sok, talán 6-7 darab. Chocolate árnyalatban vettem, ez a MakeupPlaza honlapján nem elérhető csak a Barry M hivatalos honlapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

magusszi

2013. március 25.

Sosem használtam még pigmenteket....aztán szemezgettem vele,Sparklepony kommentje után én is az Oyster grey árnyalat mellett döntöttem a kékeszöld szememhez nagyon jól passzol,szépen harmonizál,tényleg csodás szín.Nagyon finom por,nagyon jól eldolgozható,nem pergett és nagyon tartósnak bizonyult,részemről ötös,és biztos válogatok még pár árnyalatot,itt elég szép a róluk készült swatchkavalkád.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

LexiSmink

2012. szeptember 27.

Több is van belőle, matt is fényes is. Extra csillogása van a fényesnek, tényleg nagyon minőségi termékek. Nagyon pigmentált, tartósan fennmarad. Gyönyörű színekben lehet kapni őket. A mattot szárazon és nedvesen is használom. Ezek a nívósabb pigmentjeimhez tartoznak, nagyon szeretem őket. A FGD termékéből csak 1 van meg, de csak ámulok és bámulok mindig, amikor felteszem, mert hihetetlen aprószemcsés csillogása van extra pigmentben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

svivko

2012. augusztus 18.

Egyszerűen tökéletes. A Mushroom-ot birtoklom, fel is tettem vele ide egy lightos sminket, hogy szétkürtöljem a világban: ez a világ egyik leggyönyörűbb színe, és a név is szupertaláló. Nagyon finomra őrölt, nagyon pigmentált, és egyszerűen remek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Carmine / CI 75470, FD&C Red 40, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ci 75471, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Manganese Violet / CI 77742, Red 30 / CI 73360, Red 7 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.