Bath & Body Works

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. november 5.

Kategória:   Testápolók

2014-2015-ös őszi limitált kiadás

Krémes sütötökös latte és pirított mályvacukor illatú testápoló

• bársonyosan gazdag formula
  • akár 24 órán keresztül hidratáltan tartja még a nagyon száraz bőrt is
  • bőrkondícionűló hatású tejfehérjét, hidratáló rizskorpaolajat és bőrvédő acai bogyó kivonatot tartalmaz
  • nem hagy maga után zsíros érzést

Juccimo

2019. január 22.

Marshmallow Pumpkin Latte fedőnéven bújkál a fürdőszobámban, miután hosszas gondolkodás után - azért nehezen beszerezhető, ezáltal nem is olcsó termékről beszélünk - megvettem. Nagyon szeretem, isteni az illata - már-már túl geil is. A színe is picit sárgás, jó krémes, sűrű termék, kevés is elég belőle, és szuperül beszívódik, az illata pedig hosszan tartó, a ruháimba, pizsamámba is beleissza magát - ennek hol örülök, hol nem. Én nekem főleg télen iszonyat száraz a bőröm, folyton viszket, és azt is egész jól kordában tartja. Szóval szeretem termék, nem kizárt, hogy a következő szezonban is beszerzek egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

RitaL

2018. december 7.

Nekem a Marshmallow Pumpkin Latte változat van, az illat, gondolom, hasonló. Isteni kávés-csokis édesség, nagyon szeretem a sütis illatokat, és ez az egyik kedvencem. Nagyon sokáig érezhető a bőrön. Én kézkrémnek használom, mert azonnal beszívódik, a hatása pedig hosszan tart. Nagyon ajánlom, a kedvenc kézkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

svivko

2016. október 29.

Évi nénémtől hoppantottam el legutóbbi wisheslakmegszállásom során.
Mit ne mondjak, a hónap legjobb döntése volt. Imádom!
Púderes sütőtökszínű, sűrűbb állagú, gazdag, és pompás illatú krém. Aminek tényleg hosszútávú a hatása - másnap reggel is illatozom, ha az esti fürdés után ezzel kenegetem a szükséges testrészeimet. A csomagolása meg... Nézzetek rá, a leggyönyörűbb testápolóm, ami eddig volt, pedig a Crabtree Himalayan Blue-é sem kispista, művészi alkotás az is.
Mélyen táplál, gyorsan beszívódik, és kézkrémként is igen hatásos 2-3 órás puhaságot ad, még ezekben a csúf hideg szeles bőrrepesztő időben.

A termék lényege az illata volna, de mivel elég gyér vagyok illatelemzésben összefoglalnám egy mondatban. A legfinomabb vaníliás túrókrémnek indul és édes reggel is friss, porcukros piskóta illatom van tőle. :) Ha krémtől, vagy illattól lehetne kapni diabéteszt, akkor ezzel megpecsételném a sorsom. De, amilyen isteni cucc, valszeg nem túl boldogan, de tuti hogy illatosan halnék meg.
Öt csili.
(Utó irat: ezzel balzsamozzanak, ha eljön a finálém ILLATOS ideje! Sütipartit csapok a túlvilágon, és stílusos illataurát kell viselnem. Első benyomás! )

Update: iParfümérián a testápoló változatból sikerült lőnöm egyet. Aki vadászik ilyenre, nyitott szemmel járjék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Évi nénémtől hoppantottam el legutóbbi wisheslakmegszállásom során.
Mit ne mondjak, a hónap legjobb döntése volt. Imádom!

Öt csili.

magyaredina

2016. január 8.

Fantasztikus!
Nagyon jól hidratál, kissé balzsamos, de szépen beszívódik. Az illatát sokáig érezni a bőrön. Megkockáztatom, hogy van egy kis hatósugara is.
Az illat maga szuper édes tökös latte finomság. Az ultra shea van meg nekem, aminek a csomagolásán egy őszi táj van, ami gyönyörű. Számomra minden forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

Fantasztikus!

GNóri

2015. december 6.

Azt adja, amit ígér. Hidratál, zsíros érzés nélkül, és az illata imádnivaló. Viszont nevetségesen túlárazott-túlértékelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Surin

2015. december 2.

Nem régen vásároltam és egyszerűen imádom! Azon kívül, hogy meglepően jó az illata, tényleg nagyon jól hidratál. Sűrű a textúrája, nagyon gyorsan beszívódik és tényleg rendkívül hosszan tartó. Meg merem kockáztatni az 1 napos hidratálást is.
Aki szereti a határozottabb és őszi illatokat, annak mindenképpen ajánlom. Az árát rendkívül megéri, mert nagyon sok van benne és kicsi kell belőle, tehát elég sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

necra

2015. április 20.

Imádom! Még télen vettem az extra száraz bőrömre és most kezd elfogyogatni. Éjszakára használom és az ágynemű is finom cukorka illatú lesz. Nagyon jól hidratál, ha elfogy, biztos beszerzek valami fincsit ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.