Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sildicow, az összetevőket feltöltötte: tkata25, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Szárazsampon, egy csipetnyi barna színnel.

Ár: 500 , Eladó: xxilaurab
Állapot: 2x használt, Helyszín: Szentes, fizetés: Személyesen Szentesen vagy posta/fox

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorkuci

2022. május 10.

Balea szárazsampon után megváltás, hatékonyan ki lehet vele tolni a hajmosást. Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

Benedetta88

2021. december 12.

Megvettem, mert már nem volt időm megrendelni a jól bevált szárazsamponomat. Gondoltam olyan rossz ez sem lehet mivel nagyon sokan dicsérik és az ára is kedvezőbb. Barna hajam van, néha világosabb, néha sötétebb, így megvettem ezt a sötétet és a középbarna hajra valót is. Így véleményeznem mindkettőt. Különbség a két szín között szerintem elég minimális. Az illata mindkettőnek nagyon erős és tolakodó, napközben is érzem magamon. Hiába rázom fel, fehér foltos lesz a hajtövem, amit még fésüléssel kicsit tudok korrigálni, de akkor is poros érzete és látszata marad a hajamnak. Ha nagyon s.o.s. a helyzet, akkor az aznapot valahogy átvészelem vele, de nem érzem frissebbnek se a hajamat, se a fejbőrömet. Így nem is bírom sokáig és este már mosom is meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

ansc

2021. szeptember 27.

Nagyon, nagyon csalódott vagyok! Mindenki isteníti a batist szárazsamponokat úgyhogy én is kipróbáltam. A közepesen sötét barna hajamon (tehát még csak nem is extrém dark) konkrétan fehér/nagyon világos foltot hagy amit alig tudok elfésülni vagy kidörgölni a hajamból. Pedig fel szoktam rázni minden használat előtt. Hol van ebben a barna színezék? Így sajnos számomra használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

afrocitt

2021. június 10.

Hasznos lenne, de az én érzékeny bőröm nem bírja. Pattanások keletkeznek tőle a fejbőrömön és még viszket is tőle. Amúgy a végeredmény csodás lenne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Yaksha

2021. április 5.

Kezdjük ott, hogy egyáltalán nem dark, ezt egy világosbarna hajú egyén bátran használhatja. Akárhogyan is rázom, a fekete hajamon világos sávot hagy, amit aztán győzök ide-oda fésülgetni, hogy nagyjából eltűnjön. A másik negatívum az, hogy nagyon hamar elfogy, és ahhoz képest drága. Ezek ellenére viszont muszáj használnom, különben 2 naponta mosnom kellene a hajam, ezzel ki tudom tolni a hajmosást, így elég ha heti 2x mosom meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Ad-Namah

2021. március 22.

Sokat segített, ha nem volt időm hajat mosni, az illata finom, és a hajszínemtől nem válik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Kriszti42

2021. március 16.

Sötétbarna hajamra tökéletes. A fehér foltokat törölközővel kicsit megdörzsölve hamar el lehet tüntetni, és 1-2 napig nekem is segít kitolni a hajmosást.
Életmentő. Többször vettem már, és csak ezt fogom használni ezentúl is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Életmentő. Többször vettem már, és csak ezt fogom használni ezentúl is.

eheiszki

2021. február 23.

Évek óta No.1. Ha nem rázom fel akkor hagy fehér foltot, de azt is át lehet fésülni és eltűnik. Nekem 1 használat 2 nappal kitolja a hajmosást bár ritkán várok annyit mert nem szeretem ha bármi a hajamra van kenve/fújva. Az illata is jó. Drága de nem érdekel legalább jó 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

biankaedlinger

2021. január 23.

Imádom! Ez volt az első szárazsampon, amit kipróbáltam, de nagyon bevált. Néha tényleg hagy fehér foltot, de valószínű azért, mert nem rázom fel előtte kellőképpen. Az illata is nagyon finom. Simán kitolható a hajmosás 1-2 nappal. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

pamacska6

2020. november 6.

Nagyon gyorsan zsírosodó, vállig érő hajam van, minden reggel mostam eddig. Ezzel a második napot átvészelem, olyan vele, mintha megint hajat mostam volna. Finom az illata is. Az egyetlen, amit utálok benne, hogy mivel színezett, használat után ráül a barna por a levegőből a fehér mosdóra, szóval extra takarítás...illetve ha megvakarom a fejbőröm, az ujjaim/körmöm alatt sötétbarna lesz...az se túl szép látvány, de valamit-valamiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.