Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sildicow, az összetevőket feltöltötte: tkata25, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Szárazsampon, egy csipetnyi barna színnel.

Ár: 800 , Eladó: xxilaurab
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Szentes, fizetés: Átvehető Szentesen vagy posta

biankaedlinger

2021. január 23.

Imádom! Ez volt az első szárazsampon, amit kipróbáltam, de nagyon bevált. Néha tényleg hagy fehér foltot, de valószínű azért, mert nem rázom fel előtte kellőképpen. Az illata is nagyon finom. Simán kitolható a hajmosás 1-2 nappal. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

pamacska6

2020. november 6.

Nagyon gyorsan zsírosodó, vállig érő hajam van, minden reggel mostam eddig. Ezzel a második napot átvészelem, olyan vele, mintha megint hajat mostam volna. Finom az illata is. Az egyetlen, amit utálok benne, hogy mivel színezett, használat után ráül a barna por a levegőből a fehér mosdóra, szóval extra takarítás...illetve ha megvakarom a fejbőröm, az ujjaim/körmöm alatt sötétbarna lesz...az se túl szép látvány, de valamit-valamiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

anita11

2020. október 8.

Nagyon bevált! Durva esetben 3 nappal is kitolom vele a hajmosást, igaz akkor már érzem hogy nagyon meg kellene mosni, de külsőre nem látszik.
A párom egyszer azt hitte, hogy fodrásznál voltam, pedig csak ezt használtam X'D Az egy kis tartást a hajnak.
Nagyon jó ötlet ez a színezés, a fehér nekem sajnos nagyon lászott, akár mit csináltam.

Kisgyermekes anyukák megmentője is lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Kisgyermekes anyukák megmentője is lehet!

reka114

2020. július 15.

Sok szárazsampon kipróbálása után a meggyőződésem, hogy ezen a márkán kívül más jó nem létezik. Nagyon szeretem, hajmosás előtt plusz egy vagy két napot simán rá tudok még húzni miatta. Sötét hajra pedig ez a változat tökéletes, egyáltalán nem látszik a nyoma. Nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Viktoria19

2020. május 25.

Imádom! A Bad Hair Day megmentője! A legjobb! Annyi a hátránya hogy a világos felsőket képes megfogni, főleg a szeretett fehér farmerkabátom, de a kimosás után nyoma sincs. De nekem így is megéri. Nem tudom már összeszámolni, hogy az évek alatt hány flakont használtam el.. Próbáltam a sima fehéret is de az nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

zsibritagnes

2020. április 27.

Olyan jó, hogy végre van sötét hajra is! Ez a szárazsampon segít túlélni a bad hair day-eket, és egyáltalán nem kell belőle sok. Nagyon -nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Sztellaaaaa

2020. április 23.

A hajszínemhez remekül passzol, és szépen megemeli a hajtöveimet, a zsíros részeket elkendőzi, de nagyon sok benne a festékanyag, szóval jobb ezeken az alkalmakon valami sötétet felvenni. Viszont szerencsére könnyedén kimosható és még a hófehér felsőrészeimből is makulátlanul kioldódott minden folt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Lulufej

2020. április 11.

Mindegyik, drogériában elérhető és hasonló árkategóriában lévő szárazsampont kipróbáltam már és a következőkre jutottam: 1) ez a legeslegjobb 2) vajon egy drágább mit tudhat, amit ez nem.
Rettenetesen gyorsan zsírosodik a hajam, naponta nyilván nem akatom mosni. Ha ezt alkalmazom 1, akár 2 nappal tovább vállalható a frizurám. Különösen azért imádom, mert amikor látványosabb a lenövésem, kiválóan elfedi. Újravevős!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

kata07

2020. március 15.

Nem mondanám, hogy csoda termék, de nem is rossz. Jól el lehet vele tolni egy két nappal a hajmosást. Nem hagy fehér nyomot a bőrön. Viszont elég rendesen megfog mindent használat közben, bőrömet, ruhám. Óvatosan kell használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 15.

Talus

2020. január 14.

Sokáig kerestem szárazsampont,mivel mindegyik nekem vagy erős illatú,vagy büdös.Ezt ajánlották.Illatra hát..elmegy kategória,de a hatása a nevéhez képest nem sok.Szóval nem is tudom..egyes.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride