Batiste

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sildicow, az összetevőket feltöltötte: tkata25, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Szárazsampon, egy csipetnyi barna színnel.

Talus

2020. január 14.

Sokáig kerestem szárazsampont,mivel mindegyik nekem vagy erős illatú,vagy büdös.Ezt ajánlották.Illatra hát..elmegy kategória,de a hatása a nevéhez képest nem sok.Szóval nem is tudom..egyes.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

lucaanna

2019. november 28.

2 nap helyett 4 után mosok hajat és még az 5. sem lenne gáz. A legjobb szárazsampon barna hajúaknak, illetve amit valaha próbáltam. Nincsenek fehér apró pontok, ami a Batiste original-nál pl igen. Simán ujjal eldolgozom és az illata sem fullasztó, sőt teljesen jó, semleges (kontra balea, got2be, stb). Ajánlom, nagyon korrekt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

nagynomy

2019. október 20.

1 napot nyerek a hajmosással. Kicsit sprőddé teszi a hajat, a fényességét elveszíti, de cserébe nincs fehér folt. Nem lapult le a hajam a fejemre. Ráfújtam a tövekhez, eldolgoztam az ujjaimmal és megemelkedett a hajam. Frufrumon is bevált. Jó illata van, a színe fog, így óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Iminbeauty

2019. június 24.

Egy pár éve még esküdni mertem volna a márkára. Nem tudom, hogy változtattak-e az összetételen de, hogy nem olyan ,mint régen az biztos.
A színezett verzióból is többet próbáltam már de ezt a sötétet nem ajánlanám. Megfogja a bőröd a ruhád és a fürdőszobádat is. Könnyen bekerül így a köröm alá is, ami lássuk be szörnyű látványt eredményez, kimosni viszont nehéz és ez a hajra is érvényes.
A fejbőröm is viszketett tőle pedig nyilván törekedtem arra, hogy a hajamra menjen és nem a fejtetőmre.
Összességében nálam nem nyerő :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Összességében nálam nem nyerő :-(

sumire0

2019. május 15.

Ez a spray hiányzott eddig az életemből!!!!

Előnyök:
Egészen kicsi korom óta küzdök azzal hogy annyira zsíros a hajam hogy naponta kéne hajat mosnom, Ezzel kétnaponta fújok egyet és nem is kell sokat! nem fulladok meg tőle, mert egélszen semleges szerű szaga van, és nem csinál körém egy felhőt a levegőbe! Oda megy ahova kell, tökéletesen néz ki utána a hajam, nagyon szeretem!

HÁTRÁNY: Aki ezt használja figyeljen rá hogy ne legyen világos ruhában mert fog!! megfogja a bőröm is de leginkább a ruhát a nyakam körül, pedig higyjétek el, nem a nyakamra fújtam :D (és nem is sokat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Ez a spray hiányzott eddig az életemből!!!!

Előnyök:

InternationalTraveller

2019. május 14.

Mini kiszerelésben vettem utazáshoz. Szeretem az illatát. Ha kicsit zsíros a hajam még pont segít rajta. A hatása viszont nem tart olyan sokáig, mint “fehérebb” társai. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

meva

2019. május 7.

Egyrészről végre egy szárazsampon, ami nem hagy fehér foltot a hajamon (hurrá!), másrészről viszont sajnos sötétbarna koponya nagyságú kerek foltot hagyott a párnahuzatomon :( Szomorú vagyok, de így azt hiszem, vissza kell térnem a középbarna társára. Azért a 4 csillagot megkapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

pici24

2019. március 20.

Már 2 flakonnal elhasználtam belőle. Az illata kellemes, nem hagy maga után nyomot. Egy picit sprőddé teszi a hajat, de a zsírosságot teljes mértékben megszünteti. Egy napot szoktam vele nyerni. Ha reggel befújom vele a hajam, akkor este már mosom is meg, nem várok vele tovább, mert az érzékeny fejbőröm olyan hosszú ideig nem szereti, elkezdi egy kicsit irritálni, mely viszketésben, és a fejbőr kiszáradásában nyilvánul meg. Mikor nincs idő hajat mosni SOS megoldásként teljes mértékben megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Lilko95

2019. január 28.

Abszolút kedvenc
Semmi fehéres maradék nem marad, friss hatás, könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Abszolút kedvenc
Semmi fehéres maradék nem marad, friss hatás, könnyű eldolgozni.

saeszti

2019. január 10.

Végre egy olyan szárazsampon, ami nem hagy fehér trutyit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Végre egy olyan szárazsampon, ami nem hagy fehér trutyit.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride