Baviphat

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megoldás problémás bőrre. Ajánlott azoknak, akik egyszerű bőrápolásra vágynak vagy aggódnak a bőrproblémáik miatt. Legfontosabb hatóanyag: almakivonat; kezeli a problémás bőrt, eltávolítja az elhalt bőrt.

Ezra

2017. november 28.

Nagyon szeretem a koreai kozmetikumokat és ez sem különb. Isteni finom az illata, az állaga is teljesen jó. Esténként felkenem és reggelre nagyon puha lesz a bőröm. Ami még nagyon tetszik, az a kiszerelés. Annyira cuki a kis alma formájú doboz és a kis kanál, amit hozzá adnak szintén jó ötlet. Így az üres dobozt is félreraktam, ha szükség lenne rá a jövőben. Az én elvárásaimnak maximálisan megfelelt és bárkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Kori

2017. november 17.

Sajnos eddig nem használtam rendszeren, és most a tégely vége felé járva jövök rá, hogy milyen jó is lett volna... Ha egyszer-egyszer esténként felkenem, másnap reggel nagyon egységes, kisimult és hidratált bőrrel ébredek. Eleinte jó ideig hűtőben tároltam, és egy hosszú nap után elképesztően jól érzésvolt ezt a hideg krémet felvinni az arcomra. Az illatáról csak annyit, hogy nagyon kevés olyan krém vagy tusfürdő van, amiről hiába tudom, hogy az, ami, mégis nagyon, de nagyon meg akarom kóstolni, és ez a kis krém is közéjük tartozik. A csomagolás már magában megérdemelne 1 csillagot, viszont a védőkupaktól és a belepattintható kis kanáltól már herótom van. Egyszerűen képtelen vagyok úgy lecsavarni a tetejét, hogy a védőkupak és a kanál ne a fürdőszoba két, egymástól lehető legtávolabb lévő pontján érjenek földet. A krém maga viszont teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Most a nyáron vettem elő újra. Amikor megvettem, semmi hatást nem érzékeltem, ám mostanra nagyon szépen eltünteti a piros foltjaimat. Kellemes az állaga, olyan igazi éjszakai krém textúrája van.Sikerült megszeretnem. Én is a légyszépről rendeltem, nekem nem volt semmi bajom, nem volt fennakadás. Amúgy ebay-n is kapható, sőt ott olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

Lanemes

2017. február 22.

Nagyon szuper az illata és gyorsan beszívódik. Ezen kívül sok minden mást nem nagyon csinál :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Tildi

2016. május 11.

Szeretem ezt a krémet, mert isteni illata van és a csomagolása is cuki. Kellemes az állaga, hamar beszívódik és reggelre puhává varázsolja az arcom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

altviki

2015. február 16.

Szerettem nagyon, gondolkoztam az újra-vételen, de végül amellett döntöttem, hogy más hozzá hasonló terméknek is adok esélyt. :D Naponta használtam, az illatát imádtam, nem okozott pattanásokat és pihe puha bőrrel ébredtem reggelente. Nagyon érzékeny a bőröm de nem okozott irritációt és a gyulladásokat is lehúzta. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 16.

tunderlany

2015. január 27.

Így lassan két-három év távlatából már nagyon szeretném, ha elfogyna. Nem rossz, szép a doboza, de mégis úgy érzem, hogy műanyagot kenek az arcomra. Nem hidratál túlságosan, de nem is irritál, nem lesz tőle se kevesebb, se több pattanásom, pórusokkal nem csinál semmit. Nem rossz, de nem is valami csodatermék, vagy lehet, hogy már csak nagyon unom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

agneza

2014. november 27.

Kombinált bőrtípusom van, télen pedig sajnos hámlik is. Nagyon szeretem az almás maszkot, és a hideg beköszöntével nappal is felkenem a bőrömre. Jelenleg Estée Lauder Double Wear alapozót használok, és mivel az alá amúgy is kell némi hidratáló, így kipróbáltam ezzel a krémmel és működik sminkalapként is. Ha elfogy, tuti újra fogom vásárolni. Az illatát is imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

edibaba

2014. július 23.

Igazából nem tudom mire jó ez a krém, a problémás bőr elég tág fogalom és az összetevőit látva leginkább csak a vége felé árválkodik néhány hatóanyag. De persze engem is megbolondított a szép csomagolás és az akcióóó, úgyhogy megrendeltem.Tetszik a csomagolás, az illata is fincsi és hatalmas adag, úgy 2-3 évre elég lesz. :)) És hatásos! Lefekvés előtt használom, nekem pár perc után beszívódik. Szerencsére engem nem irritál, amióta használom nincsenek új pattik, sőőt azt vettem észre, hogy szépen halványítja a barna foltjaim és úgy összességében kipihent, szép bőrrel ébredek reggelente. Remélem hosszútávon is beválik, egyelőre kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

S.Merci

2014. június 18.

Számomra olyan semmilyen ez a krém.. Amikor megrendeltem, még nem figyeltem arra, hogy illatmentes legyen a termék, úgyhogy az a kevéske, ami maradt már csak pihenget a polcon. Télen nem is elég a hidratálása számomra, így nyáron még elmegy. Nem éreztem, hogy rajtam segítene, bár megelőzésként jónak tartom. Nem rég másfél hétre abba hagytam a hámlasztást, mert nem tudtam volna elég alaposan figyelni a fényvédelemre. Ez alatt az idő alatt ezt használtam az esti rutin részeként, és szerencsére megelőzte a pattik kialakulását. Ami még maradt, azt majd az ilyen alkalmakkor elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Betaine

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!