Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Rose23, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Baviphat barackos all-in-one krém - ahogyan a neve is elárulja - nedvességgel tölti fel a legkényesebb bőrt is. Könnyű, frissítő, géles textúrájú, lágy, barack illatú, tejszínes állagú krém, igazi felüdülés testnek és léleknek is.

Kiszerelés: 100 g

HarleyQuinn

2014. augusztus 21.

Bőséges mennyiséget kaptam,de sajnos még így is igen borsos árat fizettem érte.Már csak egy eBay-es eladótó tudtam beszerezni,aki nem adta túl olcsón.Mindenesetre nem bántam meg,pont rá volt szükségem.Nagyon kellemes illatú,vizes krém,a csomagolása nagyon aranyos.Az én bőröm könnyen zsírosodik,ugyanakkor vízhiányos is.A legtöbb krémtől úgy néz ki a fejem mint egy diszkógömb,vagy nem hidratál eléggé.Nos ez a krém számomra valódi all-in-one,mindent tud amire szükségem van.Nagyon-nagyon szeretem ezt a kis barackot,úgyhogy remélem még van ennek az eladónak pár raktáron,nagy kár,hogy már nem gyártják :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Lyah

2013. szeptember 20.

Update: Hát mégsem jött be :(. Ez is testápoló lesz, annak viszont jó drága :( Hagy valami poros réteget az arcomon, vagy nem is tudom, de nem jó. -1 csillag, mert nem rossz, de már megoldásra vágyom nagyon, nem kompromisszumra.

Tegnap kaptam kézhez. Az állaga és a mennyiség miatt kb egy évig elég lesz szerintem, mert nagyon picit kell használni belőle. Nekem is nagyon fénylik a bőröm, és nem mindig azért, mert zsíros, többnyire azért mert teljesen ki van feszülve a vízhiány miatt. Eddig minden krémmel csak időleges eredményeket tudtam elérni, és azt, hogy ne csillogjon a fejem púder nélkül, semmivel. Ezzel is csillog, de vállalható, ennyire talán mindenkinek fénylik a bőre, de a fele népességnek biztos :) Hamar beszívódik, érezhetően hidratál, és mégsem nehéz, sőt, mintha egy kicsit feszesítene is, legalábbis nekem pár percig olyan érzésem van, mintha húznák szét az arcom, de nem úgy, mint amikor krémért kiált. Ha ez beválik, az összes többit elhasználom testápolónak, kivéve a holt tengeris krémet, mert az jó lesz télre. Jó lenne, ha végre meglenne az ideális, és nem bánnám, ha ez lenne az :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Sedna

2013. augusztus 12.

Kétségbeesetten olvasom a híreket a gyártás szüneteltetéséről, ugyanis nekem is ez a kedvencem. Sokféle krémet kipróbáltam a bőrömre, de ezen kívül szinte semmi sem vált be. Ugyanis rettenetesen zsíros (tényleg diszkógömb-jellegű), ugyanakkor szörnyen vízhiányos bőröm van. Ez a krém erre tökéletes megoldást jelent, ugyanis egyáltalán nem zsírosít, nagyon könnyű krém, ugyanakkor a vízhiányra nagyon jó. Valószínűnek tartom, hogy akinek száraz bőre van, annak ennél komolyabb krémre van szüksége, de az én igényeimet 100%-ig kielégíti.
Mindemellett csodás, de mégis visszafogott illata van, hihetetlenül gyorsan felszívódik, és egyáltalán nem hagy maga után semmilyen kellemetlen érzetet, valamint nagyon kevés kell belőle, így lassan is fogy.
Őszintén remélem, hogy beszerezhető lesz, mire elfogy a mostani (és mellesleg nagyon tündéri) tégelyem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

tanarilla7

2013. április 2.

Nekem elég könnyen zsírosodik a bőröm, szóval mindig félek a hidratálóktól, de ő tökéletesen teljesít, hónap óta először végre nem vízhiányos a bőröm. Szerintem egy álom az összes általam próbált Baviphat termékkel együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Morci

2013. március 22.

Nem rossz, de valahogy többet vártam tőle. Az illata fincsi, bár a szőlős ránctalanító mellett azért elbújhat. Nagyon kevés is elég belőle, könnyen felszívódik, de én valahogy nem érzem, hogy tényleg feltöltené nedvességgel a bőröm. Lehet, hogy pusztán csak fiatalabb bőrre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

vivuss87

2013. február 17.

kb 4 napja használom, az én bőröm is kifényesedésre nagyon hajlamos, főleg homlok, orcák, áll tájékon. De ha nem kenem, akkor meg kis hámlások jelennek meg rajta.. Szörnyű. Ezt a zselés állagú krémet beszívja a bőröm, nagyon keveset teszek rá, és nem zsírosítja. Finom az illata, a csomagolása is mesés. Smink alá is ezt használom, nekem nem sok, igaz mattító púdert használok. Szerintem egy száraz bőrre nagyon kevés. De kevert bőrtípusra tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Narancs

2013. február 6.

A termék kiváló, mint minden Baviphat termék. Könnyű géles, könnyen beszívódó formula, kellemes, tiszta illat, szép összetevők. Kifejezetten érzékeny bőrre (is) van és ez igaz is.A hidratálása is nagyon jó, igazi vízfeltöltős krém. Viszont inkább normál, kombinált, zsíros bőr hidratálására, felszíni vízhiányára ajánlom. A krém 100 gr, rengeteg, ár-érték aránya is kiváló!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

Scara

2013. január 23.

1 hete használom a krémet és nagyon szeretem. Sajnos viszont azt vettem észre, hogy smink alá nem túl ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Arbutin, Retinyl Palmitate, Ubiquinone, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine, Beta-Glucan
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Urea, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)