Baylis & Harding

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A-, B- és C-vitaminnal.

Kiszerelés: 500ml

birdie

2016. június 3.

Szeretem az ilyen friss illatokat és nem utolsó sorban, nagyon megtetszett a flakon, amibe töltötték ezt a kézmosót. Most, hogy kiürült, a mosogatószernek használom. Illata nekem tetszett, megmaradt a kezemen jó ideig. Azt vettem észre, hogy főzés után az esetlegesen a kezemen maradt szagokat is remekül elveszi. De télen engem rettenetesen szárított, így most használtuk el, ahogy megjött a jó idő. A szárítás miatt csak hármat érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.