BDK Parfums

Ár:   55 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gangix, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   55 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Bouquet de Hongrie, azaz a Magyar Virágcsokor

"A fekete ribizli, körte és eper a parfüm édességét, a rózsa és a jázmin a virágos érzékiségét, míg a pézsma és cédrus a puha alapját adják meg a parfümnek."

Ár: 5000 Ft postával , Eladó: niki84balazs
Állapot: 10/9 ml, Helyszín: Bp, fizetés: Posta az árban
BDK Parfums Bouquet de Hongrie EDP fújós
Ár: 6000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
Timi8

2019. október 9.

Nem vagyok oda a virágos illatokért de ez a parfüm csùcs! Számomra egyébként ugyanannyira gyümölcsös mint virágos. Ártatlan, lolitás, maga a kellem és a báj. Valòdi közérzetjavìtò! Imádom-imádom-imádom!!! Nos, érte érdemes volt niche illatokkal ismerkednem, mert bár a többségük számomra nem éppen viselhető darab, nagyon jò illatélmények egytől-egyig. Azért néhány illatszerelemmel is sikerült már találkoznom, gazdagodnom, de kevès az olyan ami igazi örök darabom, sìrig tartò szerelmem tudna lenni. Ő pedig olyan! Amiatt is különleges számomra mert "saját felfedezettem", nem más hìvta fel rá a figyelmem, nem olvasgattam ròla előtte (annàl inkàbb pròba utàn) hanem saját magam bukkantam rá. Mondanom sem kell, Ő is rajta van a listámon de talán majd tavasszal, ùgyis akkorra valò ink. Addig pedig gyűjtès ezerrel, mert bizony halandò emberi lèptèkkel, finoman fogalmazva is nagyon-nagyon dràga... Egyébként van még egy gyömbéres-fűszeres illata is a BDK-nak ami szintén sajnos baromira tetszik (Pas se Soir), az meg szerintem a csìpősebb időben ütne igazán!
Meglátjuk!
Ami biztos, mennyeiek, tartòsak, egyediek, kisebb vagyonba kerülnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Meglátjuk!
Ami biztos, mennyeiek, tartòsak, egyediek, kisebb vagyonba kerülnek...

dorottyatth

2018. augusztus 6.

Isteni finom virágos illat. Hosszantartó, még fürdés után is érzem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Isteni finom virágos illat. Hosszantartó, még fürdés után is érzem 😊

gangix

2018. július 19.

Annyira finom ez az új illat, hogy muszáj volt regisztrálnom. Mezei virágok jutnak róla eszembe. A bőrömön hosszan érezhető, virágos, otthonos krémillat. ❤ Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.