BDK Parfums

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gangix, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. január 25.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Bouquet de Hongrie, azaz a Magyar Virágcsokor

"A fekete ribizli, körte és eper a parfüm édességét, a rózsa és a jázmin a virágos érzékiségét, míg a pézsma és cédrus a puha alapját adják meg a parfümnek."

Ár: 1234 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Doribella

2021. március 26.

Nagyon finom, nagyon nőies, különleges virágillat. Niche parfüm társaihoz képest nem egy tolakodó, fojtogató, inkább egy decensen jelenlevő parfüm, amit így azoknak is ajánlani tudok, akik - csakúgy, mint én - émelyegnek a túl erős illatoktól. Franciaországból többször kaptam már olyan niche kreációkat, amik bár egy kisebb autó árával vetekedtek, sajnos én tovább ajándékoztam őket, mert egy cseppjüktől is folyamatos hányinger gyötört. Ez a BDK parfüm véletlenül sem ilyen, inkább sejtelmes, azt mondanám, minél tovább van a bőrömön, annál inkább finom az illata. Könnyedsége miatt minden évszakos illat is lehet.
Megjegyzem, nem véletlenül került hozzám; egy órás személyes illat-tanácsadás és további három nap tesztelgetés után lett az új személyes kiválasztottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

melike_0817

2020. június 14.

Egy nagyon különleges, már-már mesés virágillat, amit gyümölcsök egészítenek ki. Maga az illat isteni volt a fújósban és papíron, a bőrömön sajnos savanyú hatása lett. Máson már éreztem és ugyanolyan csodásnak gondoltam, mint papíron, úgyhogy csak az én bőrömmel nem működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

csokicsibe

2020. április 29.

Finom virágos, de semmi extra illatkategória számomra, ami gyíkfingnyi tartóssággal és zero hatósugárral párosul rajtam. Ha azt mondom, hogy sokkal de sokkal többet vártam, akkor nagyon enyhén és finoman fogalmazom meg csalódásomat. Számomra gyenge sajnos, pedig nagyon akartam szeretni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Timi8

2019. október 9.

Nem vagyok oda a virágos illatokért de ez a parfüm csùcs! Számomra egyébként ugyanannyira gyümölcsös mint virágos. Ártatlan, lolitás, maga a kellem és a báj. Valòdi közérzetjavìtò! Imádom-imádom-imádom!!! Nos, érte érdemes volt niche illatokkal ismerkednem, mert bár a többségük számomra nem éppen viselhető darab, nagyon jò illatélmények egytől-egyig. Azért néhány illatszerelemmel is sikerült már találkoznom, gazdagodnom, de kevès az olyan ami igazi örök darabom, sìrig tartò szerelmem tudna lenni. Ő pedig olyan! Amiatt is különleges számomra mert "saját felfedezettem", nem más hìvta fel rá a figyelmem, nem olvasgattam ròla előtte (annàl inkàbb pròba utàn) hanem saját magam bukkantam rá. Mondanom sem kell, Ő is rajta van a listámon de talán majd tavasszal, ùgyis akkorra valò ink. Addig pedig gyűjtès ezerrel, mert bizony halandò emberi lèptèkkel, finoman fogalmazva is nagyon-nagyon dràga... Egyébként van még egy gyömbéres-fűszeres illata is a BDK-nak ami szintén sajnos baromira tetszik (Pas se Soir), az meg szerintem a csìpősebb időben ütne igazán!
Meglátjuk!
Ami biztos, mennyeiek, tartòsak, egyediek, kisebb vagyonba kerülnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Meglátjuk!
Ami biztos, mennyeiek, tartòsak, egyediek, kisebb vagyonba kerülnek...

dorottyatth

2018. augusztus 6.

Isteni finom virágos illat. Hosszantartó, még fürdés után is érzem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Isteni finom virágos illat. Hosszantartó, még fürdés után is érzem 😊

gangix

2018. július 19.

Annyira finom ez az új illat, hogy muszáj volt regisztrálnom. Mezei virágok jutnak róla eszembe. A bőrömön hosszan érezhető, virágos, otthonos krémillat. ❤ Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.