BE Creative Make Up

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   Marionnaud

Igazán különleges, műszempilla hatású dúsító szempillaspirál természetes és szintetikus waxok keverékével. A felvitele nagyon könnyű, és tökéletes színt és tartást biztosít a szempillák károsítása nélkül. Az egyedülálló kúp alakú XXL keféje tartást és tömeget ad, miközben minden szempillát egyesével bevon. Az eredmény: kiemelt szempillák maximális intenzitással és drámával.

covergirl

2017. március 14.

Igen, igen, igen! Nagyon könnyed, puha keféje van (szemkiszúrósoknak ez egy fontos szempont :D ) nem tapad rá sok festék, lehelletkönnyű természetes réteg lesz a pillákon, mintha 3D-s pillákat rebegtetne az ember (többször nem hittek nekem, hogy a sajátom). Egy rétegben is szép, látványos, de nem hivalkodó. 2 rétegben hajlamos a tapadásra, de akkor extrabrutál babaszemeket kap az ember (pro tip: sima tiszta kefével ha gyorsan kifésüli az ember, akkor még tapadni sem fog). Gyorsan szárad!
Nem érezni a szemeken egy hosszú nap után sem, nem pereg, nekem picit kenődik nap végére, de az én szemeimen mindegyik spirál kenődik (ez eddig a legkevésbé). Pillákat nem tör, szemet, kontaktlencsét nem irritál, nem szárad be, jelenlegi fél éve megvan, még mindig cuppogósan tele van, szaga, állaga nem változott. Kézből nem csúszik ki a puha matt borítás miatt. 1,5 éve használom egy L'oreal-os mellett, de ez jobb.
Azt hiszem mindent leírtam :) Nézd meg a fenti linken a tesztes képet, ég és föld az előző kettőhöz képest :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

senskin

2016. június 8.

Összességében jó, vastag pillákat csinál. Nekem nem igazán tetszett először, de több spirál használata után rájöttem, hogy ő valóban tartósabb és egész nap megmarad. Látszik, nem pereg le. A tus az nagyon nem volt jó, ezzel megbarátkoztam. Majd elválik, milyen lesz a kapcsolatunk. Szerintem békíthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Kitty1220

2015. december 31.

Nem a legjobb... A feke része nagyon rossz, de amúgy dús pillákat tud csinálni, csak könnyen összeragad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

Hidratálók: Butylene Glycol