Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. február 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Marianna70

2017. november 22.

Egyszerűen szeretem. Az én korántsem fiatal bőrömet széppé varázsolja.Nem kell órákat töltenem vele, arctisztítás után nedves kézzel bemasszírozom. Pillanatok alatt beissza, nem zsíros, fényes, nem nehéz és főleg nem irtitálja a bőröm. Ez nálam nagyon nagy szó, soha semmi más nem volt ennyire kompatibilis az arcbőrömmel, mint ez. Még a nem tolakodó illatát is szeretem. Kell ennél több? Jah, persze az ára sem egy hátrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

grizus

2015. január 9.

Nem igazán győzött meg. Egy réteg maradt az arcomon tőle. Teljes arcon szerintem nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

Breka

2014. szeptember 13.

Amikor felkenem nagyon jó érzés. Csodát vártam tőle, mert egyébként a kozmetikus már többször alkalmazott nálam kollagénes kezelést. Nos este használtam, másnap reggelre azokon a részeken ahol bekentem a bőröm irtó zsíros lett. Többször próbáltam mindig így jártam. Egy nyomásnyit használtam minden alkalommal belőle, azt hiszem elég sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Én saját tapasztalatból úgy vettem észre, hogy a kollagén tartalmú dolgokat szereti a bőröm. Ez a krém is kedvenc lett, bár ár-mennyiség arányban elég drága.... újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Dana1983

2013. február 25.

Ajándékba kaptam ezt a krémet és nem vártam tőle semmi extrát. Ehhez képest nagyon jó krém. Az illata nagyon finom, az állaga nagyon könnyű, pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros réteget a bőrön, nem képez pattanásokat, a bőröm feszes lett és mintha ki is simult volna egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 25.

adrienne

2013. február 1.

Nekem minden elvárásomat felülmúlta, nagyon jó kis krém, szép selymes az arcbőröm és a ráncaimat is kisimítja. A szemránc szérumot is használom, az is szuper! Nagyon örülök neki :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

Makk Zsuzsó

2012. május 22.

Nagyon jó kis krém! Egész télen ezt használtam, Cosmio Aloe vera géllel kevertem és istenien hidratált. Látványosan feltöltötte a bőrömet, az apróbb ráncokat is kisimította. És a fő, hogy egész nap kitartott a hidratáló hatása, kifényesedés nélkül. Az illata is nagyon finom, visszafogott. Újra fogom venni. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Dinart

2012. március 17.

Nagyon jó!
Amit előttem szólók írtak, ahhoz annyit fűzök hozzá, hogy azért "húz", mert ez a dolga, feszesít. Be kell nappali krémmel utána kenni, mert ez nem helyettesíti a krémezést, csak megelőzi.
Ha bekrémezed utána, csodálatos, mintha kivasaltak volna!

Én 45 éves vagyok, és mindig is ápoltam magam, de remekül dob egyet az összképen, ha ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 17.

Nagyon jó!
Ha bekrémezed utána, csodálatos, mintha kivasaltak volna!

camillea

2012. február 14.

Csípett, fura réteget képzett, ráncokkal semmit nem kezdett és a duzzanattal sem. Összetevők? Jaj.. kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

uaim

2011. március 6.

Régi csomagolásban vettem meg, nem tudom összetevőileg változott e, de az a fajta nekem nagyon nem jött be. Száraz volt a bőröm tőle, a ráncok semmit nem változtak és ráadásul pergett is lefelé. Nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.