Beauty Glam

Ár:   €1.95 és €9.95   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   12 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2019. május 28.

Ár:   €1.95 és €9.95
Kiszerelés:   12 ml és 100 ml
Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"A bőrnek sokmindent kell elvilsenie nap közben - napsugarakat, stresszt, környezeti hatásokat. A Baauty Gla Deep Nourishing Maskjával elkényeztetheted bőrödet.Tartalmaz aloe vera -, barackvirág kivonatot, jojoba olajat és sárgabarackmag olajat, hogy a feltöltse és puhítsa a bőrödet."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

lillus09

2020. augusztus 20.

Alapvetően nekem kombinált bőröm van, a t vonalban picit zsíros a többi helyen normál, néha száraz. Sok maszkos cikket olvastam és abban írtak az éjszakára is fent hagyható krémmaszkokról, ami felkeltette az érdeklődésemet és mindenképpen ki akartam próbálni egyet. A pici dobozos kiszerelesét vettem meg, ami nekem sok alkalomra elég volt. Nagyon zsíros krém jellegű a maszk és mivel nekem nem száraz a bőröm kevés is elég volt belőle, lefekvés előtt néhány órával kentem fel, hogy ne a párna szívja fel és utána reggel mostam le. Nem nagyon vettem észre semmi extra változást, talán picit puhább volt a bőröm. Szerintem a krém zsírossága miatt inkább száraz bőrüeknek válhat be, illetve lehet nekem télre jobb lesz, a nagyot tuti nem venném meg de a kicsi kiszerelést télen elképzelhető, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

fitfab

2019. szeptember 17.

Azèrt vettem meg, mert kicsit túlhámlasztottam a bőröm ès szerettem volna vmi gyors megoldást a száraz, hámló rèszekre. A müllerben találtam rá, kb 3000 ft volt. Èn esti hidratálókènt használom alkalmankènt, ha a bőröm állapota megkívánja. Sűrű, testes krèmről van szó, de felkenve balzsamossá válik, könnyű eloszlatni. Pici borsónyi elèg belőle, hagy egy èrezhető rèteget a bőrön (elvègre ezèrt maszk), de ez abszolút nem zavaró, kellemes, bársonyos tapintatú utána az arcom. Reggelre is szèp az összkèp, eltünteti a hámló rèszeket ès megszűnik a feszülő èrzès. Egyedül azèrt adok 4 csillagot, mert tartalmaz parfümöt. Minden más arcápolóm parfümmentes, de úgy voltam vele, hogy szèpek az összetevői ès úgysem napi használatra veszem, olcsó is, megèr egy próbát. Maximálisan megèrte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Lina14

2019. május 26.

Vaskos, balzsamos maszk, én a 12 mleset vettem meg, de az is elég volt 2 használatra. Nekem kicsit nehéz volt, inkább száraz vagy érettebb bőrre való. Nagy részét így is beszívta a bőröm, kellemes puha lett tőle és körülbelül tartott 2-3 napig az érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.