Beauty Kids

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A csillámló Beauty Kids ápoló tusfürdő minden fürdőszobát fantáziadús mesevilággá változtat. A lágy összetevők különösen kíméletesen tisztítják a bőrt. A csillámok tusolás közben lemoshatóak a testről.

Többféle illatban.

Mona29

2018. július 24.

A kislányomnak vettem, nagyon szereti. Az illata tipikus műeper, az állaga pedig zselés. Jól tisztít, irritációs nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

blilla91

2015. szeptember 21.

Epermániás vagyok és egyik shoppingtúrám során találtam rá egy 50ml-s kis epres tubusra és amúgyis utazni készültem, hát kövezzetek meg, de nem tudtam otthagyni, pedig nem vagyok gyerek, meg csillámpóni sem. :D De maga a tubuson levő matrica is olyan übercuki, h nem érdekel ha bolondnak néznek se, mert ránézek és mosolygok :D Illatra epres gumicukor, szóval nagyon mű és nagyon "édes" illat, egyébként meg teszi a dolgát, semmi extra. Csillámok is maradéktalanul lemosódtak rólam. A pici tubus pedig újrafelhasználható, örülök hogy rátaláltam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Laura19

2013. szeptember 28.

1-2 hónapja vettem a kislányomnak.
Lányos, friss illata van. Szerette, mindig élvezte, amikor ezzel fürdettem.
De az összetevők nem a legszebbek, szóval nem hiszem, hogy újravesszük...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

1-2 hónapja vettem a kislányomnak.
Lányos, friss illata van. Szerette, mindig élvezte, amikor ezzel fürdettem.
De az összetevők nem a legszebbek, szóval nem hiszem, hogy újravesszük...