Beauty Kiss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. február 12.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Hajápolók

A Beauty Kiss hajbalzsam rendszeres vagy kúraszerű hasznával az erősen igénybe vett haj megerősödik, így könnyen fésülhetővé, egészségesebbé válik. A hajkondicionáló balzsam praktikus kiszerelésben, jó ár-érték arányban kapható.Mandulavirág-kivonattal és Panthenollal,szilikonmentes.

2019. november 9.

Ez a kis olcsó balzsam ezerszer jobb,mint a drágább társai(amik ráadásul tele vannak szilikonnal,amit a hajamon nem szeretek).Fényes és egészséges tőle a hajam.Többször újravettem már annyira tetszik :D
Borotválkozásnál is használom,mert jól csúszik és nincs irritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Borotválkozásnál is használom,mert jól csúszik és nincs irritáció.

farkaskitcso

2017. december 22.

Egy masik marka balzsamjatol olyan allergias reakcioim lettek, hogy jobbnak lattam, ha azt a szemetesben landoltatom. Viszont mivel epp kulfoldon tartozkodom, nem volt lehetosegem nagyobb drogeriaba elmenni, a spar van a legkozelebb, ott pedig ez volt az egyetlen, amirol remeltem, hogy nem leszek allergias ra. 1€ volt, ami a tobbi termek 5-8€ arahoz kepest nevetsegesen alacsony.
Nekem mind az allaga, mind az illata, mind a hatasa bevallt. Nem jott ki rajtam semmifele voros, ego, viszketo folt, mint mas dragabb termekektol szokott. Nekem igy, ennyi penzert siman megeri az arat.
Persze otthon van egy jol bevallt balzsamom, de jo tudni, ha barmi kozbejonne idekint, van egy baratsagos, barhol elerheto kis mentoovem.
En megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

En megadom neki az 5 csillagot.

KuliKali

2016. május 25.

Nem lehetett mást kapni a közeli Sparban,így anyum ezt vette nekem.Tetszik az állaga,a hatása is jó:puhítja és fényesíti a hajamat,bár gyakrabban kell mosni,de a valódi problémám az illatával van,vigyázat vicces lesz:szappanos babapopsi(krém) szaga van :D nem tudom,van-e ilyen szag,de én ezt érzem,egyáltalán nem kellemes,hát ez van,azért elhasználom :)
Up:kap még 1 csillagot,mert bár nem habzik túl jól,de ha elég mennyiséget felviszek,a hajam utána nagyon puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!