Beauty Kiss

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Spar   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. június 15.

Lelőhely:   Spar
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kíméletesen távolítja el a vízoldható szemfestéket. Glicerin, bisabolol és zöldtea-kivonat tartalma nyugtatja a szemkörnyék érzékeny bőrét.

Kontaktlencsét viselők is használhatják.

Maji

2019. február 15.

S.O.S. megoldásként vettem meg, gondoltam hogy nem lesz hiperszuper de ez van. Nagyon-nagyon olajos érzetet hagy maga után, engem ez nagyon zavart plusz a nem vízálló szempillafestéket is alig távolította el, elég sokat kellett elhasználnom belőle egy-egy alkalommal. Remélem soha többet nem kell majd használnom, nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

viragi

2018. június 3.

Nem tudom mitől, melyik összetevő irritált, de második alkalommal használva a szemem körül ujjnyi vastagon bepirosodott a bőr miután használtam és kellett pár óra mire eltűnt. Pedig érzékeny szemre való, egyébként jó áron vásároltam a Sparban. A nem vízálló vízfestéket többszöri áttörlés után lehozta, de sajnos így meg kell válnunk egymástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid