Beauty UK

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. április 3.

Gyöngyházfényű szemhéjtus

Lorna

2018. július 11.

A Blue Lagoon fantáziaárnyalatot örököltem meg egy barátnőmtől. Nagyon macera az ecsetjével dolgozni, (nem visz fel elég festéket, nem egyenletesen viszi fel, meg kell várni amíg egy réteg szárad mielőtt rámegyünk még eggyel) nem rohanós reggelekre való. Viszont szép különleges színt eredményez, ami tusban elég ritka, (szemceruzában gyakoribb). De a szemceruzát nem kedvelem magamon.
Egyébként pont az az árnyalat amivel A Múmia film Ahmanet hercegnő sminkjét el lehet készíteni. Azt a szexi kéket, mielőtt még vérengző múmia lett volna belőle. (Mondjuk smink az egyetlen dolog amit érdemes kétszer megnézni abból a 2017-es rebootból)
Szerintem amikor megkaptam már akkor volt egy jó féléves a smink, és nálam is volt vagy két évet, szentinentális okokból tartottam meg még mert olyan tuti szinte van, de most már nem nagyon merem a szemvonalamra kenni, mivel 6 hónap az eltarthatósága.
A szín négy csillagot érdemel, de a kivitelezés hármat. Mivel van még késztetésem újravenni ilyen színt, bár jobb formulában ezért a adokneki 4-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

őzgida88

2014. október 22.

Nekem is először az applikátorával gyűlt meg a bajom, de olvastam a Make Up Plaza oldalán a termékleírásban, hogy ők sem azzal javasolják a felhordását, hanem tusos sminkecsettel. És tádááám! Tényleg működik, sokkal-sokkal jobb, mert több festéket felvesz és le is adja, nem úgy mint ez a kemény hegy.
De emiatt nem szeretnék levonni pontot, mert olyan jó kis tus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 22.

De emiatt nem szeretnék levonni pontot, mert olyan jó kis tus.

Kimi

2014. április 3.

Mióta megérkezett szinte csak ezt használom. Élek-halok a lila színért, ezért a metál fényű Sorceress árnyalatot választottam, ami telitalálat. Nagyon tartós, mégis könnyű lemosni és rendkívül könnyű használni. Egyetlen dolog, amit nem szeretek benne a merev ecsete, mert ha nem viszek fel rá kellő mennyiségű tust akkor a vége egyáltalán "nem fog", ezért nem épp takarékos megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.