bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

herMajesty

2012. november 3.

Nagyon szeretem, most kéne újra vásárolnom. Én a Müllerben vettem, de nem tudjátok, hogy a DM-ben vagy a Rossmannban kapható-e?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

dinolips

2012. július 9.

elsőnek ausztriából vettem ilyet, majd mikor már nálunk a müllerben is lehetett kapni többször újravásároltam. szépen lemosta a sminket is, sajna a végén kicsit szárított így elköszöntünk...(egy időre legalábbis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

szaniblue

2011. december 9.

Én egyszer vettem ilyet. Az állaga jó volt. Az illata szerintem nem volt a legjobb, de azért elviselhető. Bár az állt rajta, hogy minden bőrtipusra de az én bőrömet nem tisztította le rendesen. Kombinált bőrre nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

nemesanita

2011. április 21.

Nagyon finom,enyhe illatú arctisztító hab.Ausztriában vettem egyet belőle,meg kell hogy mondjam,nem csalódtam.Azóta az itteni Müllerben is újravásároltam,én nagyon meg vagyok vele elégedve.Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 21.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.