bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. december 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Csillogóvá varázsolja az ajkakat, és természetesen szép, rózsás árnyalatot kölcsönöz azoknak. A speciális ápoló formula hidratálja, E vitaminnal, illipevajjal kényezteti az ajkakat, így azok ragyogóan szépek lesznek anélkül, hogy ragadnának.

Kiszerelés: 10 ml

cattitude

2018. december 27.

te jó ég, de utáltam ezt tinikoromban, de persze akkor kenegettem, mert a hullaszínű csillogó szájnál nem volt menőbb dolog... ragacsos, büdös, tipikusan 2000-es évekbeli ronda, sápadt színű rettenet csillámokkal. ja és orrba-szájba folyt a kupakon keresztül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

blessed

2015. november 22.

Micsoda tinédzser kori kincseket talál az ember, ha egy kicsit jobban bogarászik itt a Krémmánián. :)) Állandóan lapult egy a kabátzsebben gimis koromban és kentem, ha kellett ha nem. :D Csillogott, mint a csiga és folyt is, de a kiszáradástól nagyon jól védett. Csak a gömb alakú fej nem volt túl praktikus. Az akkori énemmel osztályozom, így 5 csillagot kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

kim88

2012. november 18.

húúú, régen nekem is volt ilyenem, még 10 éve Ausztriában vettük. nem tartott sokáig a kapcsolatunk, valszeg nem volt az igazi... csak a csomagolás miatt 2 csilli

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

cica01

2012. október 21.

Régen vettem egyet a rossmannban, pár száz ft-ra volt leárazva. szép színe és fénye van, jó az illata, de kicsit ragad és nem valami tartós, ráadásul nagyon folyós. ecsetes változatban jobban el tudnám képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

pinkcseresznye2030

2012. szeptember 22.

Ma találtam meg, Anyukám sminkes fiókjában, és persze, hogy kipróbáltam. Még nem romlott meg, pedig már nagyon régi. Szép színe van, tartós, és puhítja a számat. Nem hittem, hogy lesz még valaha olyan jó szájfényem, mint az Oriflame Very Me Mood gyümölcsös ajakfénye. De, TÉVEDTEM! Remélem, hogy kapható lesz még, ha ez elfogy. Szeretem. :) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Linuxo

2012. augusztus 10.

Szeretem a csillogása miatt. Túlságosoan folyós mondjuk... Folyik össze-vissza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Szeretem a csillogása miatt. Túlságosoan folyós mondjuk... Folyik össze-vissza.

Szaszmancs

2012. július 18.

Nekem is az első szájfényeim közé tartozott ez a bebe. 2 féle is volt belőle,szerettem nagyon,csak a csomagolása nem volt tökéletes,mert mindig szanaszét folyt belőle a szájfény. Jó emlékeim vannak vele ettől függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

Mesi

2012. június 14.

Most találtam meg a táskámban, már megvan pár éve és a minősége (állag, illat, íz, fény stb) semmit nem romlott.
Illatra elég tömény. Erős, vizes hatású fénye van,színe inkább áttetsző, apró csillámokkal.
Frissen feltéve elég ragadós, de aztán egy része beszívódik és sokkal viselhetőbb.
Nem a legtartósabb, de táskában hurcibálós ápolónak/szájfénynek oké.
Már csak nosztalgiából is elhasználom azt a keveset, ami maradt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

Nem a legtartósabb, de táskában hurcibálós ápolónak/szájfénynek oké.
Már csak nosztalgiából is elhasználom azt a keveset, ami maradt. :)

mokojka

2012. április 14.

Nagyon kedvemre való volt,jó sűrű kis szájfény,nem kopott le pikk-pakk és nem utolsó sorban táplálta is az ajkaimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

villa

2012. március 17.

Nekem csak annyi nem tetszett benne, hogy fura a félgömbös kialakítás. Viszont az illatát imádom, és a színe is jó, bár lehetne kicsit sötétebb. Láttam az egyik kommentelőnél, hogy neki erdei gyümölcsös volt. Én még olyat nem is láttam. :) Ha viszont találok olyat, tuti ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate