bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kataaaaa27

2019. május 30.

Én nagyon szeretem,kombinált bőröm van,szárazabb területeken érzem hogy hidratál,mégsem lesz olajos a bőröm a T-zónában.Hamar beszivodik ,nincs zsíros ragacsos érzetem utána,nem fényesedik csak egyszerűen pihe-puha lesz tőle .Az ára is szuper,főlleg hogy sokkal drágább krémek se nyújtottak többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

DorinaKallai

2016. május 3.

hű társam a mindennapokban, reggel és este is. :) sminkelni is jó rá, de a nagyon száraz részekkel nem mindig tud mit kezdeni. +jó pont az UV szűrő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

incifinci28

2014. december 21.

nagyon jó kis krém, már vagy a 3adik dobozzal használom, van másik fajta is, biztos, hogy újra veszem őket még jódarabig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

cicafun

2013. július 28.

Egész jó kis arckrém, kellemesen hidratál, nagyon könnyen beszívódik, és nem fénylik utána az arcom, ami valljuk be, nyáron jó dolog. :) Lágy, visszafogott illata van. Az összes bebe arckrém közül egyedül ebben láttam UV szűrőt, ezért esett rá a választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

Krémesenjó

2013. március 1.

Hihetetlenül jó , nagyon szeretem , nagyon gyorsan beszívódik és utána nagyon selymes lesz az arcom , nekem nagyon bevált , biztos újra vásárolom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 1.

fdorottya

2012. november 24.

Ajándékba kaptam, hát túl sok reményt nem fűztem hozzá! Nem hidratál valami jól, szerintem nyárra tökéletes, de télre kevés! A pattanást, miteszert nem okozott nálam! Biztos, hogy nem veszek belőle még egyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

dinolips

2012. július 9.

ez az örök hidratáló krémem. igazából semmi extra, csak hidratál, a problémás bőröm ellen nem tesz semmit, de nem is irritálja. ezen kívül mást még nem mertem kipróbálni. nekem 5-ös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

natalia.horvath

2012. április 10.

2 héte használom ezt a krémet. Ezalatt nekem bevált. Nem okoz irritációt, nappalra tökéletesen megfelel ez a könnyű krém. Az illata elég enyhe. nálam nem okozott semmiféle irritációt. Reggel szoktam egy "ujjbelemártásnyi" mennyiséget felvinni az arcomra, hamar beszívja a bőröm és utána az alapozót nagyon szépen fel lehet rá vinni. A Müllerben vásároltam 1390 Ft-ért és mellé volt csomagolva egy ajakápoló is. Megérte, ebben a kategóriában jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

fruu.

2012. március 22.

Nekem nagyon bevált:olcsó és csomó ideig tudtam használni.Elég enyhe illata van,könnyen beszívódik és nagyon jól hidratál:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 22.

berni88

2011. december 28.

Érzékeny bőrre? Lehet lejárt a szavatossága (sajnos előfordult már, h nem vettem az ilyet észre), de amit én vettem az úgy csípett, hogy landolt is pár használat utána kukába :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak