bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. április 24.

Kategória:   Tusfürdők

Neubauter

2018. május 22.

Lagy, gyenged illat. Enyhen szaritott, de nagyon szerettem vele zuhanyozni. Sajnalatos modon egy ideje nem latom a Müllerben :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

gwren

2015. január 10.

Ez a kedvenc tusfürdőm, az illata sokáig megmarad, nem szárítja a bőröm, csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

Laura19

2013. november 3.

Kellemes, fiatalos illata van. Tetszik a flakon is.
Nem szárít, az illata megmarad a bőrön. Ára elfogadható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

Kellemes, fiatalos illata van. Tetszik a flakon is.
Nem szárít, az illata megmarad a bőrön. Ára elfogadható.

ani0228

2013. július 13.

Kedvenc tusfürdőm! Nagyon jó illata van, egyáltalán nem szárít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Kedvenc tusfürdőm! Nagyon jó illata van, egyáltalán nem szárít!

Dius

2012. november 18.

IMÁDOM! A hozzá tartozó testápolóval együtt!! Fantasztikus illata van, élmény vele a fürdés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Ophelia

2012. július 16.

Azonnal nagy kedvencem lett, nagyon kellemes, tiszta illata van, és iszonyú puha lesz tőle a bőröm.:) Jól habzik, kevés is elég belőle. Egyedül a tetejével nem voltam kibékülve, bármennyire is jól záródónak tűnt, kifolyt a táskámba, mire hazaértem vele a Müllerből. De kárpótolt, úgyhogy 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

toszkana

2012. július 2.

A szájápolót már próbáltam tőlük és tetszett, gondoltam kipróbálom mit tud a tusfürdőjük;) Kellemes illatú és ápolja a bőrt!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

Cipriana

2012. május 4.

Új kedvencem, nagyon finom az illata és nem szárít! Ajánlom a fürdőlabda használatát, nagyon jól habzik, kevés is elég belőle, s így még tovább (ki)tart!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.