bebe Young Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Szanszi

2019. április 23.

Sokat vacillálok arckrém vásárláskor és általában mindig kifogok valami silány darabot. 😂 Ezt is elkeseredésemben vettem meg, gondoltam 1200 forintot megér, max elhasználom kézkrémnek.
Nagyon kellemesen csalódtam! Az illata finom, nagyon gyorsan beszívódik és mattítja az arcbőrt. A hidratálása persze nem egy nagy szám de ennyi pénzért nem is várok egy Clinique minőséget. Esetleg olajjal fel lehet turbózni a hatását... :)
Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Szerintem újraveszem.

varaviri

2019. április 12.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát is! Hamar felszívódik, és nem hagy zsíros érzetet utána, mint általában az összes hidratáló krém a bőrömön. Szóval, biztosan fogom még venni :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

off06

2018. május 15.

Végre, végre! Annyira örülök, hogy rátaláltam. Eddig egy krém sem volt olyan igazán jó, mindegyikkel volt valami baj. Túl zsíros, túl kevés, túl hamar kifényesedik, stb. Ez viszont szépen kordában tartja az bőrömet. Igaz, előtte befújom az arcom az Avon Naturals aloe és gyapot arcpermetével, de a kettő együtt bombajó. Szépen tart rajta a BB krém is, alapnak is megfelelő.
Ja, és a géles lemosója is zseniális, csak azt itt nem találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Ja, és a géles lemosója is zseniális, csak azt itt nem találtam meg.

kanna98

2017. május 4.

Imádom ezt a krémet, nagyon hidratálttá és puhává varázsolja a bőrt, primerként is tökéletes, viszont télre kevés. Nagyon hamar beszívódik és szuper az illata :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 4.

petrakauth

2017. április 23.

Jól mattit és hidratál is egyben. Az illatát is szeretem, de a wow effekt nem volt meg, elég átlagos. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó és sokáig elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Majo

2016. október 6.

Nagyon szerem a Bebe arckrémeket, az én nyavalyás börömre nagyon jó. Viszont az összes közül ez jött be a legkevésbé, pedig ez kevert bőrre van. 😕 A Bebe szokásához hűen nagyon jó az illata, de hatásra nálam pont az ellenkezőjét érte el, mint amit állított. Sokkal fényesebb lett tőle a bőröm és zsírosabb is. Pedig nem szoktam sok krémet használni. Elhasználtam, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 6.

Maryann

2016. március 19.

Nagyon jó kis krém, kellemes az illata, a bőröm hamar beszívja és ami a legfontosabb számomra, hogy tényleg mattít!! Az én arcom borzasztóan zsíros, hál istennek pattanasom soha nincs, de úgy csillogok mindig, mint akin végighúztak egy szelet zsíros kenyeret. Ezzel a krémmel egész nap szép a bőröm, talán estére kifénylik egy picit, de nem annyira szembetűnően, mint a használata előtt. Végre megtaláltam a nekem való krémet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

blessed

2015. december 22.

Már elég sok féle terméket kipróbáltam és véleményeztem a márkától, annak ellenére, hogy talán nem én vagyok a cél korosztály többnyire nagyon meg is szerettem őket. Első találkozásom a Bebe-vel 14-15 éves koromban lehetett amikor a nagynénémtől Ausztriából pumpás dezodort kaptam ajándékba, ami tejfehér folyadék volt pumpás üvegben és imádtam. Elfogyott, sose láttam többet se itt, se ott, azóta se, de emlékszem működött és nagyon szerettem. :)
-blessed is feeling nostalgic :D
Ezt a krémet 2-3 éve vettem meg először, akkor átlagosnak véltem és talán rá is untam ezért megszakadt a kapcsolatunk egy tégely után, de nemrég újravettem és rájöttem az illata egy az egyben olyan mint a fent említett deo.nak. Kombinált bőrömre kerestem valamit és úgy tűnik megtaláltam a tökéletest. Este felkenem főként a homlokomra és reggel olyan normál bőrrel ébredek amiről azt hittem nem is létezik. Nincs több zsírban tocsogó homlok! Az eveartstar által említett két összetevő - zink és copper gluconat- valóban hatásosak a krémben.
Ha nem sminkelek 6-7 órát matt marad a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

-blessed is feeling nostalgic :D
Ha nem sminkelek 6-7 órát matt marad a fejem.

Norih

2015. október 26.

Nagyon jó krém! Én nappali hidratálásra használtam,gyorsan beszívódik,és tényleg ápolja a bőrt. Nekem nagyon sokáig elég volt a tartalma is! Müllerben vásároltam,én szerintem olcsóbban mint az árkategória írja. De csoda hatása annyira nincsen problémás bőrön nem tüntet el semmit. Mattitani mattit de ezt a hatását sem figyeltem,mivel a krém után primert vittem fel a bőrömre,és úgy kezdtem a sminkelést. Nagyon kellemes illata van,megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

fdorottya

2015. szeptember 24.

Az illata, az állaga szuper. Hidratálása is nagyon jó lenne, ha nekem nem okozna pattanásokat, kiütéseket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Bisabolol
Hidratálók: PEG-8, Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Ammonium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.