bebe Young Care

Ár:   1300   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pepito, az összetevőket feltöltötte: kincsö, Módosítva: 2016. január 4.

Ár:   1300
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Azonnal felszívódó, puha pamutvirág kivonatot tartalmazó, 24 órás hidratáltságot nyújtó testápoló normál bőrre

Gardana

2017. augusztus 30.

Életem egyik legjobb testápolója!
Isteni illata van,jól kenhető,hamar beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Életem egyik legjobb testápolója!
Isteni illata van,jól kenhető,hamar beszívódik és jól hidratál.

kincsö

2016. január 9.

Igaz hogy csak egyszer pròbàltam , de egyàltalàn nem tetszik.A boltban mikor megillatoztam oda-vissza voltam.Ragad ...ez az egyik. A màsik:tele van b...va parabènnel :/ Nem vèletlen hogy nem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 9.

pepito

2015. február 11.

Egy kicsit lassabban szívódik fel, de ez legyen az én gondom. Az illata viszont csodálatos, egyszerűen imádom. J&J-nek volt gyapotvirág illatú testápolója viszont már nem lehet kapni... Egy hiányzó űrt töltött be nekem ez a testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.