Beckham

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: utabaji, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Karakter: Fás-aromás

Illatösszetevők: Dália, kasmírfa, rózsaszín grapefruit, bőr, mahagónifa, pézsma, pacsuli, szecsuáni bors, rozmaring

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vala111

2018. november 29.

Párom hajlamos úgy használni a parfümöt mint a dezodort, ezért amikor egy 20 ezer forintos parfümmel csinálja ezt az elég bosszantó, mert nagyon hamar elfogy. Ezért szétéztem az olcsóbbak között, és a Beckham parfümök közül találtam 3 nagyon jó illatot (Blue, Classic, Homme) ami mindkettőnknek tetszik. Ez az egyik, gyakran veszem a dezodor változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Viatzio

2017. március 3.

Párom magának vette Glamour-napokon, akkor nem voltam elragadtatva, de nem is volt rossz, ha neki tetszik, vegye meg. Először nem jöttem rá, de teljesen a rozmaringot éreztem ki belőle, azonnal. Önmagában nem a kedvenc férfi illatom, de Őrajta imádom. :) Ps. így utólag hülyeségnek tűnik, amit írtam, meg az 5 csillag :D Nem azért imádom az illatot a páromon, mert őt is imádom :D nyilván, mint minden más parfüm valahogy átalakul a bőrén, a kémiájától, meg tudomisén, és úgy tényleg csodás illat a végeredmény :)
Update: Mióta elfogyott, és mást használ helyette, azóta rendesen hiányzik. Ha nem lenne 2-3 parfümje, amiket próbál elhasználni, megvenném neki a saját hasznomra. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Carlito

2016. június 26.

Elég markáns illat nem való szerintem fiatal gyerekeknek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Elég markáns illat nem való szerintem fiatal gyerekeknek..

nashko77

2016. március 8.

Fekete bőrdzseki, motor, sötét fellegek, benzin, eső utáni betondzsungel, titokzatosság, magabiztosság, nem beszél sokat, nem hívja fel magára a figyelmet, mégis mindenki érzi a jelenlétét. Fantasztikusan vagány illat fiatalabb férfiaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

flóri

2012. október 18.

Isteni illat!Ajándékba vettem páromnak és nagyon eltaláltam,mert ez a kedvence azóta is.Tartós és szexi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.