Beckham

Ár:   5677 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatjegyek: kandírozott alma, ánizsvirág, kerti vaníliavirág, vanília orchidea, pacsuli, ámbra, pézsma

lilaszilva

2019. február 6.

Nagyon különleges illat. Tiniként (én még az voltam mikor megjelent) nem tudtam eléggé értékelni, de egy üvegem alján maradt még pár mili, amit újra elkezdtem használni és csodás. Erőteljes, de nagyon finom nőcis illat. És igen, a tartóssága csillagos ötös! Engem már a pacsulival le lehet venni a lábamról, de a többi összetevője miatt is szuper illatkombináció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Floree

2018. augusztus 9.

Ez volt az első komolyabb parfüm amit használtam. Azóta vagyok szerelmese az illatoknak. :) Csak alkalmakkor használtam a kicsi kiszerelése miatt, de imádtam az illatát. :) Finom, lágy, körülölelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

laoroya

2018. május 18.

A legjobb parfüm, amit valaha használtam. Abszolút No.1. Egyszerűen káprázatos az illata, és rendkívül tartós. Csak fontos alkalmakkor használom, mert sajnos csak 15 ml-es változatom van meg belőle és emiatt spórolok vele. Eddig az egyetlen illat, aminél egyáltalán nem aggódom, hogy elillan az este, folyamán, nem kell felfrissítenem közben, kellemesen körbeleng végig, imádom. Kerestem volna most neten, hogy megveszem a 75 ml-es verziót, de egyszerűen már nem is rendelhető sehol. Ha valaki, valahol még felleli, kérem szóljon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Erina

2017. november 30.

UP: Már nem is tudom hányadik 75ml-st kezdtem meg használni, és bármily csalódott vagyok, de elmúlt a szerelem. Pedig ez volt szinte az egyetlen olyan illat, amit számtalanszor újra vettem. Remélem találok neki méltó gazdit, mert azt azért nem szeretném ha nálam csak porosodna. Ahhoz túl szép és finom. 😍😊
Természetesen az 5 csillag így is marad.

Nagyon szeretem a fűszeres illatokat. Ebben a parfümben minden benne van. Nagyon tartós,elérhető ár,az üvege pedig szuper :) mindig a legnagyobb kiszerelést veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Természetesen az 5 csillag így is marad.

pomme

2017. október 27.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik, vagy sem. Én egy kanyi vasat nem tettem volna rá, hogy ebben van pacsuli. Az orchidea meg a vanília az oké, édes nagyon, meg van benne valami fűszer, gondolom a csillagánizs. Először jó kis tingli-tangli édes-fűszeres-almás (jó alma :) ), aztán rajtam is kijön az arcszesz-rész :D Akkor már csak az alma meg a fűszer érződik (kb. Boss Bottled), de ha kivárom a végét, akkor megint nagyon finom lesz, édes és fűszeres, de nem émelyítő már, inkább olyan púderesen finom. Kicsit olyan, mint a "forralt rum almalével" amit télen csinálok karácsony körül és mindenki húzza a száját (mert "miért nem bor?" - mert utálom, azé'!) aztán 40 perc alatt eltűnik 4 liter (ebből kb 7 dl rum :DDD) és mindenki imádja :D Szóval szerintem ilyen karácsonyi fűszeres-édes, kicsit fiús cucc ez, de nem vész. Azért Victoria se egy pihepuha nőies teremtés. Őszre, télre szerintem jó lehet, az üvege nagyon tetszik, a tartóssága pedig egész jó, rajtam majdnem egy napig bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Ali

2017. június 27.

Fantasztikus illat, tartós bodogság :)
Nagyon érzékeny vagyok a parfümök illatára, de ez bevált, akár hétköznapokra is tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Fantasztikus illat, tartós bodogság :)

Lgina

2016. július 18.

Ez a parfüm maga a csoda. EDT lévén alacsonyabb áron lehet elérni, miközben minőségben bőven megelőz néhány EDP-t is. Tartóssága egyszerűen szuper, nagyon szépen változik a bőrön. Iszonyatosan ütős, karakteres, amit a vanília tesz nőiessé és finommá. Először féltem, hogy az előttem említett férfi arcszesz beütés nálam is jelentkezni fog, de szerencsére a vanília hasonlóan domináns maradt. Nagyon jó vásár volt, az egyszer biztos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Katulin

2016. június 18.

Bántóan tolakodó az illata, inkább 30+ korosztálynak ajánlanám. Viszont nagyon tartós, tehát aki kedveli az ilyen jellegű illatokat, az szeretni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

antoniakovacs

2016. március 19.

Tökéletes! Az illatát másnap is érezni. Kedvenc parfümöm hónapok óta. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

magyaredina

2015. december 5.

Virágos tisztaság illat. Kellemes, egyszerű, egy picit fémesebb, hidegebb illat nekem. Hétköznapokra. Az üvege az árához képest nagyon szép, egyáltalán nem olcsó hatású a fémes része sem. Tartóssága egyenesen qrányos az árával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.