Beetique

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   2,2 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A Beetique Reflection szájfény intenzíven csillogó glitteres tükörfényt kölcsönöz az ajkaknak. Lágy színe kiemeli az ajkak természetes színét, ugyanakkor visszatükrözi a fényt is. Értékes argánolajat tartalmaz, mely hidratáló hatású. Használhatjuk önmagában, vagy más szájfénnyel, rúzzsal kombinálva is.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lina14

2020. március 23.

Nekem a plastic dream és a sunset van meg. Előbbi egy pink alapban úszó lila csillámos, a másik pedig bronzos inkább aranyos csillámokkal. Nos telesen tlagos szájfények, ötletem sincs hogy valaki hgy gondolta, hogy ezt el lehet adni 3000 forintért, plusz iszonyatosan kevés van a tubusokban. A csillémok nem igazán érezhetőek, de szerintem nem valami sima a felulete a szájfénynek az ajkakon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

ferenczifanni

2019. december 9.

leárazások alkalmával beszereztem 3 színt (Millions, Moonlight, Sunset), 800 forintért darabját. Első kettő átlátszó különböző színű csillámokkal, utóbbi egy barna alapú arany csillámos szájfény. Az átlátszóak természetesen ugyanúgy mutatnak az ajkakon, de napfényben/vakunál/erős fénynél gyönyörűen látszódnak a csillámok. Szájfényre jellemző a tartóssága, nem bír egész napot, ivást még úgy ahogy, evést meg maximum villával és nagyra nyitott szájjal:D illata nagyon fincsi, íze nincs és nem ragad. 800 forintért nekem megérős, teljes áron rá se néztem a színekre, 3000 forintot már csak azért sem adnék ki érte, mert 2,2 ml...2,2....kettőegészkettő...1-2 hét intenzív használat után előreláthatólag el fog fogyni:DDDDD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

czeilingerdorinaa

2019. február 3.

Az illata isteni! Jól kenhető, nem lesz tőle ragacsos a szájérzete.
A fényessége a várthoz képest egy óráig simán fennmarad, utána pedig a glitter rajta marad és tovább csillog a szádon. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 3.

Az illata isteni! Jól kenhető, nem lesz tőle ragacsos a szájérzete.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.