Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2014. október 16.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A leghatékonyabb bőrhidratálás többrétegű liposzómákkal. Javítják a sérült bőrsejteket, csökkenti a mitesszerek, komedók képződését, optimalizálja a faggyúműködést. Hialuronsav tartalma bőrsimító és feszesítő hatású, mivel a bőr feszessége a mélyben elraktározott nedvességgel nő. Természetes A és E vitamin tartalma segít a bőr idő előtti öregedésének megelőzésében.

Ár: 10000 , Eladó: rougeoftheday
Állapot: Kb. 1 ujjnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost

Catlover

2018. október 17.

Ez nem hidratáló krém, hanem egy liposzómás szérum! Csak a szérum önmagában nem képes csodát tenni, az mindig egy kiegészítése és fokozása a hidratáló krémnek! Imádom és sejtszinten képes hatni! Ez nagy különbség. Szuper az állaga, finom az illata, nagyon jól hidratál, kevés kell belőle és én tudok rá sminkelni ugyanúgy. Zsíros, kombinált bőrre nagyon szuper. Száraz bőrre meg a Basic care II. vagy III. a jó választás. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Sz. Csilla

2018. szeptember 7.

Az előző véleményekhez hozzá tenném, hogy ez nem hidratálókrém önmagában!!
A belico már a rétegelős arcápolási rutint követi, ez egy liposzóma, ami leviszi a mélybe a jó kis hatóanyagokat. Én a koncentrátummal összekeverve a hidratáló krémje elött kenem fel az arcomra. Csökkentette az olajosodásra a hajlamomat, de patik ugyanúgy ki tudnak jönni. Teljesen beszippantja a bőröm, amire a hidratáló krémjén kívül a fényvédőjét és az alapozóját is felviszem. Mindegyik nagyon könnyű, nem hagy zsíros érzetet, nem fényesedik ki. Abszolut elégedett vagyok a belico termékekkel. :) Ja és retinol tartalma miatt pedig a ráncmegelőzésben lehet nagy szerepe!

Update: most olvastam, hogy retinol tartalmú krémeket csak éjszaka szabad használni, mert a fènyre nagyon érzékeny és úgy árthat is a bőrnek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Az előző véleményekhez hozzá tenném, hogy ez nem hidratálókrém önmagában!!

Telihold

Korcsoport: >54
2018. január 14.

Kettőt is elhasználtam belőle, de aztán jobban elkezdtem figyelni az INCI-re, és az alkohol miatt nem vettem újra. Abszolút nem hiányzik. Itt mondom el, hogy a folyékony alapozó kivételével a Belico márka nekem csalódást okozott, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A kozmetikus, akihez járok, ezzel a márkával (is) dolgozik, nyilván ezért is kipróbáltam több készítményüket. A bőrpirosodás miatt kerülnöm kell minden irritáló összetevőt, és ezek közt szerepel az alkohol, ami több készítményükben is benne van. Valamiért a jojobaolajat sem igazán szeretem, persze ez egyéni érzékenység. Másnak még beválhat, főleg, ha zsírosabb a bőre illetve nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 14.

Almaszorp

2015. február 11.

Egy áldás a bőrömnek! :) Nagyon széppé varázsolta a bőrömet, egyenletessé, puhává, sohasem húzódik amióta rendszeresen használom a Belico Concentrate VIII szérummal. Igaz drága, de kevés is elég belőle. Elég vékony rétegben felvinni, nagyon hamar beszívja a bőröm, nem marad zsíros érzet, szinte azonnal jöhet az alapozás. Imádom! Két éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

mstindigo

2014. október 13.

Életem egyik legdrágább és legrosszabb hidratálókrémje. Az egyedüli dolog, amit szeretek benne, az az illatmentes mivolta ellenére nagyon fincsi gyógynövényes illata. Felkenés után nagyon ragacsos, a bőröm még jobban húzódik, mint előtte, sminkelni pedig lehetetlen rá, mert kukacokban mállik le az arcomról. Szörnyű. Csak hogy valami jót is írjak, a Belico férfi arckrémje nagyon jó, azt imádom, le is nyúltam a páromtól, annak megy az 5 csillag, ha egyszer feltöltöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Urea, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.

Az indiai tömjénfából kicsipázó és megszáradó nedv, más néven a tömjén, melynek hatóanyaga a boswellin-sav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, bőrkondícionáló és filmképző hatású összetevő és illatanyagként is használatos. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és serkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.