Belico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   kozmetika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leemy, Módosítva: 2012. május 4.

Lelőhely:   kozmetika
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Ez a jojoba olaj alapú könnyű krém úgy ápolja a kevert bőrt, hogy a vízhiányos részeket nem szárítja ki. Faggyúszabályozó komplexuma (argánolaj és a pálmakivonat) simábbá, egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt.

Catlover

2019. május 5.

Tökéletes zsíros bőrre, de inkább a szárazabb mint olajosabb zsíros bőrre. Nagyon gazdag krém, kevés kell csak belőle. Lassabban szívódik, cserébe viszont nagyon jól táplál és babapofit csinál. Jól kezeli a zsíros bőr problémáit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Hestiana

2016. október 1.

A tej elhagyása, laktózmentes tejre cserélése és a Skin Control I teljesen helyrehozta a bőröm, úgyhogy egy testesebb, hidratálóbb krémre szerettem volna váltani. A kozmetikus ajánlotta és elég jól szuperál. A Skin Control pumpás kiszerelése sokkal jobban tetszik, sajnáltam, hogy ez tégelyes, de talán így spatulával használva sem megy bele semmi a tégelybe.
Számomra az illata furcsa, a férjem kifejezetten büdösnek mondja, de hamar elillan. Az állaga furcsa: sűrűnek mondanám, de mégsem az, lassan szívódik fel, de nem nehéz krém, nem hagy rossz érzést a bőrön, olyan mintha nem kentem volna fel semmit. Nagyon jól hidratál, nem zsírosít, elégedett vagyok vele.
Szerintem januárig tart még ki a jelenlegi adag, nem tudom, hogy újravásároljam-e, tekibtve, hogy elég drága (10-12.000 Ft körül van) vagy egy koreai csodát tegyek próbára legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Vendy254

2015. május 27.

En arclemosoval tonikkal es szerumokkal egyutt hasznalom mind Belicos es azt vettem eszre sokkal tobb pattanasom lett mint ami eddig volt! Mar 2honapja hasznalok elejen azt mondtak ez csak a sok mereganyag ami a regi kremekbe volt es egy honap mulva mar semmi nem fog latszodni hat sajnos meg mindig. Most par napig nem hasznaltam es sok patim vosszahuzodott elkezdtem megint es ujabbak jottek elo! Ugy latszik az en boromnek sajnos ez nem valik be! Ezert nem erte meg ennyi penzt koltenj az egesz kollekciora :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

wadeper

2015. május 23.

Mintát használtam belőle, könnyed krém, cseppet sem irritál, kellemes használni, de nekem az őszi időszakban nem volt elég a hidratáló képessége, ezért nem vettem meg. Utólagosan, egy év távlatából, találtam sokkal olcsóbb krémet, amivel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Frillies

2014. október 12.

Szintén végig nem gondolt eladást köbetően, azonnal újravásárolt termék.
A legfinomabb krémes krém. Nekem egy kicsit sok volt először, kicsit nehéznek éreztem felkenve, de mint kiderült, nagyon sokat is kentem magamra. Konkrétan egy lehelletnyi krémmel végig tudom pepecselni az arcomat úgy, h mindenhova elég. Maximálisan hidratál, jelenleg ez az egy krém segít irritáció nélkül az ekcémámon.
Az ára tényleg nem mosolygós, de nagyon kevés elég belőle és így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Szintén végig nem gondolt eladást köbetően, azonnal újravásárolt termék.
Az ára tényleg nem mosolygós, de nagyon kevés elég belőle és így sokáig kitart.

egyedszilvi

2014. szeptember 6.

Kétségtelenül a legjobb krém,mind összetevői,mind a bőrömre kiváltott hatása miatt.
Csillagos ötös.Sajnos most nem anyagilag nem tehetem meg,hogy vegyem,de a mostani Vichy(mely szintén jó,de a Belico sokkal)után ismét veszek egy tégelyt,az biztos.Szóval az ára húzós,nagyon.
A krém nagyon kiválló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

A krém nagyon kiválló.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Urea, Glucose, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!