Bell

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: umpalumpa, az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2021. augusztus 10.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Két gondosan kiválasztott színt tartalmaz, amely minden arcszínhez illik. A púder egyenletessé teszi a bőrtónust, vizuálisan simítja a ráncokat és csökkenti a pórusok láthatóságát. Selymes felületet ad, és ragyogó, friss megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

3 színben kapható

Ár: 1800 Ft , Eladó: K1Ani
Állapot: Nem használt, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Előre utalás, a Te költséged a posta/Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tomkogy

Korcsoport: >54
2021. augusztus 3.

Update: felpontozom, mert nagyon megszerettem, nagyon jól tudom használni szem alatt is, nem ül bele továbbra sem a pórusokba, nem öregít, sőt! A rózsaszínű árnyalatot vettem, nagyon szép volt a nyomott mintával. 5 csillagra javítom az értékelésem.

Érett bőrre ajánlom, mert nekünk a matt bőr egy merénylet, az összes pórust, ráncot, egyenetlenséget kiemelheti, felnagyíthatja. Ez a púder finoman adagolva fényt adhat, ami fiatalító. Szem alatt sem ül bele a ráncokba, de vigyázni kell a mennyiséggel, mert túladagolva terméstellenes ezüstös árnyalattal vonja be a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

umpalumpa

2020. március 19.

Már régebben is találkoztam vele, de akkor tűrtőztettem magam a vásárlástól. Kb. másfél hónapja szereztem be végül. Az év nagy részében a homlokom és orrom olajosodik, ezert folyton púdert keresek rá. Ez ugyan nem ígérte, hogy visszafogja ezt, de a virágminta a gyengém és úgy kellette magát :P gondoltam jó lesz highlighternek, ha túl fényes lenne.
A téli időszakban szuperül bevált bőrtónus kiegyenlítésre, egészseges hatasú fényt adott, pár órán át tartott. Kissé világosít, ezért esetleg szem alá korrektort fixálni is jó lehet. Én nem szoktam ide púdert tenni. Amúgy finom szemű, puha állagú cucc, amit egy puhább ecsettel is jól fel lehet venni.
A tok miatt kicsit aggódom, mert ez az álátszó, drogériás megoldás a használattal kilazul, majd eltörik.
(A 3 szín a rózsaszín virágos, a sárga virágos és egy narancsos barackos színű virágos. Utóbbi biztos barnább bőrön jó.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 19.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.