Bella

Ár:   140 Ft és 270 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10 db és 20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Auchan, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2018. május 21.

Ár:   140 Ft és 270 Ft
Kiszerelés:   10 db és 20 db
Lelőhely:   Auchan, online
Kategória:   Egyéb

A Bella intimhigiénés nedves törlőkendő a tartós intim frissesség és tisztaság élményét nyújtja. A lúgosabb pH-t kedvelő mikroorganizmusok (baktériumok, gombák) megtelepedését meggátolja. Puha tapintású törlőkendő, visszazárható csomagolásának köszönhetően bárhol és bármikor kényelmes a használata.

wildrose

2018. május 20.

Megfelelő méretű, jó anyagú kendők, elég nedvesek és nem irritálnak, bár az illata nem lett a kedvencem. Az összetevői megváltoztak időközben, sokkal szebbek lettek, eltűnt a sok parabén és számos illatanyag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

etoc

2017. január 9.

Én is a 10 db-os kiszerelést szereztem be, szerettem, mert mindig kéznél volt, hosszú használatlanság után sem száradt ki, kellően nedves volt mind egy szálig, nem szakadt, kényelmes volt használni is. A csomagolás is tartott, a ragasztás nem engedett, szépen vissza lehetett zárni. Nem vonnék le tőle pontot, ha nem így nézne ki az összetevőlistája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

dizabella01

2016. november 13.

Nekem a mini kiszerelés van meg, a 10 darabos. Táskabarát, olcsó, nem szakad, kellőképpen nedves, de sajnos engem picit csíp használat közben és utána is, illetve nem vagyok megelégedve az összetevők listájával, telis tele van parabénekkel, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Candy21

2016. október 29.

Nem rossz de nem is a kedvencem sztem az illata túl erős de a kendők kellőképpen nedvesek nem szakadnak. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

kovacsrekaa

2016. október 13.

Az ara jo. A merete neszeszer barat. Igenyes csomagolas, konnyen nyithato zarhato. Tele van parfummel es egyeb csunyasagokkal amik engem irritalnak. Maradok a Rossmannosnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Loona

2015. december 2.

Évekig használtam ezt a törlőkendőt. Mielőtt megtaláltam sokáig hiába kerestem olyat, ami végre nem csíp, nem irritál és nem hagy egy réteget, kellemetlen utóérzést, így le is parkoltam nála. Mindig a kis kiszerelést vettem otthonra is, egyfelől mert nekem a normál kiszerelés nagyobb lapjai feleslegesen nagyok voltak, ablakon kidobottnak éreztem még akkor is, ha arányaiban olcsóbbra jött ki (akció nélkül) a normál kiszerelés; másfelől pedig azért, mert a nagyobb kiszerelés nekem a végére jól visszazárva is mindig kiszáradt. Sajnos a kiszáradós probléma "rendetetésszerűen" (a neszeszeremben tartva, csak utazásokkor) használva a kis kiszereléssel is jelentkezett az utolsó 1-2 lapra (10-ből!), így én végül egyszerre mindig csak egy, utazó méretű csomagot használtam otthon, és ugyanezt pakoltam el utazásokkor is.

Az illata közvetlenül kicsomagolás után még kellemes, nem erős, tolakodó, de alapos kézmosás után is rajta marad a kezemen egy ideig, ahol viszont már kellemetlen szagú. Azt sem szeretem, hogy a csomagolás szerint nem lehet lehúzni a vécén (amit persze, csendben megjegyzem, nem tartottam be, ezzel pedig jött a bűntudat :/ ). A lapokat néha valahogy túl vékonynak és áteresztőnek érzem, nem mindenhez elég.

Végül kipróbáltam mást, és sikerült olyat találnom, ami még jobban bevált, így ha elfogy, többet nem veszem újra. Egyedül a csomagolását fogom hiányolni, mert (külalakra) szerintem a hasonló drogériás termékek közül színvilág és design tekintetében is ez a legaranyosabb/szebb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

JudithBeauty

2015. június 18.

Nagyon jó termék. Nem szárad ki, még akkor sem ha a kis nyitófülecskét nem pontosan illesztettem vissza. Az ára nagyon kedvező, 230 Ft volt az Árvarázsban a 20 db-os kiszerelés. Az illata jó, nem okoz bőrirritációt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

drSz

2015. április 7.

Mindig ez van a táskámban. Sosem szárad ki, sosem irritál. Nem mállik szék, tartós az anyaga.
Nyilvános wc-ben, ha van nálam, csak ezt használom.
Az ára nagyon alacsony :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

Nyilvános wc-ben, ha van nálam, csak ezt használom.
Az ára nagyon alacsony :)

ludmilla

2014. október 8.

Nagyon meg voltam vele elégedve: kellően nedves, nem irritál, jó az illata, olcsó. Most ugyan nem ilyet vettem, mert kísérletezgetek, de mindenképpen visszatérek majd hozzá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

szivoszal

2014. május 23.

egy kettesre értékelem. vékony, hamar kiszáradt nekem a 10 darabos kiszerelés. igazából nem jön be. még jó hogy csak kaptam.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.