fallback image
img
Minden bőrtípus
Bőrproblémák: bőrproblémák and vízhiány
Lemosók, Tonikok
Lelőhely: Kozmetikák, online

Belnatur Marina (régi)

Már nem gyártják

5
2 vélemények
Hozzáadva 2022.07.20.by

loulou81

250 ml

Hidratáló, bőrvédő alkoholmentes tonik, körömvirág, zsálya, kamilla, hársfa, búzavirág, rózsa, narancsvirág, és alga kivonattal, minden bőrtípusra.

5600 Ft-tól
Keresd meg ezt a terméket a Piactéren

Összetevők

Vélemények

Rendezés

2019.05.23. 18:03

KRÉMKEDVELŐ szint
55-64 korcsoport

Ajándékba kaptam , nagy szerencsémre , ugyanis nagyon szeretem , jól illeszkedik a napi rutinomba !A nagyobb , pumpás kiszerelést kényelmes használni , igazi kényeztetés vele permetezni az arcot és a testet is.Alkoholmentes , körömvirág, zsálya, kamilla, hársfa, búzavirág, rózsa, narancsvirág, és alga kivonat...nem is kell többet mondani..:)Finom az illata ! Kellemes az orrnak és persze a bőrnek is!Érzem sokáig jó barátok leszünk!

Hasznos vélemény?

2018.08.10. 11:20

KRÉMMÁNIÁS szint
35-44 korcsoport

Szerintem szuper tonik. Bőrnyugtató, enyhén fertőtlenít, pórus összehúzó és hidratál, nem szárít túl. Az illatát is nagyon szeretem.

Hasznos vélemény?

Vélemény hozzáadása