Ben Nye

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: anna990, Módosítva: 2016. május 6.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Sminkbolt, online

Lágy, könnyed, selymes textúrát biztosító préselt porpirosító.

31 színben kapható

B. Évi

2015. február 1.

Így, h. nem tudom, mi van benne, még maximális 5 pont :)
(Sajnos az én tégelyemről már lekoptak az összetevők, és ide sincs feltöltve.)
Természetesnek hat, pigmentált, tartós - jelen esetben ez a DR-6 Misty Pink, amit én használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Így, h. nem tudom, mi van benne, még maximális 5 pont :)
(Sajnos az én tégelyemről már lekoptak az összetevők, és ide sincs feltöltve.)

Akane

2014. február 2.

A kedvenc pirosító színem is tőlük van. BenNye szemszín vagy pír mindegy, imádom őket. Erősen pigmentált és tartós, bírja az erős megvilágítást is. Aki nincs hozzászokva a profi anyagokhoz eleinte finoman álljon neki, de meg fogja szeretni. (Rajtam a Kryolan-on és a BenNye-on kívül minden pirosító eltűnik pár óra után, de bennük még nem csalódtam.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.