Benecos

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, az összetevőket feltöltötte: Éna Bellatrix, Módosítva: 2014. december 15.

Lelőhely:   Müller

Catn0va

2018. június 4.

Két alkalommal használtam eddig, elégedett vagyok. Úgy használtam, hogy az applikátorával felvittem a szemhéjamra, majd ecsettel eldolgoztam az alapot. A szemhéjfesték gyönyörűen tapadt rá, és úgy 8-10 órán át szép tartós volt az eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Éna Bellatrix

2014. november 27.

Natúr szemhéjalapozóra vágytam, nekem is a müllerben jött szembe, megörültem, rögtön megvettem. Sajnos azonban nem váltott be kb. semmilyen reményt (bár nekem ez volt az első szemhéjalapozóm, szal addig csak cikkekből, videókból halottam, milyennek kellene lennie). 1. tartósság? max pár órát bír, utána beül a szemhéjráncomba a felvitt púder 2. szebb szín? eleve arany színű, tehát a világosabb és középsötét púderekkel más színt kapok, erősen átüt. 3. könnyen adagolató és felvihető a szemhéjra? nekem az applikátor nagyon nem jött be, általában túl sok a rajta lévő alapozó, mostanában a kézfejemról kísérletezek, hogy vajon a kevesebb vagy a több felvitelével javul a tartóssága és a színe. sok eredményre nem jutok, igaziból a korrektoraim jobb alapot nyújtanak, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Pr. Nóra

2014. szeptember 30.

A Müllerben vásároltam, már nagyon kellett valami, mert elhasználtam az előzőeket. Sajnos egész napos tartósságot nem ad, délutánra már csíkozódik a szemhéjpúderem :(
Szerintem ennek oka lehet az is, hogy nekem rálógó szemhéjam van..
Állagra jó, jól kenhető, folyékonyabb mint az átlag, a színe enyhén csillámos bronzos-arany.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

Szerintem ennek oka lehet az is, hogy nekem rálógó szemhéjam van..

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.