Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila85, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. augusztus 5.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Egy meleg trópusi barackos pirosító egy csepp napfénnyel. Selymes krémes arcpirosító.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Liliom89

2018. január 6.

Ajándékba kaptam, egy év alatt fogyasztottam el. Egyszerűen gyönyörű, szupertartós!Nem találtam eddig semmit ami a nyomába érne, de ennyi pénzt nincs szívem kiadni egy pirosítóra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

greta333

2017. január 4.

Kedvenc pirosítóm! Az én bőrömön a szín annyira nem érvényesül, inkább csak egy kis finom korallos pirosító, de gyönyörű fényt ad az arcnak és még az illata is fantasztikus. Nagyon szuper az állaga is, nagyon selymes, szinte mintha krémes lenne. Gyönyörű a csomagolása is, van benne egy kis tükör és ecset is (bár az ecsetet én személy szerint nem használom). Az ára tényleg elég húzós, de nekem nagyon sokáig elég volt.
Alternatívaként mondanám a Milani baked blusht luminoso árnyalatban, makeup geek pirosító romance árnyalatban. Sajnos egyik sem tökéletes dupe, de hasonlóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

ercsike76

2016. június 7.

Cuki dobozka, finoman pigmentált préselt por, finom korallos-barackos szín, kellemes illat! Állagra egyébként egy nagyon finom, nem foltosodó, szépen építhető termék. A dobozka mondjuk nem éppen kistáskába bedobós, de lenyelem a békát mert szuper terméket kapunk érte.:-)
Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Tartós is.

Lapetite01

2016. április 16.

A tavasz, a nyár csodálatos pirosítója ez a szín. Annyira szép a finise ezekkel az apró csillámokkal! Cuki a doboz, viszont az ecsete nekem kevésbé praktikus. Nem is szoktam használni, helyette inkább a MAC 187-el viszem fel, mert azzal nagyon könnyed, természetes hatást tudok elérni. Nagyon jól pigmentált, egyáltalán nem porzik. Sminkfixálóval egész nap a helyén marad! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

szimi_makeup

2014. október 23.

Imádom, nyáron egy egészet elhasználtam, ez a második, szerintem megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

Imádom, nyáron egy egészet elhasználtam, ez a második, szerintem megérte.

Gogo89

2014. augusztus 2.

Fantasztikus pirosító. Gyönyörű korallos barackos színe van és az arany csillámok (amiken nem látszik hogy csillám lenne mert nagyon nano méretű) bevilágítják az arcot mint a napsütés. Igazi nyári alapdarab. Természetesen nem porzik, tartós és egyelőre nem is szárít ami az én arcomnak por állagú termékkel ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

timibaby

2014. június 17.

Annyira gyonyoruseges szine, finise van, hogy mar egyet elhasznaltam belole..de az ara horribilis, igaz lassan fogy meg minden, nah de nem szeretnek meg egyszer tobb, mint 30 eurot egy pirositora kiadni. Lanyok! Ha tudtok valami jo kis alternativat erre, azt szivesen vennem. Maga a pirosito, ahogy mar elottem is irtak, barack szinu arany csillamokkal. Maga a tokeletesseg, foleg nyarra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Pandácska

2013. november 26.

Egy igazi természetes hatású pirosító. Nagyon megszerettem, mert könnyű vele dolgozni, tartós és egy pindurit csillog is, de csak pont annyira, hogy egy minimális egészséges ragyogás legyen az orcánkon. Nem nagy csillámok vagy diszkógömb fej, inkább friss, üde végeredmény. Megérte az árát! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 26.

Mila85

2013. október 21.

Erősen gondolkoznom kell, hogyan is jellemezzem ezt a kis "drágaságot". Egy elég világos barackos mikro aranycsillámos arcpír. Világos bőrön érvényesül szerintem a leginkább pírként, rajtam inkább higliternek hat. Gyönyörű szép, igazán különleges. Nekem egy mini kiszerelésem van a sun beammel voltak együtt. Örülök, hogy lecsaptam rájuk, de nagy méretben nem venném meg. Egyszerűen mert horribilis az ára, habár nagyon szép és egyedi. (tehát ajándéknak is nagyon jó:))) Hasonlít a catrice highliter púderéhez, de az világosabb és púderesebb. Ez kicsit krémes púderes. Természetesen tartós, és van egy kis illata, de nem tudom beazonosítani, kicsit olyan tiszta ruha, de enyhe és nem marad meg. Kíváncsi vagyok hogy ez a 3 gramm mennyi ideg lesz elég. Nézettek róla swatchokat neten:)))
A sun beam folyékony higliterrel igazi J.Lo/Victoria secret lookot lehet összehozni, baromi jól néz ki fotókon is:) Szóval szeretem őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.