Best of Beauty 2019

Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thesmell, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. október 26.

Ár:   $24
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Szemöldökdósító gél

• vízálló
  • hosszantartó
  • természetes hatást biztosít

Ár: 4500 , Eladó: digitalaudrey
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XIII. kerület, fizetés: személyes átvétel, postázá/csomagküldés - banki átutalás után
Keresem (!!) Benefit Gimme Brow 3-mas árnyalat
Ár: - , Eladó: snezi
Állapot: -, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --
bugeyes

2019. április 12.

Minit vettem itt KM-án és utazáshoz be is izzítottam. Nagyon szuper, pont jó a kis keféje, jó a szín és igenis dob a sminken, vagy ha nincs kedvem sminkelni, akkor a szemöldökömön, ugyanakkor nem természetellenes. Tényleg tartós és a helyén tartja a szálakat. Nagyon szeretem pl. a TIU kis spirálját is, de sajnos érezhető a minőségbeli különbség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

zsucci93

2019. március 26.

Nagyon szeretem ezt a terméket, gyönyörűen megvastagítja a szemöldököm szálait, szépen a helyén tartja őket egész nap. Nem gondoltam, hogy ennyire megszeretem, azt hittem ez is csak túl vagy hypeolva. De tévedtem :) biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

greta333

2018. július 7.

Nekem még a régi kiszerelés van, light/medium árnyalatban. Maga a termék nagyon szuper, természetes eredményt lehet vele elérni, tényleg dúsítja a szemöldököt, színezi. Tartós, nem kenődik el és tényleg van egy kis mézes beütésű illata. Én nagyon szeretem. Sajnos ez a light/medium nekem túl világos és szürkés, de majd mindenképpen kipróbálok egy sötétebbet.
UPDATE: Végre újra elérhető a gimme brow! Tavaly november óta próbálom beszerezni és végre áprilisi utazásom során összetalálkoztunk. 2-es árnyalatot választottam, kicsit túl meleg árnyalat, de annyira nem szembetűnő. Még mindig szeretem, dúsít, színez. Nagyon szép természetes szemöldököt lehet vele elérni, bár a szálakat nem nagyon tartja a helyén... Én még egy Anastasia szemöldök fixálót fölé szoktam kenni. Aki szereti a természetes szemöldököt, annak elég lehet ez az egy termék. Aki a kicsit erősebb szemöldököt preferálja, annak jó lehet utolsóelőtti vagy utolsó lépésnek. Valószínüleg újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

delima

2017. június 30.

Asötét szemöldökömhöz 5-ös árnyalat tökéletesen illik. Szépen formázza, dúsítja a szemöldököm. Könnyű a használata, jó méretű és kézreálló a keféje. Tartós, egész nap megmarad a szemöldököm. Nagyon szeretem, újra ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 30.

berrythought

2017. március 26.

Használom már évek óta a legvilágosabb árnyalatot, a régi verziót is szerettem. Az új gyakorlatilag ugyanaz, kivéve a csomagolást, ami nekem kicsit sok de nem fogok emiatt lemondani róla. Picike a keféje, ami praktikus és amellett, hogy színt ad és rögzít, a plusz szálacskák dúsítanak is. Az elején le kell húzni a fölösleget, de sokadik használat után már nem vészes. Az Essence.el összehasonlítva ez kicsit "szárazabb", sokkal inkább dúsít és kitöltögeti a ritkásabb részeket, ezért a hatása is erőteljesebben látszik. Nekem mindkettő megvan és mikor melyik hatásra van ingerem, ahhoz nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Montelino

2017. január 25.

A Benefit babámban ebből is volt egy kis kiszerelés 3-as árnyalatban. Nem gondoltam volna, hogy ez tényleg szebb szemöldököt alkot, pedig de. A mini kiszereléssel csak annyi a bajom, hogy a 3-as árnyalat nekem túl sötét, emiatt öregít. Az egyel világosabbat megveszem egyszer majd. Most vettem egy Essence szemöldökigazítót, tudni szeretném a nyomába érhet-e, vagy csak kullog. Ennek az ára nem igazán pénztárcabarát, de az eredmény természetes, ha a megfelelő árnyalatot veszi az ember. Ausztriában a Douglas forgalmazza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 25.

annie8dreams

2017. január 4.

Most hogy ujracsomagoltak vettem meg. Csodalatos eredmenyt ertem el vele. 5 szint hasznalom a sotet hajamhoz ez passzolt leginkabb. Applikatora pont akkora amekkoranak lennie kell. Mindig is bajom volt azzal hogy osszevissza alltak a szemoldokreszeim, ezzel tokeletesen be lehet allitani akar egyesevel a szalakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Soly77

2016. október 3.

Itt "guberáltam" a krémmánia turkálóban, nagyon régen fájt már rá a fogam, de mikor rászántam magam hogy megveszem akkor pont nem lehetett kapni az iparfümérián... erre itt ráakadtam :) micsoda boldogság :)
Tényleg nagyon szuper nagyon jó a pici kis keféje, nem kenem vele össze vissza magam, pont ott fog ahol kell..., de túl nagy különbséget a L'oreal és e között én nem érzek, oké ennek kisebb a keféje de ha a másikkal is rutinos az ember akkor azzal sincs maszat.
Mindenesetre nagyon köszönöm a kedves eladónak, öröm volt vele üzletelni.
Ajánlom, jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Mindenesetre nagyon köszönöm a kedves eladónak, öröm volt vele üzletelni.
Ajánlom, jó termék!

cafeconsal

2016. szeptember 20.

Hihetetlen, hogy már magában is sokat dob a szemöldökömön. Szerencsére elég dús szemöldököm van, szóval amúgy sincs vele sok meló, de az extra lusta napjaimon ez igazi kincs! Dúsít, és helyben is marad egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

zseni

2016. augusztus 5.

tökeletes! az elsö hasznalat utan mar nem ertettem, hogy tudtam eddig elni nelküle:) nagyon precizen lehet vele dolgozni, az eredmeny termeszetes hatasu, es villamgyorsan megy az egesz. ujravevös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.