Benefit

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: thesmell, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Ár:   $24
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Szemöldökdósító gél

• vízálló
  • hosszantartó
  • természetes hatást biztosít

Ár: 5500 , Eladó: Dlm
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően küldöm a terméket Foxpost-al! Szállítási költség 1100 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Trixi

Korcsoport: >54
2021. október 22.

Akinek van szemöldöke, annak bizonyára szuper termék. A mi családunkban generációk óta nincs női ágon szemöldök, csak valami ritkás, szőkés, gyenge borzalom. Én rendszeresen festetem, illetve Covid óta magamnak festem, a köztes időben pedig a MAC színezett zseléjét használom sok-sok éve, elégedetten. Aztán valamilyen akcióban hozzájutottam ehhez, utazó kiszerelésben, és hát el kell használni. Ahol van valami szemöldököm, ott nagyon jó, habár kisebb a keféje, mint a MAC-é, és sűrűbb a festék, ezért nehezebb volt először használni. A 3-as árnyalat tökéletes hideg világosbarna-taupe, nem vöröses. Sokszor kell visszamennem helyekre, több réteget felvinni, hogy legyen tartása a szőrszálaknak, és a ritkás, lyukas helyeket ceruzával kell feltöltenem, mert a bőrön nem tapad meg. A MAC keféjét lehetett a lyukakban is használni, meghúzta a nem létező szálakat, és egy rétegben is remekül színezett. Szóval, tökéletlen szemöldökkel nagyon meg kell küzdeni vele a szép eredményért. Tartós egyébként, és ha már megvan a szemöldök, akkor mutatós. Ha a MAC-et nem ismerném, jobb pontot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 22.

Theodora

2021. szeptember 14.

Nem tudok belekötni. Először a szemöldököm külső 2/3-át felfelé fésülöm vele, nem óvatoskodom, simán rámegy a bőrömre is a kefe, de a festéknek nyoma nincs ott, csak a szőrszálakon! Hogyan lehetséges mindez? Utána átfésülöm a növekedési irányba és kész a szemöldök egész napra. Mindez tart összesen max 1 percig.
Eddig a Catrice szemöldökspirálját használtam, az sem volt rossz, de az pl. mindig ott volt a bőrömön is, és törölgethettem le. Persze, nem teljesen fair high-end termékhez hasonlítani a drogériásat, de vissza nem térek ahhoz már, mert ez olyan szemöldököt csinál, mintha így születtem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

széna

2020. november 19.

Remek! Az amúgy majdnem láthatatlan szőke szemöldököm 3 mozdulattal megjelenik az arcomon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

jibjab

2020. október 18.

Állandó darab már évek óta. Mindig a kis kiszerelésben veszem. A mini változata is 3-4 hónapig bírja, a közepes 5-6 hónapig is jó. Szép szemöldököt lehet vele csinálni, nem mű, nem maszatolódik. Dúsabb lesz tőle a szemöldök. A színválasztéka szinte páratlan. Nekem az 5-ös árnyalat vált be. El se tudnám képzelni nélküle az életem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

rosiecheecks

2020. március 4.

egyszeru a hasznalata, konnyen lehet vele szemoldokot alkotni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

egyszeru a hasznalata, konnyen lehet vele szemoldokot alkotni

lulley93

2020. február 9.

Eloszor idegenkedtem tole, de mar ujra is vettem, mindjart elfogy az elso. Mostanaban csak ezt hasznalom szemoldokre, hihetetlen, de nagyon termeszetes, megis dusabb, szepen ivelt szemoldokot lehet vele csinalni kb 15-15 masodperc alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

ZaFi

2020. január 14.

Szôke vagyok es utaltam a ceruzaval rasegitett szemoldokot...meg azt is amit Dior sminkese csinalt...amit meg en az katasztrofa.
De ezzel gyorsan tokeletes termeszetes hatast tudok magamnak is kesziteni +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

De ezzel gyorsan tokeletes termeszetes hatast tudok magamnak is kesziteni +++++

aliz1105

2019. október 23.

Nem tudom ez mire jó.? Talán annak akinek alapban nagyon szép egyenletes dús szemöldöke van de túl világos , annak jó kímélni kicsit. Viszont arra meg egy olcsó ceruza is elég. Ha Vikinek rendezetlen, hiányos vagy túl egyenletlenűl nő arra semmit nem ér. Semmit nem ér. Nem maradnak meg tőle a szálak a helyén, nem lehet vele hiányzó szálakat kipotólni, rondán mutat felkenve. A leg hasznavehetetlenebb smink amit valaha vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

anneshirley

2019. augusztus 25.

Kedvenc szemöldökformázóm, sajnos, mivel meglehetősen drága, és a kiszerelése is pici (a normál méretről először azt hittem, ez a mini). A kefe mérete pont jó, állagra is tökéletes, nem vesz fel túl sok festéket, nem csomósodik és nem kenődik, tartós. Kicsi hangsúlyozásra és igazításra van, ha valaki drámaibb hatást szeretne vagy nagyon ritkás a szemöldöke, akkor maximum kiegészítő terméknek lehet jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

KezdoManias

2019. július 1.

Tudom kezelni, pedig nem vagyok egy szemöldök guru:) Egy Sephoraban azt mutatták, hogy a szemöldök belső 2/3-át felfelé húzzam először, ne szimplán a természetes szálirányba. És tényleg jó így:)
Valójaban fogalmam sincs, tényleg egész nap helyén tartja-e a szálakat. A 3-as árnyalat viszont egyértelműen dúsabbnak láttatja a szemöldököm, de meg természetes hatással. A kisebb hiányt korrigálja, a pici spirál fejet pedig könnyű kezelni: pont megfelelő sűrűségű az anyag az egyedi dizájnú hengerben ahhoz, hogy ne csomósodjon és ne is maszálódjon attól, hogy túl híg. Szóval jól eltalált kis cucc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.