Benefit

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. május 24.

Ár:   $28
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Átlátszó vízbázisú mattító gél ami arra hivatott, hogy eltüntesse a bőrről a csillogást, felesleges zsírt és minimalizálja a pórusokat. Alkalmazható önmagában, vagy hidratáló fölé.

Ár: 8000 , Eladó: mflora
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Monor, fizetés: Személyes átvétel

Vanda234

2019. február 26.

Szerettem volna szeretni de egyaltalan nem szerettem meg😞 nem teszi tartóssá nem csinál semmit amit ígér....az alapozó nem olyan szép mint más jobb primeremmel és az ára se éri meg nagy csalódás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

andikagunna

2018. április 29.

Sephorában került hozzám, egy dobozban volt benne egy teljes méretű POREfessionallal együtt. Gondoltam ezt próbálom ki először, de sajnos nem igazán csinált semmit. A normál/zsíros bőrömet sajnos egyáltalán nem mattította, és sajnos a pórusaimmal sem kezdett semmit. :( Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Remélem a nagy testvére jobban fog teljesíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

erika81

2017. december 26.

Régóta kiakartam próbálni a Benefit híres pórusfinomító primerét. Amikor felkerült a piactérre egy pore professional 7 ml-s termék egyből lecsaptam rá. Csak később vettem észre, hogy a két termék nem ugyanaz.
Sebaj! A termék megérkezett és rendszeresen elkezdtem használni. Nem érdekelt, hogy nem kapott túl sok csillagot.
Sajnos valóban nem ér túl sokat. Nem mattít semmit, nem minimalizálja a pórusokat sem, ahogy ígéri. Két pozitívuma van: lassan fogy és nem okozott semmilyen bőrproblémát.
A 7 ml-ből van még, valahogy elhasználom, mert kidobni nem szeretek semmit, de tuti, hogy nem szerzem be újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

b.jucy17

2016. október 30.

Nekem ugyanugy zsirosodik az arcom es a porusaimon sem segit. Kicsit simabba teszit a borom, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.