Benefit

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   $30
Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Szilárd állagú stick highlighter a termék egyik végén, szivacs a másikon. Húzd végig az arccsontodon a sticket, majd dolgozd el a szivaccsal!

moonwalker

2017. november 8.

Második kedvenc highlighterem, első a Dandelion Twinkle, aminél jobb nincsen ezen a világon. De ez a highlighter is természetes hatást kelt, nagyon szépen mutat az arcomon. Szivaccsal szoktam eldolgozni, nem azzal ami az alján van, de nagyon könnyen lehet vele bánni. Számomra tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

greta333

2017. január 5.

Sokkal jobban szeretem, mint a high beamet. Én nem használom a szivacsot, inkább az ujjammal szoktam felvinni. Nagyon szép pezsgős színe van, ami szerintem nagyon sok mindenkin jól mutat. Könnyű használni, természetes hatást kelt, gyönyörű fényt ad az arcnak. Nekem a tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

zoeyshy

2016. július 30.

Imádom ! A hajamhoz, szememhez (sötét, sötét) nagyon illik. Könnyű vele dolgozni, üde és kipihent ragyogást ad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

vasilissa

2016. június 26.

Nagyon szép eredményt lehet vele elérni. De nem túl tartós és a szivacsnak semmi értelme a másik végén. Emiatt a 4 csillag. A csomagolás imádnivaló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

bagaela

2016. március 16.

Nagyon szeretem ezt a highlightert! Tökéletesen illik a bőrömhöz (sötét haj, sötét szemek, könnyen barnuló bőr) és nagyon könnyen eldolgozható. Gyönyörű apró részecskéket tartalmaz, soha nem túl nyilvánvaló. Ha csak egy highlightert használhatnék a jövőben, ez lenne az!
Egyedül a nagy fejét nem csípem annyira, a szenhéjamra is fel szoktam vinni belőle néha, ha 'no makeup' sminket szeretnék csinalni, ahhoz kicsit nagy a stift. De megoldható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Bellatrix

2015. január 4.

nagyon szeretem,szép a színe,tartós és jól el lehet dolgozni,én kézzel szoktam. Csak a kis szivacsot a végén nem értem,nem eldolgozza a felkent highlightert hanem leradírozza,így nem sok értelmét látom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 4.

fruzsi94

2014. május 16.

Gyönyörű termék! Már a csomagolásáért is imádtam, de mikor kipróbáltam, teljesen elkápráztatott! Nem használtam soha igazából highlighter-t előtte, mert nem éreztem, hogy bármelyik is jól állt..
De ezután minden nap csak ezt használom.. Gyönyörű, természetes fényt ad az arcnak, még az ismerőseim is megjegyezték, hogy milyen egészséges hatású az arcom!
A kis szivacsért a végén nem vagyok annyira oda, inkább egy MAC 227-es ecsettel dolgozom el, de mindenképp 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0