Bentley

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   12 000 Ft

Fej: bors, babérlevél, bergamott

Szív: rum, gólyaorr, zsálya, fahéj, fa

Alap: benzoin, pacsuli, bőr, cédrus, tömjén

2 *5 ml fújós Bentley For Men Intense++ Absolute EDP
Ár: 2000+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 2*5 ml, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: --
Bentley For Men Intense EDP fújósok
Ár: 900Ft, 1400 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

sanyi0629

2020. február 17.

Kb. 70 teljes üveges parfümöm (amelyek közül sok ennek sokszorosába kerül) és számtalan minta illat közül ez az, amit a feleségem mindig megdicsér, szerinte ez mindent visz. Szerintem is rendkívüli, imádom az alkoholos vonalat benne. Azt is elhinném róla, hogy az árcéduláján egy nullával több van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Jolti

2019. szeptember 25.

Imádom!
A felfújás után azonnal nem annyira tetszik, de egy 10-15 perc eltelte után eszméletlen jó illattá változik!
Tényleg olyan rumos, bőrös, "elit kártyabarlang" feelingje van!
Nagyon elegáns illat! Inkább egy öltönyhöz tudom elképzelni, mint rövidnadrághoz!
Az én véleményem szerint 40+ -os illat. Legalább is olyan 4-5 30 év alatti ismerősömnek nem nagyon tetszett. 40 fölött viszont mindenkinek!
A tartóssága nem hagy kivetnivalót maga után! Simán 8-10 óra bőrön, ruhán meg napokban mérhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Imádom!
Tényleg olyan rumos, bőrös, "elit kártyabarlang" feelingje van!

emb1p3

2019. március 12.

Talán a rumos likőrösség és a gyógynövényes élesség miatt volna ez férfiillat. Azt hittem egyébként, hogy emiatt nem fogom annyira szeretni, elméletben jobban tetszene, ha a földesebb-fásabb-fűszeresebb irányba húzna, de aztán mégis szinte minden nap ezt fújtam ebben a februári-március eleji esős télutóban, úgyhogy a következő téli szezonra tárgyalásokba fogok bocsátkozni a Mikulással/Jézuskával, hogy lepjen meg vele, de legalábbis pótolja a lassan elfogyó 10 ml-t. A szillázsa elsöprő, a tartóssága ruhán napokban mérhető, bőrön egész nap határozottan kitart, este is meg-megcsapja az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

vetro

2018. november 16.

Amikor beleszagoltam alkoholos, és valami émelyítő mélyről jövő epés szagot éreztem.
Talán a 80-as évekből !
Az üveg nem kifinomult sok fémmel, ez nem Francia !!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Talán a 80-as évekből !
Az üveg nem kifinomult sok fémmel, ez nem Francia !!!!

Lapo

2018. október 21.

Update - Némi hezitálás kíséretében nyúltam érte közel 1 év után a "parfümöspolcon".. hiszen emléke ott volt az orromban, az a végtelen gazdagság és erő amit ez az illat képvisel, árához képes eszméletlen minőségben.. tény, hogy nem hétköznapokra való illat..de figyelembe véve, hogy erősen őszi időjárás mutatkozik mostanában, magamra fújtam.. megkapva az orromat akarva/akaratlanul leültem egy kicsit számot vetni az utóbbi idők parfümös ismerkedések és annak tapasztalataival kapcsolatban..hogy mire jutottam? Rendeltem belőle még egy üveggel, majd lekicsinylően néztem rá az utóbbi idők, polcon heverő "szupersztárjaira"..

2017.05.01. - Fura, hogy nem írtam még róla, hiszen minden tekintetben egy CSODA ez a parfüm.. volt idő mikor 2 teli és egy fél üveggel rendelkeztem belőle.. nyilván túlzás volt de legszívesebben az összeset megvettem volna.. :D :D

Egyszerűen niche kategória minden értelemben.. vedd kezedbe az üvegét, egyedi, csodálatos, összetéveszthetetlen.. vedd le az egyébként fém és nehéz kupakját, majd tedd vissza rá.. szinte érezni közben a luxus minőséget, ahogy szépen visszaül a kupak az "üvegbe".. már ez önmagában élmény..

Az illat számomra a mennyország.. fás, rumos, bőrös, fahéjjal és borssal fűszerezve, némi tömjén kíséretében.. gourmand illat a javából.. egyszerűen nem érzek benne semmi kivetni valót... hozzátartozik, hogy egy nehéz és tartalmas illat, illetve eszébe ne jusson senkinek a nyári melegben magára fújni, mert 5-10 percen belül atomtámadás jeleit fogja tapasztalni maga körül.. A téli és őszi évszak az ő ideje, a hidegebb napokon akár nappali viseletre is alkalmas, egyébként a hűvös esték illata és ha még némi elegancia is társul mellé öltözködés tekintetében akkor fogja a legjobb oldalát mutatni..
EDP.. tartósság és hatótáv csillagos ötös..

Mindez egy AUTÓgyártótól (még ha luxus is..).. elképesztő.. 8-9ezer Ft-ért beszerezhető.. szégyen (!!) a niche gyártókra nézve.. Összességében és a megfelelő alkalmakra, nekem ez a "nincs jobb" kategória.. 6 csillag..

(ui.: többen írták, hogy akár unisex is lehetne.. én ezt azért nem mondanám, de tény, az egyik teli üveget egy hölgy vásárolta meg tőlem.. Mondtam is neki, hogy gyönyörű ajándék lesz a párjának.. Közölte, hogy lehet, hogy az lenne, de ezt magának vásárolta.. :D )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

EDP.. tartósság és hatótáv csillagos ötös..

Waldez

2018. január 15.

Minden leírtak már az előttem szólók.. Egyedi, tartós, nagy hatósugarú. Az idő múlásával egyre jobban mutatja az édeskés oldalát. Nem 50 kilós páváknak való. FÉRFI illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Timi8

2017. november 25.

Annyit jòt olvastam erről a parfümről, tudtam, ha látatlanul is, de muszáj beszereznem! Elsősorban magamra gondoltam, de aztán ùgy voltam vele, nem megy veszendőbe mert ha a kelleténél férfiasabb, de azért még uni kategòria, jò lesz a páromnak, ha még számára is tùl sok lenne, akkor pedig apukám fogadja tárt karokkal (és nem ereszti).
Na, de a parfümről is! Szòval ebbe aztán került anyag rendesen! Nem sajnáltak belőle semmit. Luxus minőségű parfüm egy tökéletes kidolgozásù, robosztus üvegben.
Rumos-bőrös, pipadohányos-pacsulis, itt-ott előbukkanò picit füstös fássággal. Lehengerlő, figyelemfelkeltő, igazán markáns, édes-fűszeres férfias illat. /Ettől függetlenül közel egy hete minden nap kerül belőle a csuklòmra, muszáj egész nap éreznem, illatolnom, ìzlelgetnem. Van benne vmi ami nem ereszt! Addiktìv rendesen./
Extra minőség, kiemelkedő taròsság, brutál hatòsugár jellemzi. Nagyon könnyen tùltolhatò, ùgyhogy "a kevesebb néha több" elve szerint legyetek kedvesek figyelni az adagolásra.
Eszméletlenül kellemes összhatásù, vonzò illat! / Mondjuk azt azért hozzá kell tennem, hogy én valamiért a züllöttebb éjszakai élethez kötöm ezt az illatot :) Egy asztalt látok lelki szemeimmel, amely körül épp tehetős öltönyös urak rulettezik el fél vagyonukat, valamelyik yacht-jukat, miegymást. Nem számìt! ...mert ez nem egy vesztes illata 😉 /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Musil

2017. november 18.

Ideje, hogy én is áradozzak róla egy kört, mert valami eszement jó illat! Rendkívüli minőségű, niche kategóriás parfüm, brutálisan tartós, és nevetségesen olcsó ahhoz képest, amit tud! Nagyon sajnálom, hogy nem jön szembe az utcán, pedig méltán lehetne népszerű, így azonban kénytelen leszek beszerezni egyet magamnak, férfi illat ide vagy oda. Nem kell a melléduma, egyszerűen imádom, és kész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

karakumsivatag

2017. július 19.

Nem bírtam ki és egész üveggel rendeltem, szerencsére akciós volt. Régóta keresem az Oriflame M Marcel parfüm utódját. Hát ez pont olyan. Édes-bőrös-mély, tartós. Viselhetik a pasik is:)), de szerintem ez egy nagyon elegáns nőies illat.

Update: elfelejtettem írni, hogy az érdeklődőknek fújosban tudok adni belőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 19.

Update: elfelejtettem írni, hogy az érdeklődőknek fújosban tudok adni belőle.:)

Masnuci

2017. május 21.

Ez a parfüm egyszerűen zseniális! Simán magamra fújom, cseppet sem zavar, hogy valójában férfi illat. Imádom a tömjén és a fahéj egzotikus illatát. Ebben a finomságban összekeverve a rummal, megspékelve a fűszerekkel és mindezt egy bőrős alapra helyezve Hmmmm! Nagy kár, hogy az én szívem csücske nem rajong a parfümökért, olyan kíváncsi lennék rajta hogyan mutatna. Na de sebaj, magamon is nagyon szeretem!

Életem párja még mindig nem parfümrajongó, de a fiam titokban elkobozta a mintámat, így kénytelen voltam venni egy üveggel. Miután már egy hímnemű lényen is megillatolhattam ( a macskámra azért mégsem fújhattam fel :o) ) belátom, hogy mégiscsak nekik készült ez az illat. Eszméletlen finom lesz rajta, sokkal jobb mint az én bőrömön. Erőteljesebb, bőrösebb, fűszeresebb és bár velem ellentétben ő nem annyira rajong a tömjén illatáért de ebben a kompozícióban olyan finoman össze van hangolva a többi összetevővel -amik ugye külön-külön sem kispályások- hogy cseppet sem zavarja. Az üveg meg külön megérne egy fejezetet. Igényes, stílusos, kis túlzással súlyzózhatnék is vele. Vastag üveg, nehéz fém kupakkal, láthatóan adtak a külsőre. De ez így is van rendben, igényes illatnak igényes csomagolás dukál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)