Bentley

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   12 000 Ft

Fej: bors, babérlevél, bergamott

Szív: rum, gólyaorr, zsálya, fahéj, fa

Alap: benzoin, pacsuli, bőr, cédrus, tömjén

Bentley For Men Intense EDP fújósok
Ár: 650 Ft, 1000 Ft, 1600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo
Fújós Bentley For Men Intense EDP 5/ 10ml
Ár: 700/ 1200 , Eladó: abelhorvath91
Állapot: új, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Készpénz/ előreutalás

x

2021. április 9.

Itt is egy fantasztikus kedvenc illat, amit még nem véleményeztem, hát mivel töltöttem én az elmúlt bő nyolc évet, amióta KM tag vagyok? Kicsit több mint négy éve vettem meg Lapo kartárstól az illatot, a leírások alapján rendkívül izgatottan, és nem is kellett csalódnom, valami csodálatos. Nathalie Lorson zsenialitásához rendes anyagi keret is társulhatott, nem kellett az alapanyagokon spórolni, és szabadjára is engedhette kreativitását. Főleg tüzes rumot érzek, gyönyörű egyensúlyban minden finomsággal, bőrrel, fával, pikáns és nyomokban zöld elemek is megbújnak, de benne van a kakaós arcát mutató pacsuli is, a tömjén gyönyörű, nem lóg ki, pedig önmagában is szeretem, de itt annyira oda van balanszírozva, hogy pont a helyén van. Hihetetlenül sokoldalú, és minden oldala lenyűgöz. Mintha a számomra kedves elemeket hordták volna egy halomba, és visszaköszön benne számos neves, 5-6-szor ennyibe kerülő illat. Gazdag, mély, zseniális. Félek, hogy eltűnik, ezért vettem még egy üveggel belőle, és majd összehasonlítom a kettőt, mert gyanítom, hogy van köztük egy reformuláció, mindenesetre az újabb is felismerhetően ugyanez az elegáns csoda. Uniszex, tartalmas, vad élményeket és a tökéletes eleganciát kedvelőknek ajánlott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Rumcajsz

2021. március 4.

Az óriási netes hype miatt blind buy volt ez a parfüm... nem kellett volna. Az én bőrömön ez tömény rumos illat. A nyitásában a legtöményebb az alkoholos illat, amihez társul egy számomra aszalt datolyaként azonosított jegy is. A rumos jelleg megmarad egész leszáradás során. Reméltem, hogy egy enyhén boozy, bőrös-fás illat lesz, de sajnos csalódtam, pedig nagyon kíváncsi voltam és vártam. Hozzám ez sajnos nem illik, olyan mintha leöntöttem volna a ruhámat rummal és az bűzölögne. Állítólag ez egy mestermű, hát... kinek mi. Rumon kívül a többi illatjegy tulajdonképpen egyáltalán nem érvényesült az én bőrömön. Not a safe blind buy. Nagyon erős és tartós, szóval nem is tudom, milyen alkalomhoz illene, nem csak magamon nem tudom elképzelni, de máson sem szeretném megérezni. Sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

Szofijaa

2021. február 20.

Sajnos nekem már csak reformulált verzió jutott, ez már csak az árnyéka a réginek a beszámolók szerint.
És én is így érzem, nem olyan mély, tartós, komplex mint ahogyan itt is sokan leírják.
De nekem persze így is tetszik. Korrekt rumos-bőrös illat, tényleg lealáz jó pár drágább művet, amit eddig próbáltam.
Általában az a véleményem, hogy nemtől függetlenül használhatják az emberek az illatokat, de ez tényleg maszkulin.
A felfújást követően aludtam pár órát, és wtf egy minimozi játszódott le bennem, idős úriember egyetemista lányoknak csapja a szelet, de aztán inkább hazamegy a házibuliból ki tudja hová. Mint egy Lana Del Rey szám.
Valószínű az olvasott vélemények tudatalatt előszivárogtak az agyamban az illat hatására.
Az üvege tényleg nagyon hm súlyos és impozáns. El tudnám képzelni gyilkosság tárgyi bizonyítékaként egy Roald Dahl novellában.

Ha bárkit érdekel a "felvizezés" itt az egyik erről szóló fórumbejegyzés:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Ha bárkit érdekel a "felvizezés" itt az egyik erről szóló fórumbejegyzés:

Atter76

2021. január 13.

Nos, ez itt kéremszépen' egy mestermű!
Mégpedig egy olyan mestemű, amit már éreztem valahol.
Opsz, meg is van, Lorenzo Villoresi Piper Nigrum.
Mondhatnám hogy egy az egyben,( mert majdnem), de ez édesebb, jobban kijőnnek belőle a gourmand összetevők, és a kezdése sem annyira erőszakos mint Villoresi alkotása, ellenben ultratartós, két fújás Montale-i magaslatokba emeli a hatótáv, a szilázs, a projekció fogalmát, mindezt viszonylag lineáris módon, de annyit pont változik a hosszú hosszú órák alatt, hogy sokadjára se unjunk bele.
Szignatúraillat sosem lesz, ahhoz túlságosan megosztó, irodai használatra alkalmatlan, mert minden létező illatot elnyom, viszont nevetséges áron vesztegetik, mindezt úgy, hogy sok sok sok sok sok sok agyon hype-olt, agyon ajnározott, ennél százszor roszabb illatért kérik ennek az árának a három, négyszeresét, ráadásul azok közül amik most eszembe jutnak menő, trendi illatok, egyik sem képes felvenni vele a harcot sem tartósságban, SEM MINŐSÉGBEN.
Reméljük hogy odefent nem jut eszébe valakinek megreformulálni, mert ez így ahogy van tökéletes.
Ja, és vak vásárlás volt, eddig elenyésző esetben lett sikeres a vásárlásaimnak ez a módja, de itt most megfogtam a főnyereményt.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 13.

Nos, ez itt kéremszépen' egy mestermű!
Mégpedig egy olyan mestemű, amit már éreztem valahol.
Opsz, meg is van, Lorenzo Villoresi Piper Nigrum.

sanyi0629

2020. február 17.

Kb. 70 teljes üveges parfümöm (amelyek közül sok ennek sokszorosába kerül) és számtalan minta illat közül ez az, amit a feleségem mindig megdicsér, szerinte ez mindent visz. Szerintem is rendkívüli, imádom az alkoholos vonalat benne. Azt is elhinném róla, hogy az árcéduláján egy nullával több van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

Jolti

2019. szeptember 25.

Imádom!
A felfújás után azonnal nem annyira tetszik, de egy 10-15 perc eltelte után eszméletlen jó illattá változik!
Tényleg olyan rumos, bőrös, "elit kártyabarlang" feelingje van!
Nagyon elegáns illat! Inkább egy öltönyhöz tudom elképzelni, mint rövidnadrághoz!
Az én véleményem szerint 40+ -os illat. Legalább is olyan 4-5 30 év alatti ismerősömnek nem nagyon tetszett. 40 fölött viszont mindenkinek!
A tartóssága nem hagy kivetnivalót maga után! Simán 8-10 óra bőrön, ruhán meg napokban mérhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Imádom!
Tényleg olyan rumos, bőrös, "elit kártyabarlang" feelingje van!

emb1p3

2019. március 12.

Talán a rumos likőrösség és a gyógynövényes élesség miatt volna ez férfiillat. Azt hittem egyébként, hogy emiatt nem fogom annyira szeretni, elméletben jobban tetszene, ha a földesebb-fásabb-fűszeresebb irányba húzna, de aztán mégis szinte minden nap ezt fújtam ebben a februári-március eleji esős télutóban, úgyhogy a következő téli szezonra tárgyalásokba fogok bocsátkozni a Mikulással/Jézuskával, hogy lepjen meg vele, de legalábbis pótolja a lassan elfogyó 10 ml-t. A szillázsa elsöprő, a tartóssága ruhán napokban mérhető, bőrön egész nap határozottan kitart, este is meg-megcsapja az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Lapo

2018. október 21.

Update - Némi hezitálás kíséretében nyúltam érte közel 1 év után a "parfümöspolcon".. hiszen emléke ott volt az orromban, az a végtelen gazdagság és erő amit ez az illat képvisel, árához képes eszméletlen minőségben.. tény, hogy nem hétköznapokra való illat..de figyelembe véve, hogy erősen őszi időjárás mutatkozik mostanában, magamra fújtam.. megkapva az orromat akarva/akaratlanul leültem egy kicsit számot vetni az utóbbi idők parfümös ismerkedések és annak tapasztalataival kapcsolatban..hogy mire jutottam? Rendeltem belőle még egy üveggel, majd lekicsinylően néztem rá az utóbbi idők, polcon heverő "szupersztárjaira"..

2017.05.01. - Fura, hogy nem írtam még róla, hiszen minden tekintetben egy CSODA ez a parfüm.. volt idő mikor 2 teli és egy fél üveggel rendelkeztem belőle.. nyilván túlzás volt de legszívesebben az összeset megvettem volna.. :D :D

Egyszerűen niche kategória minden értelemben.. vedd kezedbe az üvegét, egyedi, csodálatos, összetéveszthetetlen.. vedd le az egyébként fém és nehéz kupakját, majd tedd vissza rá.. szinte érezni közben a luxus minőséget, ahogy szépen visszaül a kupak az "üvegbe".. már ez önmagában élmény..

Az illat számomra a mennyország.. fás, rumos, bőrös, fahéjjal és borssal fűszerezve, némi tömjén kíséretében.. gourmand illat a javából.. egyszerűen nem érzek benne semmi kivetni valót... hozzátartozik, hogy egy nehéz és tartalmas illat, illetve eszébe ne jusson senkinek a nyári melegben magára fújni, mert 5-10 percen belül atomtámadás jeleit fogja tapasztalni maga körül.. A téli és őszi évszak az ő ideje, a hidegebb napokon akár nappali viseletre is alkalmas, egyébként a hűvös esték illata és ha még némi elegancia is társul mellé öltözködés tekintetében akkor fogja a legjobb oldalát mutatni..
EDP.. tartósság és hatótáv csillagos ötös..

Mindez egy AUTÓgyártótól (még ha luxus is..).. elképesztő.. 8-9ezer Ft-ért beszerezhető.. szégyen (!!) a niche gyártókra nézve.. Összességében és a megfelelő alkalmakra, nekem ez a "nincs jobb" kategória.. 6 csillag..

(ui.: többen írták, hogy akár unisex is lehetne.. én ezt azért nem mondanám, de tény, az egyik teli üveget egy hölgy vásárolta meg tőlem.. Mondtam is neki, hogy gyönyörű ajándék lesz a párjának.. Közölte, hogy lehet, hogy az lenne, de ezt magának vásárolta.. :D )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

EDP.. tartósság és hatótáv csillagos ötös..

Waldez

2018. január 15.

Minden leírtak már az előttem szólók.. Egyedi, tartós, nagy hatósugarú. Az idő múlásával egyre jobban mutatja az édeskés oldalát. Nem 50 kilós páváknak való. FÉRFI illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Timi8

2017. november 25.

Annyit jòt olvastam erről a parfümről, tudtam, ha látatlanul is, de muszáj beszereznem! Elsősorban magamra gondoltam, de aztán ùgy voltam vele, nem megy veszendőbe mert ha a kelleténél férfiasabb, de azért még uni kategòria, jò lesz a páromnak, ha még számára is tùl sok lenne, akkor pedig apukám fogadja tárt karokkal (és nem ereszti).
Na, de a parfümről is! Szòval ebbe aztán került anyag rendesen! Nem sajnáltak belőle semmit. Luxus minőségű parfüm egy tökéletes kidolgozásù, robosztus üvegben.
Rumos-bőrös, pipadohányos-pacsulis, itt-ott előbukkanò picit füstös fássággal. Lehengerlő, figyelemfelkeltő, igazán markáns, édes-fűszeres férfias illat. /Ettől függetlenül közel egy hete minden nap kerül belőle a csuklòmra, muszáj egész nap éreznem, illatolnom, ìzlelgetnem. Van benne vmi ami nem ereszt! Addiktìv rendesen./
Extra minőség, kiemelkedő taròsság, brutál hatòsugár jellemzi. Nagyon könnyen tùltolhatò, ùgyhogy "a kevesebb néha több" elve szerint legyetek kedvesek figyelni az adagolásra.
Eszméletlenül kellemes összhatásù, vonzò illat! / Mondjuk azt azért hozzá kell tennem, hogy én valamiért a züllöttebb éjszakai élethez kötöm ezt az illatot :) Egy asztalt látok lelki szemeimmel, amely körül épp tehetős öltönyös urak rulettezik el fél vagyonukat, valamelyik yacht-jukat, miegymást. Nem számìt! ...mert ez nem egy vesztes illata 😉 /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színező anyag. (Piros)