Bentley Organic

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: culko, Módosítva: 2018. október 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja és egyben kondicionálja a hajat. Az esszenciális illóolajak kíméletes ápolást és csodás illatot biztosítanak.

culko

2018. szeptember 23.

Sajnos nekem egy merő kócot csinált a hajamból. Az illata nekem túl citrusos, azt hittem a leírása alapján, hogy jobban dominál a bergamott benne. Kár, hogy nem, nagyon akartam szeretni, de csalódás volt. Alig tudtam kifésülni a hajam utána, még balzsam használata mellett is, amiből persze szintén natúrt, természetest választottam. Mindenesetre nem veszem újra soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!