Bentley Organic

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Sampon normál és száraz hajra. A nyugtató hatású levendula kombinációja aloe verával és jojobával, hogy haja hidratált legyen és visszanyerje eredeti egyensúlyát. *Ellenőrzött ökológiai gazdaságból származó összetevő. Bőrgyógyászatilag tesztelt. A Bentley Organic sampon a Soil Association tanúsítványával rendelkezik, környezetbarát és természetes választási lehetőséget kínál.

szivarvany80

2015. június 10.

Imádom a levendulát és ez a sampon az egyik kedvencem. Lassan fél éve használom és maximálisan elégedett vagyok. Szeretem az illatát. Korábban sok sampon kiszárította a hajamat, de ez egyáltalán nem. Lágy tapintásúvá varázsolja, sokszor olyan, mintha kondicionálót is használtam volna. Szuper választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

judiTT

2014. július 14.

Brutálisan rossz termék. Nem tisztít - pusztán ennyi a baja. Olyan zsírosan hagyja a hajtöveket, mintha 3 napja nem mostam volna hajat. Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

KissNiki

2012. július 27.

Ajándékba kaptam, de nagyon nem vált be. Az illata zavaró volt, mondjuk alapjáraton nem szeretem a levendula illatát. Nekem egy kicsit viszketett tőle a bőröm, mintha irritálta volna, másnapra zsíros lett. Kuka lett a vége sajna. Lehet egy kicsit tovább kellett volna próbálkoznom, hátha akkor segített volna visszaadni a fejbőröm normáls működését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.