Bentley Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: luca, Módosítva: 2011. április 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Sampon normál és zsíros hajra.

A teafa jótékony tulajdonságairól ismert, antibakteriális tisztító hatású, citrom, aloe vera és mentával kombinálva, hogy haja friss és fénylő legyen. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

xndpt

2018. november 15.

Sajnos az én hajamat se tisztította rendesen, zsírosan tapadtak a hajszálaim hajmosás után 2szeri samponozással.
Viszont nagyon szeretem a friss illatát, így lett egy drága natúr tusfürdőm ill. arclemosóm.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Limadunia

2017. május 22.

Négy csillag, nekem különösebb gondom nem volt vele, az öszetevők jók, frissítő az illata, egyetlen ok a csillag levonásáért az hogy sztem kifejezetten zsíros hajú embereken nem segít.

Viszont, pattanásos arcbőrre vmiért kiváló!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Viszont, pattanásos arcbőrre vmiért kiváló!

Brigi3

2016. november 2.

Az összetétele és az ára miatt vettem meg semmilyen káros anyag nincs benne.Az első hajmosás után miután megszárítottam, azt vettem észre hogy olyan a hajam mintha meg sem mostam volna. Zsíros maradt a helyzet továbbra sem javult. Nem vált be és nem is ajánlanám senkinek sem!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 2.

evelinmolnar

2015. június 9.

Aki még nem próbált teafás sampont, az tegye meg! Egyszerűen zseniális! Imádom benne a mentát, amely egyáltalán nem bántó, hanem igazán frissítő. A citrom is nagyon üde, kellemessé teszi az illatát. Jól tisztít és van tartása a hajnak, nem lesz zsíros két napon belül, mint oly sok sampontól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Skye

2014. április 14.

Tetszenek az összetevői, a hajamat rendesen megtisztítja, kevés is elég belőle és elég sok sampon van a tubusban, vagyis sokáig elég. Szerintem használat után érdemes (alma)ecetes vízzel egyszer öblíteni a hajat, és akkor nem lesz szanaszét szálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Szonya

2013. július 2.

Én is a Herbaházban bukkantam rá, nálam samponként megbukott, mert még jobban zsírosodott a használatával. Viszont tusfürdőként valóban isteni, a nyári melegben a frissítő mentol, mmm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

bibice79

2013. február 5.

Az osszetevok miatt vettem meg, zsiros tovu szaraz vegu hajamnak. Vizzel keverve viszem fel a hajamra, igy megfeleloen habzik. Illata rendben van. Balzsamot muszaj hasznalni utanna mert kulonben borzasztoan osszekuszalodnak a hajszalak es szaritja a hajat. Igy mosas uutan teljesen rendben van a dolog, de sajnos egyenlore ez sem oldotta meg a zsirosodast. Ket naponta moshatom mint barmely mas samponnal. Nehany alkalom utan elkezdett korpasodni tole a fejem, ami reg nem fordult elo velem, ugyhogy kicsit kihagytam a hasznalatat most ujra probalkozok vele, remelem a korpasodas nem jon vissza.elhasznalom mett legalabb a lelkem nyugodt, hogy nem egy rakas vegyszerrel mosom a hajam, de Nem vasarolnam ujra, a problemamra nem megoldas, meg probalkozok hatha ratalalok az igazira

UPDATE

SAJNOS A ZSIROSODASON NEM SEGITETT ugyhogy nem vettem ujra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 5.

UPDATE

SAJNOS A ZSIROSODASON NEM SEGITETT ugyhogy nem vettem ujra

rori

2012. április 29.

Ami mellette szól, hogy natúr kategóriában megfizethető (én 1300 ft-ért vettem), nagyon szép összetevői vannak, finom mentolos illatú és nekem dúsította a hajam, jó tartása lett tőle sőt plusz egy napot kibírt vele. Viszont nem habzik könnyen és valóban szárít, szóval akinek zsíros tövű, de száraz, töredezett végű haja van, annak nem ez a sampon való. Legalábbis ezzel az enyém balzsamért kiállt. Nagy kánikulában vagy leizzadós torna után szoktam használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Laracska

2012. február 19.

A teafa illata érződik a legerőteljesebben a samponban. Káros kemikáliáktól mentes, jól habzó (nem SLS-től), tisztító, kíméletes sampon. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

cecil

2011. július 5.

Elég drága a hatásához képest, az összetevői viszont nagyon jók. A Bentley termékek közül a grapefruitos tusfürdő nagyon büdös azt egyáltalán nem ajánlanám megvenni. A termékek csomagolása nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.