Benton

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 6300 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 6300 Ft

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hosszan tartó hidratáltságot biztosít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 6300 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
2000.- Benton Snail Bee High Content Steam Cream
Ár: 2000.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: Veszprém , fizetés: Posta/Fox

skincarebyd

2021. március 26.

A mini kiszerelést rendeltem meg belőle, tartottam egy kicsit tőle, mivel nem feltétlen a száraz bőrűek társaságába tartozom és még mindig nem sikerült megtanulnom, hogy ennek ellenére nem kell a testesebb krémektől félnem :D Ennek a krémnek konkrétan semmi, de tényleg semmi illata nincs. Nagyon sűrű, egy picit nehezen eldolgozható állagú nekem, viszont miután beszívódik, egyáltalán nem ragad, nem fényes, nagyon kényelmes viselni. Én csak éjszakára használom, nap közben még nem mertem bevállalni, de abszolút meg vagyok elégedve vele. Szépen gyógyítja a kis sebeimet és nagyon nagyon hidratált, puha bőrrel szoktam ébredni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

dodoos

2021. március 23.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba ezt a krémet. Először nem gondoltam semmi különöset róla, éjszakára kezdtem el használni. Azóta nagyon megszerettem, úgy érzem a vízhiányos, néhol ekcémás, picit száraz de egyébként tág pórusú arcbőrömet megfelelő módon hidratálja és éjszaka folyamatos feltöltődés nyújt neki. Reggelre mindig szép, puha az arcom tőle, nekem nagyon bevált. Egy viszonylag nehéz hidratálóról van szó jelen esetben, ezért pici mennyiség is elég belőle. Fixen veszek még belőle ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Tardie

2021. március 15.

Nem tudom, hogy PrincessBell miféle krémről írt, mert ez egyáltalán nem folyós, se nem sárgás. Ez egy testes, tömör fehér krém, ami a kombinált bőrömnek még télen is kissé nehéz ezért csak éjszakára használom, akkor is minimális mennyiséget. Nagyon jól hidratál, T vonalban viszont zsírosít kicsit, de pattanást nem okozott. Száraz bőrűeknek (és vízhiányosoknak is) ez egy kiváló krém lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

PrincessBell

2021. február 5.

Sárgás fehéres krém, szagtalan, viszonylag folyós állagú. Csomagolása semmi extra, jól használható, bár személy szerint utálom a tubusos dolgokat.
Esténként használtam, rétegzős rutinban, igazából nem nyűgözött le különösebben. Nehezen szívódik be, ha egy toner meg egy szérum is van alatta (mindegy milyen) és az olajos réteg, amit hagy maga után az hagyján, hisz az inci alapján ez nem meglepő :), de nem hidratál. Azért mondjuk ezt így elvárnám tőle, mert ezt ígéri.
Egyébként nem irritál, nem okozott pattanásokat (ez mondjuk egy kisebb csoda, tekintve az összetevőit) és nem is hidratál. Bocs, ezt már írtam. De tényleg nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

balazskrisztii

2021. január 30.

Hamar beszívódik, érezhetően táplál és hidratál, nehéz, fullasztó érzés nélkül. Szívesen veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

BlzsLili

2021. január 17.

Az Aloe családon kívül ezt a krémet, a tonikját és a lotion-t használtam. Rendkívül selymes krém, kevés is elég belőle, jók az összetevők és regenerálja az aknés bőröm. Szerintem nagyon jóó..igazából koreai kozmetikumban én meg eleve nemigen csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

Oila

2020. december 31.

Hosszú keresgélés után emellett a krém mellett tettem le a voksomat. Igaz, hogy testes és rendkívül gazdag, tápláló, de simán megoldható, hogy a hidratáló erejét mindig a bőröm aktuális igényeihez igazítsam vele: nyáron, nappalra, fényvédő alá azért kell, mert az ásványi fényvédők hajlamosak vízhiányt okozni, de ekkor elég szinte egy gombostűfejnyi egy kis hialuron szérummal keverve, ez a mennyiség nő fokozatosan, ahogy egyre többet igényel a bőröm, a legdurvább téli zimankóban esetleg még egy-két csepp arcolaj is mehet bele. A lényeg, hogy a vízhiányt mindig, azonnal enyhíti, és egy hidratálótól ezt várom elsősorban, amellett azt, hogy ne okozzon irritációt, kipirosodást, mitesszereket, stb. A fehérítést, anti-aginget nem ettől várom, bónusz, ha ehhez is hhozzáad valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

Illa

2020. november 30.

Szeretem. Kellemes krém, éjszakára használom. Nappalra smink alá még nem mertem megkockáztatni, ahhoz szerintem szívódik be elég gyorsan. Egyébként a tubusból kinyomva nem tűnik olyan testesnek, mint ahogy a bőrömön érzem. Úgy érzem, kellően hidratál, szépen feltölti a bőröm reggelre. És számomra plusz pont, hogy ilyen szépek az összetevői. Nem csodaszer, de azokban én úgysem hiszek. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

Nixi99

2020. október 27.

Jó kis krém! A kombinált bőrömre kissé testes, de nagyon jól megnyugtatja és csökkenti a pirosságot. A pattanásokat is gyorsabban gyógyítja. Viszont a sűrű állaga miatt inkább éjszakára ajánlom használni. Elég sokáig elég, nekem több, mint fél évig kitartott ez a mennyiség. Sőt, a fény felé fordítva észrevettem, hogy még van krém a tubusban, de kinyomkodni már nem tudtam, így jó parasztosan kettévágtam a tubust és lám, még rengeteg krém volt az alján, meg a feső sarkában, az még nekem tuti elég lesz vagy 3 hétre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

srskitti

2020. július 31.

Esti rutinom utolsó lépése G&GHA5 light-tal elkeverve... fantasztikusan puha utána a bőröm, és még reggel is érzem a hatását.
Fehér könnyű állagú, könnyen kenhető, szagtalan krém. Nincs ragacsos utóhatása ❤️
Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Nagyon megszerettem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Urea
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.