Berrisom

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2016. január 13.

Ár:   $9
Kategória:   Sminkek szájra

A My Lip Tint Pack egy tartós ajakszínező, ami az ajakmaszkokhoz és a lemosható tetoválásokhoz hasonló elven működik. Felkenve filmszerű, fényes réteget hagy maga után, ami az 5-10 perces száradási idő alatt élénk színt kölcsönöz az ajkaknak, majd lehúzhatóvá válik. Vízálló, akár 12 órán keresztül megőrzi a színét.

8 árnyalatban kapható

fokyandi

2019. július 2.

Sűrű zselé állagú, nekem nem mindig sikerül pontosan követni a száj ívét. Pár perc alatt megszárad. Lehúzás után szép pasztell színű lesz a szám. Nekem könnyen kiszáradó ajkaim vannak, ezért én még ajakápolóval bekenem. Kipróbáltam, elhasználom, de akkkora hatást nem tett rám, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Mundow

2017. május 17.

Nem vagyok elájulva tőle. Valahogy jobbra számítottam. Dear Coral árnyalatban van meg. Mindenképpen alá kell hidratálni, mert hanem nagyon kellemetlen tud lenni a lehúzás.
Felkenve a következő pár órában szép élénk színű az ajak, de a felső ajakról sokkal gyorsabban kopik. Az alsó ajak széleiről kopik először, így egy csík marad középen alul, mikor már a felső ajkamon teljes mértékben lekopott.
Összegezve: pár órára feltéve jó, főleg az élénk szín kedvelőinek tudom ajánlani a Dear Coral-t. Nem tetszik ahogy kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Amea

2017. február 5.

A lehúzható rúzs-zselé! Mikor felfedeztem valamelyik koreai oldalon akcióban, elkapott a lelkesedés, rögtön kellett. Nyilván bele is betegedtem volna, ha nem próbálhatom ki. :D
A színek meglepően élénkek, a szaguk ragasztós, és a végeredmény viszonylag tartós és nem szárít, de jót tesz neki egy szájfény. Kicsit macerás a felvitele és nehezen javítható, de mindezek ellenére sem pontozom le, mert nagyon jó poén. Nem lett alapkellék, nem nagyon nyúlok érte, de olyan ez, mint a vattacukor meg a lufi - a pillanatnyi öröm pont megért pár dollárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

nekooh

2017. január 9.

Nagyon szuper kis találmány. Felkenem, megvárom amíg megszárad, lehúzom és utána még lemosom vízzel a szám. Kellemes árnyalatot hagy rajta,ami akár fél napon át megmarad - evés, ivás után is. Viszont utána kezd lekopni a szám belső részénél, így mindig hordok magamnál egy hasonló színű szájfényt, de amugy nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

yokkoa

2017. január 4.

3400-ért jött a hatdarabos csomag, mert nem kértem a dobozát. Nem vagyok tőle elájulva, pedig itt is elég jó vélemények vannak, illetve youtube-on is csekkoltam jópár review-t. Ami nálam hibádzik: a film lehúzása után SEMMI fénye nincs a színnek az ajkaimon. Illetve ezzel a fejjel nekem nagyon bajos szép egyenletesen felvinni. És cseppet sem tartós. Azt, hogy macerás a várakozás miatt tudtam, szóval ezt nem rovom fel neki. Bár azt írták koreai a cucc, Tájföldről érkezett... lehet, hogy hamisítványokat kaptam??? Pl ami az ujjamra jut belőle simán lemosható, nyoma nem marad, másoktól meg azt hallom, hogy egy napig a kezükön (is) a nyoma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

balogh.andrea

2016. március 18.

Hihi, ez nagyon vicces cucc.. :) Viszont ugyanakkor legalább annyira jó is, méghozzá meglepően jó.

Persze, hogy innen a Krémmániáról az inspiráció (köszi! :) ), gondoltam egy próbát megér.
Ma 2. napja van nálam, a tapasztalatok a következők:
Az árnyalat a Pure Pink (a fenti képen talán a 3., de nem bizti). Tegnap érkezett egyenesen Koreából, és nyilván rögtön ki kellett próbálnom, amit a munkahelyi mosdóban azonnal meg is tettem. :) Nagyon óvatos voltam, finoman a tubussal + az ujjaimmal próbáltam szépen elsimítani a gélt az ajkaimon, vigyázva, hogy nehogy "kimenjek" a vonalból, mert nem tudtam, mennyire fog. Illata talán kicsit gyurmás-temperás, de nem zavaró; az állaga.. Hát az meg olyan, mint mondjuk egy arcmaszk. Úgy is szárad: kicsit húzza az ajkakat, de nem kellemetlen egyáltalán. Megvártam, hogy a széle kezdjen felpöndörödni egy nagyobb grimasz hatására (most így utólag elég vicces a szitu, kívülről nézve meg főleg :):), aztán szépen ledörzsöltem (egyben nekem nem jött le). Nagyon szép mályvás-rózsaszínes színt adott a számnak (nyilván ez az ajkak bőrének saját színétől is függ), és egyáltalán nem szárította ki (ami nálam nagyon fontos szempont).
Egészen estig fennmaradt, evést-ivást-beszélgetést pöpecül bírta, még fogmosás után is tartotta magát. Bravó! (mondjuk titkon azért valami ilyesmiben is reménykedtem)

Ma már kicsit bátrabb voltam, kicsit vastagabban kentem fel a trutyit, kicsit tovább is vártam vele, és így is nagyon szép lett az eredmény - nyilván így jóval intenzívebb a szín is (mondjuk a pinktől szerintem még így is elég messze van, de nem bánom, sőt) Most 9. órája van az ajkaimon a szín, túlélte az egész eddigi napot, gyakorlatilag 100%-osan. Ja, úgy, hogy ráadásul ebéd után egy kevés Nuxe Réve de Miel-t is kentem rá, hogy komfortosabb legyen - meg se mozdította a színt.

Nagyon örülök, hogy megvettem (azt hiszem, 1600 Ft körül volt, persze e-bay -en); máris rendelem a következőket (egy barackosat és egy pirosasabbat szeretnék)!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Ma 2. napja van nálam, a tapasztalatok a következők:

vfejes

2016. március 5.

Nagyon finom illatú, ízmentes zselé, szép tartós színe van, ami teljesen természetes. Viszont a száradási ideje iszonyú hosszú, ilyenkor nagyon ragad, nem szabad a számhoz érni, mert össze-vissza lesz az egész és akkor a filmet a végén nem tudom egyben lehúzni. Szóval nem jó, ha rohanás van és nem árt megtanulni a használatát éles bevetés előtt. Az illata egyébként friss barack, egyáltalán nem mű, olyan, mint a nyári piacon, nagyon nagyon jó érzés. Száradás után már egyáltalán nincs illata, a film pedig sokkal élénkebb színű, mint a szín, amit a számon hagy. Én nagyon megszerettem, megrendeltem a teljes dobozt az összes színnel, mert a doboz maga 6 színnel annyiban van, mintha 2 darabot akarnék külön megvenni. Egyébként nem szárít és nem kopik, nem maszatol és egyáltalán nem hagy nyomot. A használat körülményessége miatt kap csak 4 csillagot, mert amúgy nagyon jó termék a hozzám hasonló lustáknak ;-)

Update: gondolkodom az 5 csillagon. Hiába körülményes, számomra tökéletesen megoldja egy procedúra a rúzsozást egy egész napra. Egyébként állítólag Kínában hamisítják nagy sikerrel, vigyázni kell h Koreából jöjjön. Volt egy korábban gyártott verzió is, az új termékben több van pl. Egy hónapja használom szinte napi gyakorisággal és még van benne. Újrarendelős.
Meg fogom nézni a többi színt is, még mindig jobbról a másodikat, a barack árnyalatút használom. Szerintem még hidratál is.

Update: csak a barack árnyalat és a narancs jó illatú, de annyi baj legyen... ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

csibe

2016. február 3.

A felvitele tényleg nem egyszerű, de meg lehet tanulni, csak vigyázni kell, hogy teljesen száraz szájra legyen felvíve, mert egyébként nem szárad meg és azon a nedves részen sokkal élénkebb és levakarhatatlan lesz a szín. A tartósságával is elégedett vagyok. Amivel problémám van: viszonylag drága ahhoz képest, hogy milyen kevéske és nekem felkenésnél olyan szaga van, mint a ragasztónak, gyümölcsillatot még csak véletlenül sem éreztem. A legelső szín van meg (bubble pink).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

monamour

2016. január 31.

Nagyon jó kis termék! A felvitelhez kell gyakorlat, de a tartóssága az príma ;))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Honey, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.