Best Lash

Ár:   €26.90   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 20.

Ár:   €26.90
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A német vállalat egy egyedülálló szempillaspirált fejlesztett ki, mely pár lépéssel 300 %-kal hosszabb pillákat kreál. Kizárólag természetes összetevőkből áll.

Tvylvis

2017. október 29.

Nem is tudom, hol kezdjem, többéves krémmániás pályafutásom leglesúlytóbb véleménye következik. Soha nem éreztem még kozmetikum kapcsán, hogy a fogyasztóvédelemhez kéne fordulni, hát most ezen tanakodom.
Szerencsére a termékért nem adtam egy fillért sem, nyertem valahol. Magyarországon nem is tudom, hogy elérhető-e, de mivel a KM-es közösség egy jelentős része rendel online és/vagy csavarog külföldön és/vagy külföldön él, nem tartom magamban a gondolataim.
Tegnap konkrétan majdnem kikapartam a szemem a helyéről. Még jó, hogy nem viselek kontaktlencsét, férj állítása szerint azzal még rosszabb lett volna (meg a lencse minimum kuka). A bűnös az aranyszínű tubus és a benne rejlő "fiberek", szálacskák. Ezek hivatottak extra hosszúságot adni a szempilláknak, erre jön a fekete tubusos, klasszikus szempillaspirál. Buta voltam, már az első megtekintésre is gyanúsak voltak ezek a hosszabbító szálak. Sajnos nem tapogattam meg kézzel, felkentem egyből. Mint némelyik hernyón azok az apró szőrök, vagy a házilag termelt uborkán azok a láthatatlan, de sajnos érezhető finom tüskés pihék. Két pislogás után mindez a pillákról a szemedben landol. Nem durván és erősen irritál, hanem kitartóan, hosszan dörzsöl, kapar.... Lemostam, de hát persze a szememből már nem jött ki. Néhány lehullott az arcomra, helyes kis bajuszpihéknek. A legrosszabb az egészben, hogy hosszabbítani sem hosszabbított semmit, egy sima drogériás spirál is többet tud. Úgy vágtam tegnap a kukába, hogy csak na. Ilyet tényleg nem szabadna piacra dobni. Apolka, Wishes, kérném bevezetni a társadalomra veszélyes, 0 pontos kategóriát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.