Bettina Barty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Bettina Barty Red Line kéz-és testápoló lotion mindennapos használatra

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 500 ml

bogyoesbaboca

2020. szeptember 16.

Ajándékba kaptam hmm az illata valami isteni. Puha lesz tőle a bőröm nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Kinga79

2020. július 23.

Imàdtam, mint minden Bettina Bartyt. Különleges illat, nagyon piha bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

Imàdtam, mint minden Bettina Bartyt. Különleges illat, nagyon piha bőr.

messin

2019. szeptember 19.

Finom, elegáns illata van, olyan luxus érzés használni. Az állaga és a hatása emellett tökéletes. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

pearldiver66

2019. szeptember 3.

Én most kaptam ajándékba egy ilyet,nem is ismertem eddig ezt a terméket. Nagyon gazdag testápoló, kiváló minőségű,száraz bőrre szerintem teljesen megfelel. Az illata nagyon finom és meglepően sokáig érzem magamon. Nem sok ilyennel találkoztam még , pedig sokféle testápolót próbáltam már. Szerintem is az ára nagyon jó! És ezt valóban érdemes használni! A Müller ben lehet kapni.
Jó ápolást kívánok mindenkinek!👍😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Jó ápolást kívánok mindenkinek!👍😃

Lyne

2018. október 21.

Valóban jól hidratál, gyorsan beszívódik, puha és selymes tapintású utána a bőr és nevetségesen olcsó. Ugyanakkor a többi hozzászólóval ellentétben, nekem nagyon nem tetszett az illata, így Anyukámnál landolt.. azért megkapja az 5 csillagot, mert nem tehet róla, hogy nem az én ízlésvilágom..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

cintialaura

2018. március 31.

Ez a márka engem megvett kilóra. :) A vaníliás társát anyukám használja, az én választásom pedig erre esett. Nagyon nagyon jó illata van, és tartós is, nap közben többször is megérzem magamon. Nem túl híg és nem is túl sűrű, könnyen lehet eloszlatni és tényleg hidratál. Az 500 ml-s kiszerelés pedig hatalmas, de ha egyszer elfogy tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

pipistrellus

2015. április 13.

Nem tudom mióta létezik ez a testápoló, én magamtól nem is vettem volna meg, ajándékba kaptam.
Azóta nem bírok lekattanni róla, olyan szuper puha lesz a bőröm tőle mint eddig semmi mástól, és az illata valami mennyei! Nem tudom minek kell történnie, hogy ne ilyet használjak ezután kizárólag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 13.

moonskin

2014. június 15.

Nagyon jól ápolja a nagyon száraz bőrt is, gyorsan beszívódik, és mindemellett kellemes az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 15.

Marejke

2014. február 15.

hu ez mennyire finom elegáns illatú testápoló.....imádom, egyéni nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

hu ez mennyire finom elegáns illatú testápoló.....imádom, egyéni nagyon.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak