Bettina Barty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ázsiai testápolás titka. Az értékes ápoló rizstej és egy csipetnyi zöld bambusz a bőrét simává és bársonyossá teszi. Egy kompozíció, mely a testét és lelkét egyensúlyba hozza.

Kiszerelés: 400 ml

alfie21

2013. március 6.

Jajjjjjjj, de szeretem....:) Nagyon félve vásároltam meg, még anno, de egyáltalán nem bántam meg. Imádom!!!! Csodás illat, remek hidratálás, puha bőr, semmi csillogás használat után, jó kiszerelés, csinos kis üveg,árban elfogadható. Kell ennél több??? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

AnitaBabi

2012. április 21.

Imádom a csomagolását is, olyan kis igényes!:) A krém illata fantasztikus!! Annyira jó érzés, amikor bekenem vele magam, néha csak kézkrémnek használom, de annyira jól hidratál, és olyan jó szaglászni. Nagyon megérte az árát ez a mennyiség!:)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

asszembocicsoki

2012. április 18.

Nekem nagyon bevált, nagyon jól hidratál és kellően zsíros is. Tehát használ..de a tégely..szerintem szörnyű! Összemaszatolod az üveget is használat után, na meg hosszú körműeknek elég kellemetlen "belevájni", utána szedheted ki az összes körmöd alól a krémet..ha értitek mire célzok.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

bendee91

2012. március 29.

Na most már egy ideje aktív használója vagyok, a rizstejes bambuszos testápolónak...mindig elfelejtek írni, de most is épp bekentem magam tetőtől talpig és ahogy ülök a gép előtt szagolgatom a kezem és érzem, hogy milyen puha és selymes...és nem túlzok. Eszembe jutott így, hogy ezt meg kéne írnom, hogy már pedig még mindig nagyon bejövős ez a termék a számomra!!!
Tényleg mindenkinek ajánlom, igényes csomagolás, nagyon jó krém...és szerintem elég kedvező ára van ilyen mennyiségért.:) IMÁDOOOM!!!! *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

vandi22

2012. február 5.

Én ma vásároltam ilyet, de a rizstej és vanilla változatot....és bekentem magam....nem tudok betellni vele, mert nagyon könnyen kenhető, szuper jól hidratál....és az illata is nagyon jó.Mondjuk számomra kedélyjavító egy igazán jó illat és ettől most jól érzem magam.A kiszerelése is egyszerű de nagyszerű, nagyon jól mutat a fürdőszobában. Érdemes kipróbálni ....csillagos 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.