Bettina Barty

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az ázsiai testápolás titka. Az értékes ápoló rizstej és egy csipetnyi zöld bambusz a bőrét simává és bársonyossá teszi. Egy kompozíció, mely a testét és lelkét egyensúlyba hozza.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Papankani

2021. november 12.

Már 2 üveggel használtam el belőle.
Csodás az illata, jó testes krém (nyáron túlságosan is). 1-2 percet valóban várni kell hogy beszívódjon, cserébe viszont egész nap puha bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 12.

Már 2 üveggel használtam el belőle.

alfie21

2013. március 6.

Jajjjjjjj, de szeretem....:) Nagyon félve vásároltam meg, még anno, de egyáltalán nem bántam meg. Imádom!!!! Csodás illat, remek hidratálás, puha bőr, semmi csillogás használat után, jó kiszerelés, csinos kis üveg,árban elfogadható. Kell ennél több??? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

AnitaBabi

2012. április 21.

Imádom a csomagolását is, olyan kis igényes!:) A krém illata fantasztikus!! Annyira jó érzés, amikor bekenem vele magam, néha csak kézkrémnek használom, de annyira jól hidratál, és olyan jó szaglászni. Nagyon megérte az árát ez a mennyiség!:)
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

asszembocicsoki

2012. április 18.

Nekem nagyon bevált, nagyon jól hidratál és kellően zsíros is. Tehát használ..de a tégely..szerintem szörnyű! Összemaszatolod az üveget is használat után, na meg hosszú körműeknek elég kellemetlen "belevájni", utána szedheted ki az összes körmöd alól a krémet..ha értitek mire célzok.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

bendee91

2012. március 29.

Na most már egy ideje aktív használója vagyok, a rizstejes bambuszos testápolónak...mindig elfelejtek írni, de most is épp bekentem magam tetőtől talpig és ahogy ülök a gép előtt szagolgatom a kezem és érzem, hogy milyen puha és selymes...és nem túlzok. Eszembe jutott így, hogy ezt meg kéne írnom, hogy már pedig még mindig nagyon bejövős ez a termék a számomra!!!
Tényleg mindenkinek ajánlom, igényes csomagolás, nagyon jó krém...és szerintem elég kedvező ára van ilyen mennyiségért.:) IMÁDOOOM!!!! *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

vandi22

2012. február 5.

Én ma vásároltam ilyet, de a rizstej és vanilla változatot....és bekentem magam....nem tudok betellni vele, mert nagyon könnyen kenhető, szuper jól hidratál....és az illata is nagyon jó.Mondjuk számomra kedélyjavító egy igazán jó illat és ettől most jól érzem magam.A kiszerelése is egyszerű de nagyszerű, nagyon jól mutat a fürdőszobában. Érdemes kipróbálni ....csillagos 5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 5.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Pentylene Glycol

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0